رفتن به مطلب

انتخاب بین ASUS MX239H IPS یا LG 23EA63V IPS

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببین اینجا موجود نداره :

حافظه پارسیان

66758528

خیابان جمهوری پاساژ علاالدین طبقه اول پلاک 164

آره اینو دیده بودم زنگ زدم نداشت!

سلام دوست عزیز من چند روز پیش یکی خریدم ال جی فوق العادست

احتمالا بفروشمش تا یکی دو روز دیگه چون دارم یه ۲۷ میگیرم

خواستید در خدمتم

Sent from my K00E using Tapatalk 2

تهران هستید؟ چقدر کار کرده؟ چند میدید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین اینجا موجود نداره :

حافظه پارسیان

66758528

خیابان جمهوری پاساژ علاالدین طبقه اول پلاک 164

آره اینو دیده بودم زنگ زدم نداشت!

سلام دوست عزیز من چند روز پیش یکی خریدم ال جی فوق العادست

احتمالا بفروشمش تا یکی دو روز دیگه چون دارم یه ۲۷ میگیرم

خواستید در خدمتم

Sent from my K00E using Tapatalk 2

تهران هستید؟ چقدر کار کرده؟ چند میدید؟

کرج هستم . عرض کردم عزیز فرقی با آک نداره . چند روز بیشتر نیست خریدم

Sent from my GT-I8190

لینک به دیدگاه

کرج هستم . عرض کردم عزیز فرقی با آک نداره . چند روز بیشتر نیست خریدم

Sent from my GT-I8190

ببخشید میشه بپرسم از کجا خریدید؟

اگه واقعا قصد فروش دارید لطفا عکس هاش رو قرار بدید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود و با تشکر از راهنمایی همه دوستان 

بالاخره مدل MX239H رو گرفتم ولی مشکلی برام پیش اومده. اسپیکرها اصلا صداش در نمی آد. اتصال کابل و درایور کارت صدا رو هم چک کردم.

کسی نظری نداره؟

مادربورد Asus M4 A79t delux 

درایور ALc 1200

کابل صدای مانیتور رو به سوکت Front speaker out در پشت مادربورد وصل کردم.وقتی به این سوکت هدفون می زنم صدا داره ولی کابل صدای مانیتور رو که می زنم صدایی در نمیاد. ولومهای صدا رو هم بالا گذاشتم.

لطفا کمک کنید. آیا مانیتور مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از DVI به HDMI استفاده میکنی ؟ مانیتور پیش فرض صدا رو روی HDMI داره باید تغییر بدی .

لینک به دیدگاه

بالاخره مدل MX239H رو گرفتم ولی مشکلی برام پیش اومده. اسپیکرها اصلا صداش در نمی آد. اتصال کابل و درایور کارت صدا رو هم چک کردم.

کسی نظری نداره؟

درایور ALc 1200

صدا رو هم بالا گذاشتم.

باسلام

دوست عزیز دقیقا منم بین اسوس و ال جی موندم

حالا که شما خریدی میتونی نظرت رو بگی ممنون میشم

ویرایش شده توسط mortezarezaie
لینک به دیدگاه

کسی نظری نداره؟

درایور ALc 1200

کابل صدای مانیتور رو به سوکت Front speaker out در پشت مادربورد وصل کردم.وقتی به این سوکت هدفون می زنم صدا داره ولی کابل صدای مانیتور رو که می زنم صدایی در نمیاد. ولومهای صدا رو هم بالا گذاشتم.

با درود نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره منم 27 همین مدلو دارم باید کابل rgb وصل باشه تا صداشو وصل کنی منم فکر میکردم خرابه  البته من روی pc dvd استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

با درود نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره منم 27 همین مدلو دارم باید کابل rgb وصل باشه تا صداشو وصل کنی منم فکر میکردم خرابه  البته من روی pc dvd استفاده میکنم

ممنون. اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید. منظور از کابل RGB چیه؟ باید جداگانه تهیه شود؟ یک کابل صدای استریو,کابل VGA و کابل DVI-HDMI مواردی هستند که داخل جعبه هستند.

لینک به دیدگاه

EDIT

ویرایش شده توسط Sundown
لینک به دیدگاه

از DVI به HDMI استفاده میکنی ؟ مانیتور پیش فرض صدا رو روی HDMI داره باید تغییر بدی .

با تشکر

بله.یک کابل داخل جعبه مانیتور بود که یک انتهای آن (DVI) به کارت گرافیک GTX 275 وصل شده و انتهای HDMI آن به سوکت پشت مانیتور. توی منوی تنظیمات مانیتور جز گزینه ولوم تنظیم دیگه ایی نداره. ممکنه بیشتر تو ضیح بدید چکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای تست سالم بودن جک 3.5 مانیتور میتونی کارت رو disable کنی از دیوایس منیجر که بره رو حالت درایور خود ویندوز بعد چک کن ببین صدا رو از خروجی کیس به 3.5 مانیتور داری یا نه . کارت های NVIDIA پردازش صدا روی خودشون ذاتی ندارند ( برعکس AMD ) کارتت Dual DVI هست و از DVI/HDMI استفاده میکنی پشت یا پهلوی کارتت یه 2 پین برای ورودی صدا از مین برد داری این تصویر رو ببین http://www.techpowerup.com/reviews/Inno3D/GeForce_GTX_275_OC/images/power.jpg اون رو باید وصل کنی به SPDIF-out مادربرد یه کابل تو پک کارت باید باشه کوتاه 2 پین برای SPDIF وقتی وصلش کنی صدا رو روی HDMI مانیتور داری و دیگه نیازی به وصل کردن جک 3.5 نیست . اگر میخوای از جک 3.5 استفاده کنی باید تو کنترل پنل Nvidia بری و انتقال صدا روی HDMI رو غیر فعال کنی .

لینک به دیدگاه

باسلام

دوست عزیز دقیقا منم بین اسوس و ال جی موندم

حالا که شما خریدی میتونی نظرت رو بگی ممنون میشم

درود

من چون LG رو ندیدم نمیتونم با اون مقایسه کنم ولی خودم یک سامسونگ P22500 دارم که کیفیت تصویر خوبی داره, زمان پاسخدهی 2ms و 22 اینچه. این رو 5سال پیش گرفتم 240 تومان. راستش خیلی مردد بودم که آیا ایسوس با قیمت فعلی 1200 به اندازه قیمتش بهتره یا فقط کمی فرق داره.

اولا کیفیت تصویرش به وضوح وبا اختلاف زیاد بهتره.هم رنگهای عالی و بسیار زنده و شفاف, هم به لطف کنتراست بالا جزییات تیره و روشن تصاویر بسیار واضح تره.

دوما با وجود زمان پاسخدهی 5ms اصلا هیچ تفاوتی با مانیتور قبلی(2ms) نداره. توی بازی اگه از اون روونتر و سریعتر نباشه,کندتر هم نیست. ضمنا اصلا چیزی به اسم Ghosting رو ندیدم. Bioshock infinite رو انگار بازی جدیدی شده بود.

سوما من وقتی مدت طولانی پشت سیستم هستم یه جورایی روی صندلی لم می دم. با مانیتور قبلی با پایینتر قرار گرفتن سرم نسبت به صفحه مانیتور تصویر کمی تیره می شد که خیلی بد بود.مشکلی که در پنل IPS ندارم.

آیا با این قیمت می ارزه. به نظر من قطعا.

ویرایش شده توسط Sundown
لینک به دیدگاه

برای تست سالم بودن جک 3.5 مانیتور میتونی کارت رو disable کنی از دیوایس منیجر که بره رو حالت درایور خود ویندوز بعد چک کن ببین صدا رو از خروجی کیس به 3.5 مانیتور داری یا نه . کارت های NVIDIA پردازش صدا روی خودشون ذاتی ندارند ( برعکس AMD ) کارتت Dual DVI هست و از DVI/HDMI استفاده میکنی پشت یا پهلوی کارتت یه 2 پین برای ورودی صدا از مین برد داری این تصویر رو ببین http://www.techpowerup.com/reviews/Inno3D/GeForce_GTX_275_OC/images/power.jpg اون رو باید وصل کنی به SPDIF-out مادربرد یه کابل تو پک کارت باید باشه کوتاه 2 پین برای SPDIF وقتی وصلش کنی صدا رو روی HDMI مانیتور داری و دیگه نیازی به وصل کردن جک 3.5 نیست . اگر میخوای از جک 3.5 استفاده کنی باید تو کنترل پنل Nvidia بری و انتقال صدا روی HDMI رو غیر فعال کنی .

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

در کنترل پنل انویدیا قسمت set up digital audio ,مانیتور رو روی حالت turn off audio بردم ولی باز هم جک 3.5 فعال نشد. وقتی در دیوایس منیجر Realtec high def audio رو disable می کنم کلا صدا قطع میشه حتی روی هدفونی که در حالت معمولی کار می کنه.

در مورد کانکتور 2پین فرمایشتون صحیحه, وصل نیست وفعلا به جعبه کارت گرافیک دسترسی ندارم ولی حتما امتحانش می کنم. در حال حاضر راه دیگری نیست که فعلا صدارو با جک 3.5 امتحان کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک رو منظورم بود که disable کنی . روی ایکون ولوم که تو تسک بار هست راست کلیک کن قسمت PlayBack Devices اونجا ببین چیزی روی HDMI ست نشده باشه .

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک رو منظورم بود که disable کنی . روی ایکون ولوم که تو تسک بار هست راست کلیک کن قسمت PlayBack Devices اونجا ببین چیزی روی HDMI ست نشده باشه .

نه عزیز

در قسمت playback devices سه گزینه هست:

1 -speakers realtek high def audio که بصورت دیفالت فعالش کردم.هدفون باهاش کار می کنه و مشکلی نداره.توی تنظیماتش چیزی به اسم HDMI به چشم نمی خوره.

2-Digital output(RCA+optical که مربوط به کابل اپتیکال است

3- Realtek digital output مربوط به SPDIF

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همراه مانیتورتون باید یک کابل صدا باشه،اونو باید وصل کنید

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

درود

من چون LG رو ندیدم نمیتونم با اون مقایسه کنم ولی خودم یک سامسونگ P22500 دارم که کیفیت تصویر خوبی داره, زمان پاسخدهی 2ms و 22 اینچه. این رو 5سال پیش گرفتم 240 تومان. راستش خیلی مردد بودم که آیا ایسوس با قیمت فعلی 1200 به اندازه قیمتش بهتره یا فقط کمی فرق داره.

اولا کیفیت تصویرش به وضوح وبا اختلاف زیاد بهتره.هم رنگهای عالی و بسیار زنده و شفاف, هم به لطف کنتراست بالا جزییات تیره و روشن تصاویر بسیار واضح تره.

دوما با وجود زمان پاسخدهی 5ms اصلا هیچ تفاوتی با مانیتور قبلی(2ms) نداره. توی بازی اگه از اون روونتر و سریعتر نباشه,کندتر هم نیست. ضمنا اصلا چیزی به اسم Ghosting رو ندیدم. Bioshock infinite رو انگار بازی جدیدی شده بود.

سوما من وقتی مدت طولانی پشت سیستم هستم یه جورایی روی صندلی لم می دم. با مانیتور قبلی با پایینتر قرار گرفتن سرم نسبت به صفحه مانیتور تصویر کمی تیره می شد که خیلی بد بود.مشکلی که در پنل IPS ندارم.

آیا با این قیمت می ارزه. به نظر من قطعا.

دوست عزیز ممنون من هم تصمیم گرفتم همینو

بگیرم اگه میشه بفرماید از کجا وبه چه قیمتی میتونم تهیه کنم

یکی از دوستان گفتن 1115000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشتم تو پست قبل کارت گرافیک رو disable کن برو تو دیوایس منیجر ویندوز , Display Adapter و کارت گرافیک رو Disable کن که بره روی درایور ویندوز بعد صدا رو چک کن . تنها راهی که میتونی مطمئن شی همین هست چون ممکن هست ایراد از درایور یا تنظیمات باشه .

لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم! آفرین. گرافیک رو disable کردم صدا برای اولین بار روی مانیتور اومد.

پس با این حساب فقط می تونم از طریق کابل HDMI صدا داشته باشم یعنی باید با اون کابل دو پین بین گرافیک و مین ارتباط برقرار کنم و کلا بی خیال جک 3.5 بشم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصولا باید بتونی با غیر فعال کردن صدا روی HDMI خروجی رو از جک 3.5 به مانیتور بدی و صدا رو روش داشته باشی چند سال پیش یادمه که وقتی چک کردم دیدم مشکل از درایور nvidia هست . میتونی اخرین درایور رو چک کنی شاید مشکل از درایور باشه اگر انتقال صدا از HDMI رو غیر فعال کردی . این روش رو نوشتم برای اینکه از سالم بودن صدای مانیتور مطمئن شی بهترین راه کار همون صدا روی HDMI هست که بدون دردسر هست و خروجی 3.5 هم ازاد هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...