رفتن به مطلب

چاپ روی سی دی cd

sadaf_online
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه پرینتر می خوام که بتونم باهاش لیبل سی دی هامو چاپ کنم

کسی می تونه منو راهنمایی کنه که چی بگیرم و از کجا؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست من شما اگه برات کیفیت خیلی بالا مهمه میتونی مدل R290 از برند EPSON رو بگیری چون قابلیت چاپ بر روی CD DVD مخصوص این کار رو داره قابلیت تثبیت رنگ تا 200 سال (اگه اشتباه نکنم) حتی اگه عکس رو توی ابجوش بزاری و روی اون چیزی بکشی باز هم عکس از بین نمیره!!! من امتحان کردم!!

دقت چاپ فوق العاده بالایی داره (5760dpi) سرعت چاپش هم واقعا بالاست

در اخر هم باید بگم که از 6 کارتریج مجزای رنگ استفاده میکنه که حقیقتا کیفیت چاپش رو بالا میبره

این مدل رو میتونی با گارانتی مادیران و قیمت 161 تومان تهیه کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجایی که من می دونم این پرینتر هر چیزی روی سی دی چاپ کنه حتی با دست خیس روی سی دی بکشی رنگش پخش میشه یا باید uvبکنی یا باید با کیلر روش یه لایه بکشی تا ضد آب بشه

لینک به دیدگاه

این چیزی که دوستمون گفتن تنها انتخابه در حال حاضر

لینک به دیدگاه

ببینید منظور من از امتحان با ابجوش عکس چاپ شده بر روی cd نبود اگر یکبار دیگر دقت کنید من چاپ بر روی cd رو یکی از قابلیتهای اون نام بردم

من عکس چاپ شده روی cd رو توی ابجوش امتحان نکردم! ولی یکی از نمونه هاش رو که چند ماه پیش چاپ کردم و بین دیگر cd های میز من بود دارم نگاه میکنم و کوچکترین رنگ پریدگی هم نداره

در کنار تمام اینها هزینه بالای چاپ به خاطر دقت بالا رو هم در نظر بگیرید

اگر قیمت چاپ هم براتون مهم باشه به نظر من بهتره که در بین محصولات hp بدنبال اون بگردید شاید مدل مناسب برای شما رو داشته باشه

با هزینه 70 تومن میشه بر روی اون تانک بست که در این صورت دستگاه از گارانتی خارج میشه کیفیت چاپ پایین میاد و....

مثل این که بیای روی یه ماشین خیلی خوب از سیستم گاز سوز استفاده کنی!

ویرایش شده توسط Turok
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه روش تانک ببندند هزینش از نصف هم کمتر میشه

لینک به دیدگاه

همونطور که همه دوستان می دونید استفاده از پرینتر برای چاپ روی سی دی علیرغم اینکه هزینه اولیه کمی داره ولی در طول استفاده با مشکلات زیادی روبرو می شه

اول اینکه برای چاپ به سی دی مخصوص نیاز دارید

یکی دیگه از این مشکلات اینکه به سادگی رنگ رو سی دی پاک می شه و برای جلوگیری از پاک شدن رنگ ها حتما باید یه لایه یو وی بکشی که پیدا کردن جایی که این کارو برات انجام بده کار ساده ای نیست.

برای شارژ کارتریج اون هزینه نسبتا بالا هست

و دیگه اینکه در صورتی که به طور مرتب از پرینتر استفاده نکنی هد پرینتر خراب میشه و پس از مدتی باعث نشتی جوهر می شه

و . . . مشکلاتی هستند که با خرید پرینتر به اونها بر خورد می کنی

چرا راه های دیگه رو واسه تهیه لیبل امتحان نمی کنی؟

لینک به دیدگاه

من خودم شخصا واسه تهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضی هستم

که شامل نرم افزارفارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره

خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاویرت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخرکار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی

بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی

ضمنا برای راحتی کاردر چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی بادقت بالا می چسبونه

اگه اطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی http://www.CDM.ir

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...