رفتن به مطلب

كمك براي خريد dvd writer

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

به نظر شما از بين اين مار كه كودومش بهتره؟ و چيه مدليش.

اگه مارك ديگه اي رو پيشنهاد ميكنيد بيگي فقط قيميتش زياد گرون نباشه:)

Lite-on

Hp

LG

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من چند ساله از asus استفاده ميكنم تا به امروز كوچكترين مشكلي براش پيش نيومده ...

لینک به دیدگاه

سلام

شما هر برندی رو که خودت بیشتر بهش اعتماد داری یا دوستان از اون راضی بودن انتخاب کن

یک مدل 24X Lite Scribe SATA انتخاب خوبیه

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماييتون. اگه ميشه بيشتر و دقيق تر راهنمايي كنيد.

شما خودتون چه برند و مدلي رو پيشنهاد ميكنيد؟

به نظرتون Lite-on بهتره يا HP ؟ من از بين اين دوتا مي خوام بخرم. اگه ميشه مدلشم بگيد كودوم بهتره.

مرسي:)

به نظرتون Lite-on 22x sata light scrib بهتره يا Hp 24x sata light scribe

كلآ من از بين برند liteon و hp نميدونم كودومش بهتره.

همين امروز ميخام بخرم. لطفآ راهنماييم كنيد.

بازم ممنون

ویرایش شده توسط blue_rays
لینک به دیدگاه

یک درایو توجه زیادی در هنگام خرید و انتخاب برند لازم نداره

از نظر امکانات Lite on قابلیت های خوبی داره مثل قابلیت پاک کردن (از بین بردن) اطلاعات دیسک کنترل سرعت رایت برای جلوگیری از سوختن دیسک و ..

من تا حالا از درایو HP استفاده نکردم و اطلاعات دقیقی از محصولات و قابلیتهای این برند ندارم

لینک به دیدگاه

به نظر من hp فقط اسم داره و زیادی تبلیغ شده

موافقم . البته من خودم asus دارم و مشکلی باهاش ندارم که MR PC معرفی کردن و بعد از خرید پشیمون شدم ولی چند وقت که باهاش کار کردم به این نتیجه رسیدم که انتخاب مناسبی بوده

لینک به دیدگاه

پس به نظرتون Liteon بهتره.

منم فردا ميرم بگيرم:). كسي مدل خوبشو نميدونه؟

اون دوست عزيز هم كه گفتن دقت زيادي نميخاد بايد عرض كنم منم همين اشتباهو كردم. رفتم يه DVD writer سوني گرفتم كه كلي امكاناتم داشت حتي دي وي دي دو لايه هم رايت ميكرد با قيمت 55 تومان. ولي الان بهد از 2-3 سال ديگه هيچي رايت نميكنه و اين 10 تا دي وي دي آخري كه باهاش رايت كردم همشو سوزوند.

در كل بايد بگم سوني اصلآ بدرد نميخوره و فقط دي وي دي هارو ميتونه خوب بخونه.

مرسي از دوستان

لینک به دیدگاه

پایونیر سری FX بگیرید. Lite on بعد از مدتی دیسک درش گیر میکنه و به سختی درب درایو باز میشه.

لینک به دیدگاه

2-3 سال باهاش کار کردی!

شما که خیلی خوب نگهش داشتی من تا جایی که یادم میاد تو یه سال اول مرخص شد!!

ببینید دوستان بستگی داره چطور از درایوتون استفاده کنید

مثلا یک درایو بیشتر از 1.5 سال زیر دست من دووم نمیاره که در یک سال اول درش گیر میکنه که راه حلش اینه که بین اهنربای درب درایو یک مقوا بزاری چون موتوری که وظیفه باز کردن درب رو داره به تدریج ضعیف میشه و اون مقوا از قدرت اهنربا کم میکنه و درب به راحتی باز میشه

بعد کم کم یه فرمتهای خاصی رو نمیخونه که راه حلش دست یکی از دوستان منه که من خودم از نزدیک ندیدم ولی با ابجوش لنزش رو پاک میکنه و ..... مشکلات یکی یکی بروز میکنند که اخرین مشکلی که من تا به حال با اون روبه رو شدم اینه که درب درایو رو میبندم و سپس بعد چند ثانیه خود به خود باز میشه و من تا حالا راه حلی براش پیدا نکردم (راه اینم پیدا میشه مشکلی نیست!)

البته برند درایو در این اتفاقات سهیم هست و من نمیگم هیچ ربطی به اون نداره اما تا وقتی که شما خودتون برندهای با کیفیت و با تجربه در این ضمینه رو میشناسید دیگه لازم نیست برای انتخاب برند وسواس زیادی به خرج بدید من فعلا از لایتون بیشتر راضی بودم و برندهای زیادی هم هستند که امتحان نکردم

این رو هم بگم تا جایی که من اطلاع دارم لایتون مدل لایت اسکرایب 24x تا به العان نداشته

لینک به دیدگاه

اگه پایونیر اصل بتونی پیدا کنی عالیه...تقریبا 43 تومنه ولی سخت گیر می اد...درش آلومینیومیه...

لینک به دیدگاه

پلکستور و ديگر هيچ ،عمرش عالی ،کيفيت رايت عالی ،تا حالا باهاش چيزی نسوزوندم! دوسش دارم!!!

لینک به دیدگاه

.

سلام ! نظر شخصی من اینه که :

متاسفانه کلا محصولات دی وی دی رایتر ... برند سونی بدرد نخور هستند البته جدای بلو ری هاش ! اونم فکرکنم بدلیل زیادی چینی بودن اوناست ! من از رایتر های سونی برای خودم و ... استفاده کردم و همه ناراضی هستیم ! در ضمن دی وی دی رایتر من و دوستانم فکر کنم عین مال شماست چون مام اون وقت ها به همون قیمت 55تومن خریدیم ! در ضمن اونا قدیمی هستند و رایتر های جدید همیشه بهترن !

برند اچ پی من نمیدونم چرا گرونه و فکر میکنم بغیر از اسم باید یه چیزی داشت باشه ولی به هر حال من از کومبو اچ پی استفاده کردم و اصلا راضی نبودم و دقیقا مثل سونی نه خوب میخوند و نه ... و تا سی دی و کلا دیسکی یکمی خش میداشت دیگه ...!

ولی یک مدتیه که دارم از رایتر های جدید سامیونگ سری tru direct استفاده میکنم و چندین تا از بچه هام پیشنهاد کردم و الان همگی راضی هستیم ! البته فراموش نکنید که اینجا فقط بحث برند مهم نیست و مدل دقیق اهمیت داره ! صرف اینکه سامسونگ یا لایتونه نمیتونه دلیل باشه که خوب یا بده ! ولی در کل سونی و اچ پی تا جایی که من میدونم و تجربه کردم اصلا بدرد نمیخورن !

در مورد برند اسوس هم من انواع نظرات رو شنیدم و عده ای خیلی راضی بودن و عده ای هم اصلا راضی نبودن ! ولی من فکر میکنم اسوس های 24X جدید خوب باشن ! البته اگه به ایران رسیده باشن چون جدید هستند !

در مورد لایتون هم دقیقا مثل اسوس انواع نظرات وجود داره و برخی خیلی خیلی بد میگن و بعضی هام راضین ! مطمئنا این وسط نوع کاربرد و حجم کاری کاربر خیلی مهمه و باید دید اون کاربران راضی چه کاربردی داشته اند و دنبال چی بودن و چی راضیشون کرده و همچنین دید که مخالفین از چه بابی میگن ! به هر حال بنظر من یک رایتر اونم باقیمت امروزی ارزش مته رو خشخاش گذاشتنو نداره و همین که جمع یکی رو پیشنهاد بدن و رضایت داشته باشن خوش سنده ! در ضمن اگه بنا به هر دلیلی لایتون خواستید بگیرید ، فقط سری جدید که 24x هستند رو بگیرید چون کلا رایتر ها هر چی جدیدتر باشن به همون نسبت نقاط ضعف شون کمتر و نقاط قوت شون بیشتره ! مثل همین بالاتر رفتن سرعت !

اما در مورد برند پایونیر در سری fx خیلی خوب شنیدم و خودمم یکی دارم که خیلی راضیم ! البته بتازگی گرفتم ولی فعلا که خوبه ! و تا بحالم نشنیدم کسی بد بگه ! البته اگه 22Xشو گیر بیارید بهترم هست ! 24X هم که عالیه البته اگه اومده باشه !

خلاصه بنظر من شما 3 تا انتخاب دارید یا پایونیر fx / 22x / sata که قیمتش 35 تا 40 باید باشه و یا سامسونگ tru direct/ 22x / sata و یا لایتون 24x جدید! که موارد سامسونگ و لایتون قیمت شون در حدود 25 تا 27 هستند !

البته به گفته این دوست مون هم پلکستور که دیگه اخرشه و دیگه جای هیچ حرف و حدیثی نمیذاره ! البته قیمتشم بالاس و کلا رایتر های پلکستور بعنوان محصولات حرفه ای شناخته میشن ! ولی بنظر من در حال حاضر ارزش خریدن ندارن چون بزودی بلوری ها میان و بهتره صبر کرد تا وقتی که بلو ری ها عرضه بشن و هزینه رو واسه اونا گذاشت ! مگه اینکه کاربرد حرفه ای داشته باشیم و یا هزینه فنتی نداشته باشه ! در اون صورت مطمئنا رایتر های پلکستور بهترینند !

اضافه کنم که متاسفانه بسیاری از کاربران از این موضوع اطلاع ندارند که رایتر هام عمر دارند و تعداد تقریبا مشخصی میتونن رایت داشته باشن و بعد از اون تعداد ، دیگه کم کم ضعیف میشن و سوزوندن یکی از نشانه هاشه ! بنظر من رایتر سونی شمام بعد از 3 سال دیگه عمرش به پایان رسیده ! البته عمر رایتر ها به سال سنجیده نمیشن و به تعداد رایت و کلا به استفاده شون مربوطند ! به هر حال چون کلا مدت زمانیکه دی وی دی رایتر ها عرضه شدن ، در حد چند ساله ! واسه همین ممکن کاربرانی که خیلی کم و بسیار با ملاحضه از رایتر هاشون استفاده کردند تا به امروز هم رایتر هاشون سالم باشه ولی دیگه روزهای اخره و باید به فکر تعویض باشن ! باقی کاربران هم که اگه کاربردشون زیاد باشه و تمیز نیگه نداشته باشند هم که دیگه تکلیف شون معلومه ! و خیلی قبل تر تعویض کردند !

امیدوارم پیشنهاد و تجربیاتم بدردتون خورده باشن ! موفق باشید !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

درود

بنده تا الان از Asus استفاده کردم و واقعا تا الان عالی بوده ضمن اینکه لایت اسکریب ساپورت هم هست.البته این رایتر iDE هست ولی نوع ساتا 2014 هم الان هست که انتخاب خوبیه

1fc5768a3adb43786efe7bc6d659e97bdvdrwasus1.jpg

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=232

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

پلکستور و ديگر هيچ ،عمرش عالی ،کيفيت رايت عالی ،تا حالا باهاش چيزی نسوزوندم! دوسش دارم!!!

پلکستور خیلی گرونه...ولی تایید می کنم که از نظر کارایی عالیه....

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. از همتون به خصوص ژآقاي بازنده ممنون به خاطر توضيحات كاملشون. اگه گيرم بياد Pioneer سري ميگيرم. اگرم نه كه همين Lite-on 22x sata ميگيرم.

بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام، دوستان راهنمایی کنید که چی و با چه قیمتی و از کجا (تهران) بگیرم.

تا حالا این رو دیدم:

Pioneer DVR-S18L 22X 35ت

SH-S223C TRUDIRECT SATA SAMSUNG DVD/RW 24ت

که البته میخوام همین بیست و خورده ای باشه قیمتش.

یک مدل LiteOn هم بود که قبلن دیده بودم تو نت اما الان مدلش یادم نمیاد، فکر کنم 24x بود سرعتش....اگر کسی میدونه بگه، چون یادمه اون رو که گشتم هیچ جا پیداش نکردم.

لینک به دیدگاه

سلام، دوستان راهنمایی کنید که چی و با چه قیمتی و از کجا (تهران) بگیرم.

تا حالا این رو دیدم:

Pioneer DVR-S18L 22X 35ت

SH-S223C TRUDIRECT SATA SAMSUNG DVD/RW 24ت

که البته میخوام همین بیست و خورده ای باشه قیمتش.

یک مدل LiteOn هم بود که قبلن دیده بودم تو نت اما الان مدلش یادم نمیاد، فکر کنم 24x بود سرعتش....اگر کسی میدونه بگه، چون یادمه اون رو که گشتم هیچ جا پیداش نکردم.

DVD RW ASUS 20X SATA

سرعتش 20 هست ولی کیفیت ایسوس عالی هستش . من الان 2 ساله دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی بهم نزده

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=232

لینک به دیدگاه

خوب الان که 2 سال گذشته، انتظار داریم که چیز به روز تری بخریم، درسته ؟!

الان بهترین مدل Asus این هست : DRW-24B1LT

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=W0nrYhwByPfUPuXl&templete=2

که من جایی تو نت براش تو ایران قیمت ندیدم. آیا اینجا پیدا میشه ؟

دوستان اگر از مدلهای امروزی پیشنهادی دارند بگن ممنون میشم .

و یک سوال: در مجموع مدل های 24x بهتر از 22x ها هستندی دیگه ؟ این طور نیست ؟

لینک به دیدگاه

من

پایونیر

dvr s18fx خریدم.

میخواستم s18l رو بگیرم که فروشنده گفت این تا دیروز 40 بوده و الان شده 35، گفت خرید خودمون 38 هست. من هم همون رو گرفتم. البته گفت که فرقش اینه که کلاس لیزرش A هست !

اما الان که باز کردم و میبینم که نوشته لیزر class 3B !

در هر حال نسبت به این سونی ای که از قبل دارم، موقع خوندن دیسک خیلی صدا داره !

مثلا رو جعبش هم نوشته Quiet Drive

پ.ن: موارد جدید تر رو امیدوارم که همین جا بذارم square.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...