رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس گیمینگ از 5 تا 6 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

قصد خرید یک سیستم جدید جهت بازی و کارهای معمول دارم. اهل اورکلاک نیستم و خیلی هم سیستم باز نیستم یعنی برای 4-5 سال آینده می خوام با همین سیستم سر کنم.ولی علاقه به بازیهای روز بخصوص FPS دارم.

cpu intel 4770k مد نظرمه.

1- بین دو مادربورد ایسوس maximus 6 hero و z87 delux  کدوم رو پیشنهاد می کنید. هردو در خصوصیات کلی مشابهن ولی خودم بیشتر نظرم روی hero هست چون ظاهرا کارت صدای با کیفیت تری داره و دوست دارم اون رو با اسپیکر S730 که دارم استفاده کنم. نظر شما راجع به کارایی ایندو در مقایسه باهم چیه؟

2-این سوال برام خیلی مهمه.برای یک ssd 128 gig خوب در بین مدلهای مختلف موندم چون اصلا هیچ اطلاعی از این سخت افزار ندارم. بهترین مدلش که در بازار موجود باشه و بیشترین کارایی به نسبت قیمت را داشته باشه ,بنظرتون چیه؟

3- رم 16 gig  بافرکانس 1600 کافیه؟ سرعتهای بالاتر مثلا 2000Hz چه مزیتی دارند و با توجه به قیمت خیلی بالاترشون توصیه میشن یا نه؟cors air vengeance 16 gig 1600   را با توجه به اینکه رم فعلیم cors air domintor 4 gig 1600 هست , ترجیح می دم. پیشنهاد شما با ذکر دلیل.

4- پاور Green 750w برای این سیستم کافیه؟

5-کیس Green falcon جای کافی برای گرافیک GTX 770 داره؟(خیلی نمی خوام روی کیس هزینه کنم پس لطفا کیسهای خیلی گرون رو پیشنهاد ندین)

مرسی.

لینک به دیدگاه

سلام

1.به نظر من مادربورد Asus Z87-Pro بگیر امکانات مفید هردوتا مین رو داره+WiFi (که Maximus نداره) و قیمتشم کمتره

2.SSD هم من برای خودم OCZ میگیرم چون در پایداری پرفورمنسش شک ندارم

3.برای فرکانس رم بین 2000و1600 تفاوت هست ولی به نظر من بیشتر رو زمان تاخیرش زوم کن

4.پاور مد نظرت کفایت میکنه ولی اگه تونستی بهترشو بگیر

5.و درباره کیس هم چون خودمم Falcon دارم باید بگم خیالت جمع باشه من MSI 7870 Twin Frozr III دارم و به راحتی جا شده و

GTX 770 همین MSI 10سانت کوچیکتره.البته مدل مد نظرتو نگفتی...

سیستم خوبی میشه...

لینک به دیدگاه

سلام

2.SSD هم من برای خودم OCZ میگیرم چون در پایداری پرفورمنسش شک ندارم

مگه OCZ تو بازار هست؟

لینک به دیدگاه

ممنون

1-حرفتونو کاملا قبول دارم فقط چیپ انبورد maximus hero از نوع supreme Fx است که مطابق ریویوهای خارجی کیفیت بسیار خوبی داره بطوریکه در عمل دیگه نیازی به کارت صدای مجزا نیست. نمی دونم در عمل چقدر این حرف درسته؟

2- میشه دقیقا بفرمایید کدام مدل OCZ؟

3-این تفاوت صرفا برای اورکلاکرها مهمه؟

4- مرسی مثلا 850 w کافیه

5- عزیز Asus 770 gtx oc DC2 مورد نظرمه.

لینک به دیدگاه

پردازنده: Intel® Core i7-4770K 

رم: Corsair Vengeance Blue 8GB 4GBx2 2133Mhz

مادبرد: ASUS MAXIMUS VI HERO

کیس: Cooler Master HAF-XM

پاور: Corsair HX750 80Plus Gold

گرافیک: ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5

درایو نوری: ASUS 24X DVD-RW

هارد: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB

خنک کننده: Corsair H80i Liquid CPU Cooler

اس اس دی: اگر موجود بود Corsair Force GS 128GB یا Adata XPG 910 128G

---------------------------------------------------------------------------

6.000.000

اگر مانیتورت خیلی بزرگه، میتونی بعدا" یه 770 دیگه هم بخری و با این 770 SLI کنی. - و از این لحاظ پاورت میکشه. :)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

سیستمی که آرمین جان معرفی کردن بسیارعالی هست دوست عزیز

نیازبه چیزدیگه ای دارید؟

پیشنهاد : برای گرافیک یه گرافیک با مموری 4گیگ تهیه کنید چون بازی های آینده و حتی همین الان  بالاتراز 2g مموری گرافیک نیازدارند!

نمونه پیشنهادی بنده gtx 770 windforce oc 3x 4g gigabyte

ازلحاظ خنک کنندگی هم که عالیه و میشه گفت یکی از خنک ترین کارت 770 هست

لینک به دیدگاه

پردازنده: Intel® Core i7-4770K 

رم: Corsair Vengeance Blue 8GB 4GBx2 2133Mhz

مادبرد: ASUS MAXIMUS VI HERO

کیس: Cooler Master HAF-XM

پاور: Corsair HX750 80Plus Gold

گرافیک: ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5

درایو نوری: ASUS 24X DVD-RW

هارد: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB

خنک کننده: Corsair H80i Liquid CPU Cooler

اس اس دی: اگر موجود بود Corsair Force GS 128GB یا Adata XPG 910 128G

---------------------------------------------------------------------------

6.000.000

اگر مانیتورت خیلی بزرگه، میتونی بعدا" یه 770 دیگه هم بخری و با این 770 SLI کنی. - و از این لحاظ پاورت میکشه. :)

بله این سیستم عالیه به جای  مادربرد گرون یه گرافیک بهتر بخرید  :D

من نمیدونم چرا زورم میاد مادربرد گرون میبینم  :D

لینک به دیدگاه

سریع بخرید که در همین هفته ی جاری به دلیل نزدیک بودن کریسمس، قیمت ها افزایش محسوسی خواهد داشت:

پیشنهاد من:

فاکتور آینده نگر و قابل ارتقا بودن، یکی از اصلی ترین نکته هایی بوده که در سیستم زیر رعایت شده! (مخصوصاً در پردازنده، رم، کارت گرافیک و پاور)

- بابت انتخاب مادربرد، بهتون تبریک می گم! چرا که مکسیومس وی آی هیرو، از بهترین مادربردهای گیمینگ زیر یک میلیون تومان هست و در بنچمارک ها، چیزی فراتر از قیمتش رو به اثبات رسونده و در مقابل رقبای گران تر از خودش، حسابی سربلند بیرون اومده.

- رم 8 گیگ کفایت می کنه. در آینده می تونید 8 گیگ دیگه بخرید و اضافه کنید.

- اس اس دی از بهترین های موجود در بازار هست و 5 سال گارانتی تعویض داره و به قیمتش، کاملاً ارزش خرید بالایی داره. (بر خلاف تصور عموم!)

- حتماً کیسی خریداری کنید که سیستم تهویه هوای استاندارد درونش حاکم باشه و از بهترین اینها، X7 گرین یا هوپلایت انرمکس هست. حالا اگر ارزون تر خواستید، X6 چلنجر بخرید به قیمت 310. منتها مدل سطح پایین تر از این، پیشنهاد نمی کنم.

1143216670.png

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...