رفتن به مطلب

مشکل تغییر حالت عجیب تصویر خروجی کارت گرافیک

Poori_CAPITAL
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان

در حال حاضر چند ماهی هست که از یه کارت گرافیک Gigabyte Nvidia GeForce 8400 GS استفاده میکنم که قدرت قابل قبولی داره و بازی های سطح پایین رو روی حداکثر کیفیت اجرا میکنه؛ ولی چند روز پیش که داشتم باهاش بازی میکردم متوجه شدم که تصویر خروجی کارت گرافیک موقع بازی بدون کوچکترین تغییری توی تنظیمات به صورت غیر قابل باوری روشن تر شده و عملاً تشخیص خیلی از اجسام واقعاً سخت شده بود. :huh:

اول این مشکل رو گذاشتم به حساب باگ بازی ولی امروز که دوباره بازی رو باز کردم متوجه شدم که تصویر به شدت کدر شده و غلظت رنگ ها داره کم کم به سیاه و سفیدی میرسه و سایه ها هم شکل وحشتناکی پیدا کردن! :blink:

این نکته رو هم بگم که من این مشکل ها رو فقط هنگام بازی دارم و توی کارای دیگه هیچ تغییری ایجاد نشده و میترسم که مشکلی برای کارت پیش اومده باشه و از اونجاییکه کارت دستم امانته، نگرانیم دو برابر شده. :-SSممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن که مشکل از کارت هست یا نه و یا اگه یه نرم افزار برای تست کارت گرافیک هم معرفی کنن که چه بهتر! :wub:

این نکته رو هم بگم که کارت گرافیک فن نداره و دمای حالت بیکاری حدود  55  درجه و لود حدود 78 درجه است. 

لینک به دیدگاه

سلام داداش از برنامه Gpu-z واسه تست سلامتی کارت استفاده کن

لینک به دیدگاه

سلام داداش از برنامه Gpu-z واسه تست سلامتی کارت استفاده کن

از Render Test استفاده کنم؟؟؟ :confused:

لینک به دیدگاه

خروجی مانیتور به خروجی کارت محکم اتصال پیدا کرده؟؟منظورم همون پیچ های نگه دارنده هست؟

طبق گفته ی دوستمون یا از Gpu-Z استفاده کنید یا از برنامه ای که کارت رو تحت فشار بزاره استفاده بکنید و نتیجه رو در تایپیک بزارید.

لینک به دیدگاه

تو همه بازی ها اینجوری میشه یا فقط تو همون بازی خاص ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...