رفتن به مطلب

سوال درباره هارد وسترن سری خاویار سیاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. یکی از دوستان هاردشو گذاشته برا فروش (1ترا خاویار سیاه) اما از قابلیت هاش میگفت سرعتش خیلی بالاست و در بر نامه HDTUNE سرعت  میانگین 98mbps  رو داره.  حالا سوال بنده این هست ک  ارزش داره هارد اکبند خودمو بفروشم و ی کارکرده وسترن بلک بگیرم؟ البته اگه اچ دی تیون معیار باشه هارد رو سیستمم میانگین سرعت 96.9mbps   میده.!

post-14073-0-32194300-1387572552_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

فکر کنم سیگیت 500 هست توی عکس هم مشخصه

لینک به دیدگاه

با سلام

فکر کنم سیگیت 500 هست توی عکس هم مشخصه

ممنون،

اگر هارد ایشون این باشه: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822148701

نه ارزش نداره بره خاویارسیاه بگیره.

منم خاویار سیاه دارم والا سیگیت باراکودا سریعتره.

لینک به دیدگاه

هارد خودت چیه دوست خوبم؟

سلام. هارد فعلی رو سیستمم سیگیت500 هست ساتا2 . 2 عدد هارد یک ترا سری گرین وسترن رو میخواستم بفروشم سری بلک بگیرم! اما شما گفتید سیگیت سرعتش بالا تره . البته تو HD TUNE هم نتایج همینه.

لینک به دیدگاه

سلام. هارد فعلی رو سیستمم سیگیت500 هست ساتا2 . 2 عدد هارد یک ترا سری گرین وسترن رو میخواستم بفروشم سری بلک بگیرم! اما شما گفتید سیگیت سرعتش بالا تره . البته تو HD TUNE هم نتایج همینه.

هارد خاويار بلك از هارد گرين سرعتش بيشتره اما خوب سرو صدا هم داره و بايد خنك نگهش دارى.

حالا يه سوال دارم چرا ميخواى هارد پر سرعت بگيرى؟ اگر براي افزايش سرعت ويندوز ميخواى اين كار رو بكنى، پيشنهاد ميكنم SSD بگيرى كه سرعتش خيلى بيشتر از هارد ديسك هستش.

لینک به دیدگاه

هارد خاويار بلك از هارد گرين سرعتش بيشتره اما خوب سرو صدا هم داره و بايد خنك نگهش دارى.

حالا يه سوال دارم چرا ميخواى هارد پر سرعت بگيرى؟ اگر براي افزايش سرعت ويندوز ميخواى اين كار رو بكنى، پيشنهاد ميكنم SSD بگيرى كه سرعتش خيلى بيشتر از هارد ديسك هستش.

تشکر ارمین جان اما همونطور ک خودت میدونی  SSD  ها فعلا حجمشون با قیمتشون اصلا رابطه خوبی نداره . نظر شما چیه 2 هارد سیگیت رو RAID 0  کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

تشکر ارمین جان اما همونطور ک خودت میدونی  SSD  ها فعلا حجمشون با قیمتشون اصلا رابطه خوبی نداره . نظر شما چیه 2 هارد سیگیت رو RAID 0  کنم؟؟؟

كل ويندوز و برنامه هاش فوقش بشه 30 گيگ،‌ يه SSD با حجم 64 گيگ بسشه.

2 تا هارد سيگيت باراكودا ميشه 370 تومن، يه SSD با حجم 128 گيگ مدل كورسير GS حدود 400 تومنه.

باز تصميم با شماست. RAID 0 هم يك انتخاب هست ولى خوب، به خوبى SSD‌ نميشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا زیاد نمیخوای هزینه کنی از اینا که لینک دادم بگیر باور کن ضرر نمیکنی

http://forum.persiantools.com/t497664.html

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

تشکر از دوستان واس راهنمایی ...تصمیممو گرفتم 2 هارد سیگیت رو رید میکنم

لینک به دیدگاه

تشکر از دوستان واس راهنمایی ...تصمیممو گرفتم 2 هارد سیگیت رو رید میکنم

موفق باشید عزیز دل

-----------

اصلا" موضوع تاپیک چی بود به چه نتیجه ای ختم شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...