رفتن به مطلب

فروش X360 Slim 4 gig همراه 110 بازی تعویش با ps3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من قصد فروش این دستگاعه رو دارم برای خرید Ps3 که هرکی داشت تعویض هم می شه
سال تولی 7-2012 ه عین نو می مونه هیچ خط و خش به چشم بیایی نداره سطحش هم براق نیست هنوز برچسب هاش روشه دیسک ها رو هم حتی در حالت ایستاده می خونه بدون کوچکترین ایرادی کم کارکرده من خودم یکماه هم ازش استفاده نکردم صاحب قبلی هم که می گفت خیلی تمیز و ... به هر صورت من قیمت مناسب می دم کارتن هم سالم
بازی هم یه 110 تا دارم که بیشترشون در حد تست داخل دستگاه گزاشتم جدید ها رو هم هرکی خواست همراه کنسول اشانتیون می دم اما بقیه رو جدا هم می فروشم به قیمت مفت دونه 502

دستگاه پلمپ یعنی کیسش باز نشده کپیش نرمافزاریه فکر کنم
دستگاه: پایه 600
فوری هرکی زودتر واریز کنه
بازی ها 52
تصاویر رو تو عکاسیس گرفتم به همین خاطر نتونستم از همه ی امکانات تصویر بگیرم دستش هم در سلامت کامله حتی برچسبش روشه از این دسته ی آرکید ها بسیار نرم تر و دقیقتر و خوش دست تره راستی پلاستیکی که روش کشیدم برای خش و خاک نگرفتنه چون عین نو میموند نخواستم خش بگیرهattachment-508286d1387718309-img_0585-.jattachment-508287d1387718314-img_0586aaa

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...