رفتن به مطلب

تورو خدا کمک کنید

asdfghjkl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این قطعات تازه خریدم ولی یه مشکلی هست اینکه وقتی روشن میشه ارم بزرگ ایسوس میاد و بعد گزینه های saf mod windows normal و چند تا گزینه دیگه که هرکدوم بزنم باز ایسوس میا د چیکار کنم ویندوز هم نصب نمیشه با اینکه تو بایوس جای دویدی رایتر و هاردم عوض کردم بازم نشد هارد ومونیتورم قدیمیه واقعا به کمک شما نیاز دارم مهلت تستم 24ساعته

main:asus b85 plus

ram:4g cros ddr3

vga:sapphaire 7790

power:green 530a_eu

ddrw :sony sata22x

hard:250samsung sata/16m

monitor:17in samsung sync master

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من این قطعات تازه خریدم ولی یه مشکلی هست اینکه وقتی روشن میشه ارم بزرگ ایسوس میاد و بعد گزینه های saf mod windows normal و چند تا گزینه دیگه که هرکدوم بزنم باز ایسوس میا د چیکار کنم ویندوز هم نصب نمیشه با اینکه تو بایوس جای دویدی رایتر و هاردم عوض کردم بازم نشد هارد ومونیتورم قدیمیه واقعا به کمک شما نیاز دارم مهلت تستم 24ساعته

سلام رو هاردی ک گفتید ویندوز نصبه؟؟ اگه این طور هست با زدن start wndows nomaly سیستم رو راه اندازی کنید

ویرایش شده توسط ALCATRAZ
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز احتمالا بوت روی dvd rw  ذخیره نشده

بوت دوم رو disable کن

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر میاد ویندوز روی هارد بوده و الان با سیستم جدید می خواهید همون ویندوز رو استفاده کنید

بهتون پیشنهاد میکنم هارد رو اطلاعاتی مهمی اگر روش دارید بک آپ بگیرید و یه ویندوز جدید بزنید

لینک به دیدگاه

منظورتون از این قطعه همان مادربرد هست؟

اگر هست شما یک نصب ویندوز کنید انشاالله درست میشود

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی که تو بحث شرکت کردند هنوز مشکل درست نشده کابلهای دیویدی و هاردمو عوض کردم بازم نشد من سیستم قدیمیمو ارتقا دادم وهارد ومانیتور نگه داشتم حالا این هارد قدیمی که ویندوز روسیستم قدیمی xpنصب بود گذاشتم رو سیستم جدید میخوام ویندوز عوض شه اصلا اجرا نمیشه با دیویدی های ویندوز دیگه هم امتحان کردم نشد چراغ دیویدی رایتر وقتی دیویدی توش میره روشن وبهد چند ثانیه خاموش میشه بااینکه تو بایوس رایتر شناسایی کرده اینم بگم از این بایوس های جدید ایسوس هست حالا موندم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق شما تو مرحله اول نصب میتونید بوت هارد رو غیر فعال کنید که dvd اتومات شناسایی میشه تا بتونید مراحل نصب ویندوز رو شروع کنید ولی بعد از ریستارت اول حتما باید بوت هارد رو فعال کنید چون بعد از این مرحله ادامه نصب باید با بوت هارد ادامه پیدا کنه

در مورد مهلت تست هم میتونید از کسی که جنس رو خریداری کردید مشورت بگیرید شاید ایشون به این مورد وارد باشن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

این بایسوس  تو همان صفحه اول عکس هارد دیسک ودیویدی رایتر هست که با موس میشه جابجاشون کرد گزینه غیر فعال کردن نداره همه جاهاشو گشتم واسم یه سواله اینکه هارد ساتا که من دارم و مال 3ساله پیشه ای سیستم های جدید هارد جدید نمیخواد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق شما اول مشکل اول رو حل نکردی یه سوال دیگه مطرح میکنی اینجوری تاپیکت شلوغ میشه و دیر به نتیجه میرسی نه عزیز هارد جدید نیاز نداری 

در مورد غیر فعال کردن هارد شما کجا رو چک کردی دیدی گزینه غیر فعال نداره اصلا وارد بایوس شدی؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما روی هاردت ویندوز داری،باید مجدد ویندوز نصب کنی،ترجیحاً ایکس پی هم نباشه،این مشکل اول
امکانش هست از بایوس و تنظیماتی که انجام دادید عکس بذارید؟من احساس میکنم شما یک جای کار رو دارید اشتباه انجام میدید،اینم از مشکل دوم
قبل از خروج از محیط بایوس کلید F10 رو بزنید و بعدش Enter کنید تا تغییرات بایوستون ذخیره بشه.
در ضمن اون زمانای قدیم که من ویندوز نصب میکردم!!!یه عبارتی میومد با عنوان: Press Any Key to boot... نمیدونم این عبارت روی مانیتورتون ظاهر میشه یا نه؟!
در ضمن نگران نباشید،انشالله که مشکلی وجود نداره...این مشکلات(اگه بشه اسمشو گذاشت مشکل!)واسه اکثر افرادی که سیستم جدید میخرن وجود داره ;)

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

در قسمت تنظیمات مین بوردت first boot device رو روی DVD بذارید و کلید f10 روبزنید تا تنظیمات ذخیره  بشه بعد به نظره من ویندوز 7 روی سیستمت بریز یه تست کن شاید قطعاتت با این ویندوز بهتر جواب بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با یه سیستم دیگه آخرین بایوس رو دان کن بزن رو فلش بعد F2 بزن برو بایوس بخش تولز که اولی از سمت راست هستش گزینه فلش رو بزن بعد فایل رو انتخاب و بریز-بعد ریست با کلید F5  به تنظیمات اولیه برگرد با f10 ذخیره و ریبوت کن f8 رو بگیر که منوی انتخاب بوت بیاد دی وی دی رو انتخاب کن

لینک دانلود آخرین ورژن بایوس

Version 0904

Description B85-PLUS BIOS 0904
1 Enhance compatibility with some PCIE device.
2.Revise help string in BIOS.
3.Support new CPUs. Please refer to our website at: http://support.asus.com/cpusupport/cpusupport.aspx?SLanguage=en-us
File Size 6,84 MBytesupdate 2013.11.18 Download from Global ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنونم مشکل حل شد هارد با یه سیستم دیگه فرمت کردم بعد زدم به این سیستم مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...