رفتن به مطلب

مانیتور ASUS با ویژگی Nvidia G-Sync آماده پیش فروش است

Recommended Posts

ci2m4q19wrt219rjpfa3.jpg

6hur0cqanbgt9q9gaxl.jpg

در اکتبر گذشته Nvidia ویژگی G-Syns را معرفی کرد . یک فناوری جدید که برای از بین بردن پارگی و پرش تصاویر طراحی شده است . از طریق گنجاندن یک چیپ داخل مانیتور ، سرعت ریفرش صفحه مانیتور با سرعت رندر GPU هماهنگ شده و اجازه می دهد تا فریم ها به محض رندر شدن نمایش داده شوند .

bujesje9ivhmfk4sjteo.png

6b2q74kdj591zemridu.png

yjv32iwp1pym4kmxvnfs.jpg

تاکنون G-Syns در دسترس عموم نبود . امروز مانیتور 24 اینچ ASUS هماهنگ شده با چیپ G-Syns برای پیش فروش آماده می شود . مدل VG248QE به همراه G-Syns با قیمت 499 دلار در دسترس خواهد بود که حدود 220 دلار بیشتر از مانیتورهای استاندارد قیمت دارد . اگر شما مانیتور VG248QE را دارید می توانید چیپ G-Syns را با 299 دلار بر روی آن نصب کنید .

selvx7fz3g8vr8t9ytw2.jpg

mn0qafzeenp1cmxlfee.png

Nvidia پیشتر گفته بود که قیمت چیپ G-Syns حدود 175 دلار خواهد بود ، اما قیمت اولیه کمی گرانتر از قیمت پیش بینی شده اعلام شد . گفته می شود دلیل آن دیده شدن نصب این تراشه داخل مانیتور های بدون G-Syns توسط فروشندگان می باشد که می تواند افزایش قیمت را توضیح دهد .

پنل مانیتور ایسوس یک صفحه 24 اینچی TN TFT LCD یا LED-backlit با رزولوشن 1920x1080 با سرعت ریفرش حداکثر 144Hz (با قابلیت 3D) و دارای خروجی های HDMI ، DVI-D و DisplayPort در قسمت پشت می باشد . برای کار کردن G-Syns شما به کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 650 Ti و یا مدلهای بالاتر از آن به همراه درایو نسخه 331.58 نیاز خواهید داشت .

9xvtcrqnk437yxfxxprm.jpg

انتظار می رود مانیتورهای بیشتر با G-Syns داخلی از اوایل 2014 توسط سازندگانی مانند BenQ ، Philips و ViewSonic  عرضه گردد .

szo4d483trfkeee38rz2.jpg

منبع : techspot

ترجمه : حامد قربانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر نمیکنم چیز زیاد موثری باشه

سایت تامز وguru همچین تعریفی ازش نکردند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

ممنون از خبر خوبتون جناب حامد 

من این مانیتور رو دارم این که جی ساینسش که خریداری بشه کجا باید نصب کرد؟

و اینکه کاراییش مثل همون میشه که داخلش به کاررفته؟

لینک به دیدگاه

درود 

ممنون از خبر خوبتون جناب حامد 

من این مانیتور رو دارم این که جی ساینسش که خریداری بشه کجا باید نصب کرد؟

و اینکه کاراییش مثل همون میشه که داخلش به کاررفته؟

کاراییش که همون میشه . چون خودشون هم گفتن که میشه جدا نصب کرد . تو یکی از عکسها جاش رو مشخص کرده . احتمالا راحت جا میخوره . 6 تا جای پیچ داره و یک سوکت . فکر نکنم مشکلی داشته باشه برای نصب .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

چند روز دیگه قیمتش رو تو سایت های ایرانی میزنه 3 میلیون تومن :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بر روی مانیتور های فیلیپس هم پیاده سازی شده و در نمایگشاه CES2014 رو نمایی شده.

Philips_272G5DYEB_01.jpg

خوبی این قطعه اینه که دیگه شما برای جلوگیری از پریدن تصویر دیگه نیازی به روشن کردن گزینه V-SYNC در بازی نیستید.با روشن کردن گزینه مذکور در تمام بازیهایی که این گزینه رو در تنظیمات گرافیکی دارند فریم ریت به طرز محسوسی کاهش پیدا می کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر نمیکنم چیز زیاد موثری باشه

سایت تامز وguru همچین تعریفی ازش نکردند

چی ؟ شما خودت برو چیزتیوب تک دموشو ببین اگه سکته نکردی خودتو به یه چشم پزشک نشون بده . خدایی میگم ؛ خودم دیدم نفسم بالا نمیومد . طرف برگشته گفته وقتی G-Sync رو تجربه کنید دیگه روی مانتیور بدون این تکنولوژی بر نمیگردید .

همیشه هم ریویو از یک قطعه رو ویدئو ببینید نه متن .

لینک به دیدگاه

چی ؟ شما خودت برو چیزتیوب تک دموشو ببین اگه سکته نکردی خودتو به یه چشم پزشک نشون بده . خدایی میگم ؛ خودم دیدم نفسم بالا نمیومد . طرف برگشته گفته وقتی G-Sync رو تجربه کنید دیگه روی مانتیور بدون این تکنولوژی بر نمیگردید .

همیشه هم ریویو از یک قطعه رو ویدئو ببینید نه متن .

چی؟ :D

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

آموزش تصویری و PDF نصب G-Sync بر روی   Asus VG248QE

videoplayback.MP4 -  45.4 MB

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

تاپیک رو اوردم بالا چون قصد خرید همین مانیتور رو دارم اما نمیدونم G-SYNC از کجا بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک رو اوردم بالا چون قصد خرید همین مانیتور رو دارم اما نمیدونم G-SYNC از کجا بخرم

داداشم ماژول جی سینک تقریبا دیگه تولید نمیشه . یکم صبر کنید مانیتور های ایسر ، بن کیو و ایسوس با قیمت های عادی و قابلیت جی سینک موجود میشن .

لینک به دیدگاه

قیمت های عادی یعنی در چه حد من بیشتر از 1400 دیگه توان مالیشو ندارم یعنی قیمتشون 400 دلار هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از مدیر عامل انویدیا باید بخرید!!دوست من هنوز کیت وارد ایران نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت های عادی یعنی در چه حد من بیشتر از 1400 دیگه توان مالیشو ندارم یعنی قیمتشون 400 دلار هست

عزیزم شما فرض که مانیتورشو داشته باشی باید 1400 بدی فقط ماژول خالیشو برات از اونور اگه پیدا بشه بیارن . قیمت عادی یعنی زیر 2 تومان .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...