رفتن به مطلب

مشکل صدای جیس جیس یا جیر جیر از مانیتور hp 2207 !!!

mohammad.d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من با راهنمایی یکی از دوستان مانیتور 2207 hp گرفتم که واقعا از همه چیزش راضی ام و بسیار خوشحالم که اینو گرفتم !

ولی 2 تا مشکل باهاش دارم که البته چون بهش حساس شدم داره اذیتم میکنه !

1 - اینکه موقع نصب تو ویندوز Access Denied Error رو دارم ! و نصب کامل نمیشه !

2 - یه صدای جیس جیس یا جیر جیر از پشت مانیتور میاد که هر کاری به عقلم میرسیده کردم ولی هیچ فرقی نکرده !

کارایی که کردم ! :

اول از همه چک کردن سفت بودن همه کابلها !

دور کردن همه وسایل مغناطیسی !

تعویض کابل برق با کابل برق Pc پاور 480 گرین !

تعویض کابل DVI با Vga !

فوت کردن تو مانیتور !!!

دیگه به عقلم نمیرسه که مشکل از کجاست و آیا اصلا مشکلی هست !!! یا نه !؟

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان بنده همین مدل رو داشت ویه روز که جویستیک رو کنارش گذاشته بود مغناطیسی شد وبعد 1ماه دیگه تصویرش بهم ریخت ورفت گارانتی هواستون جمع باشه اگه این صدا زیاد نباشه فکر نمیکنم مشکل ساز بشه تهویه پشتش رو بررسی کن ببین مناسبه و ببین گرمای زیادی تولید نمیکنه:)

لینک به دیدگاه

سلام ! شما با کرسی تماس گرفتید ؟ اگه مشکلی داشته باشه مطمئنا براتون تعویض میکنن !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

شاید از آداپتورش باشه-چون lcd ها منبع قدرتشون داخلیه و اون می تونه صدا بده!!

لینک به دیدگاه

کوروش جان صدا که برای من زیاده ! نمیدونم از چیه !

رامرز جان فردا صبح با کرسی تماس میگیرم ، چون علاوه بر این دو مورد از دیروز شروع کرده یهو موقع فیلم دیدن و بازی خاموش میشه !!! و خودش بعد از چند ثانیه روشن میشه و monitor status رو نشون میده

blade جان نمیدونم فردا بعد از تماس مشخص میشه ، من احساس میکردم موضوع ساده تر از این حرف ها باشه !!!

اگه خیلی مشکل جدیه من فعلا ازش استفاده نکنم ؟ تا ببینم کرسی چی میگه

لینک به دیدگاه

کوروش جان صدا که برای من زیاده ! نمیدونم از چیه !

رامرز جان فردا صبح با کرسی تماس میگیرم ، چون علاوه بر این دو مورد از دیروز شروع کرده یهو موقع فیلم دیدن و بازی خاموش میشه !!! و خودش بعد از چند ثانیه روشن میشه و monitor status رو نشون میده

blade جان نمیدونم فردا بعد از تماس مشخص میشه ، من احساس میکردم موضوع ساده تر از این حرف ها باشه !!!

اگه خیلی مشکل جدیه من فعلا ازش استفاده نکنم ؟ تا ببینم کرسی چی میگه

سلام ! من فکر کنم قبلا هم بهتون گفتم که حتما با کرسی تماس بگیرید ...! در ضمن در مورد قطع شدن وسط فیلم ! ایا با حرکت دادن موس دوباره بر میگرده یا نه شما به موس یا ... دست نمیزنید و خودش بر میگرده ؟

در مورد استفاده نکردن هم ! حالا تا فردا صبح که زنگ بزنید بعید میدونم مشکلی پیش بیاد ! بازم خودتون میدونید ! ولی من متعجبم که چطور هنوز به کرسی زنگ نزدید ! خیلی ریسک کردید !

لینک به دیدگاه

خیلی سریع خودش بر میگرده من هم موس رو تکون میدم ! ( اگه میخوای بگی که تو تنظیمات کنترل پنل و قسمت پاور ستینگ ! خاموش شدن مانیتور روشنه ، نیست !!! ) اصلا زمان بندی منظمی نداره بعضی وقتها با فاصله 2 دقیقه هم همین اتفاق براش می افته !!! ( البته داشتم فیلم فول اچ دی میدیدم ! نمیدونم ربط داره یا نه ! )

فرامرز جان من مهمون داشتم

اون روزی که داشتم با شما صحبت میکردم و یهو برق رفت تقریبا روز آخر کار کردنم با کامپیوتر بود !

از اون روز تا چنت ساعت پیش که مهمونامون رفتن خیلی کم با کامپیوتر کار کردم و بیشتر در حد میل چک کردن بوده

وگرنه انقدر هم بی خیال نیستم !!!

باز هم ممنون از پیگیریت

لینک به دیدگاه

اگه خاموش شدن بی دلیل در کاره بفرست گارانتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...