رفتن به مطلب

کثیف شدن موس و کیبورد

اشتراک گذاری

51 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شمام همین مشکل رو دارید ؟

• خیلی زیاد
      16
    • زیاد
      11
    • کم
      17
    • خیلی کم
      6

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

راستش موس و کیبورد من خیلی کثیف میشن (مخصوصا موس) میخواستم بپرسم شما هم همچین مشکلی دارید ؟

یادمه قبلا یه موس داشتم این مشکل رو نداشت و سطح اش صیقلی بود فکر کنم این موس جدیده به خاطر اینکه که چسبنده ساخته شده (حفره های میکروسکوپی) تا کار باهاش راحت باشه واسه همین خیلی کثیف میشه  :unsure:

اینم تصویر از مجرم :

1318002159_12.jpg

اون فاصله هایی که بخش های بدنه رو از هم جدا کرده خیلی کثیف میشه (اون شیار های روی بدنه ) . و همینطور اون قسمت کناری موس که جای قرار گیری شست هست .

تصویر از : http://vserazberem.ru

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من برای تمیز کردن موس و کیبرد  زمان کمی رو میذارم.

برای موس :

موس رو از سیستم جدا می کنم.

دستمال نخی تمیز رو آغشته به مواد تمیز کننده می کنم(مثل رایت یا تمیز کننده های چند منظوره! البته احتمال داره جنس موس شما جوری باشه که از بین بره طرح روش ).بعد سطح موس رو با دستمال ماساژ بدید.بعد از چند دقیقه ادامه این کار تمیز میشه.

نکته ای که هست سعی کن همیشه با دست تمیز با موست کار کنی تا خیلی کثیف نشه (پیشگیری بهتر از درمان  ;) )

برای کیبرد :

اول سطح کیبرد رو گردگیری می کنم با دستمال تمیز نخی و آغشته به  تمیز کننده .

بعد با قلم مو لای دکمه ها می کشم .

بعد کیبرد رو بر عکس می کنم و به آرامی میزنم روی میز تا آشغال ها از لای دکمه ها در بیاد.

روی میز رو تمیز می کنم و در آخر سعی می کنم اگر باقی موند کثیفی به چشم میرسه برطرف کنم...

لینک به دیدگاه

با باقی مونده ی غذا هایی که من روی میز خوردم و رفته لا کیبورد میشه گرسنه های سومالی رو غذا داد... :D

اصولا زیاد اهل تمیز کردن موس نیستم چون کم کثیف میشه ولی کیبورد رو با برعکس کردن تمیز میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من برای تمیز کردن موس و کیبرد  زمان کمی رو میذارم.

برای موس :

موس رو از سیستم جدا می کنم.

دستمال نخی تمیز رو آغشته به مواد تمیز کننده می کنم(مثل رایت یا تمیز کننده های چند منظوره! البته احتمال داره جنس موس شما جوری باشه که از بین بره طرح روش ).بعد سطح موس رو با دستمال ماساژ بدید.بعد از چند دقیقه ادامه این کار تمیز میشه.

نکته ای که هست سعی کن همیشه با دست تمیز با موست کار کنی تا خیلی کثیف نشه (پیشگیری بهتر از درمان  ;) )

برای کیبرد :

اول سطح کیبرد رو گردگیری می کنم با دستمال تمیز نخی و آغشته به  تمیز کننده .

بعد با قلم مو لای دکمه ها می کشم .

بعد کیبرد رو بر عکس می کنم و به آرامی میزنم روی میز تا آشغال ها از لای دکمه ها در بیاد.

روی میز رو تمیز می کنم و در آخر سعی می کنم اگر باقی موند کثیفی به چشم میرسه برطرف کنم...

ممنون معین خان ، اما سطح موس کثیف نمیشه همون شیارهایی که وجود داره خیلی کثیف میشه .

البته این موس هم دیگه اواخر عمرشه تجربه شد که موس جدید خواستم تهیه کنم دقت کنم از این شیارها نداشته باشه .  ^_^

لینک به دیدگاه

:D سلام موسو مگه تمیز هم میکنن؟ :blink:

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این کارو باهاشون کردم و دیگه مشکل کثیف شدنم حل شد

17425948804998747906.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون شیارها رو با مسواک آغشته به الکل و یا رایت پاک کن....

لینک به دیدگاه

17425948804998747906.jpg

امیر جان هی واسه ما کلاس بزار  :D

من که هر چند مدت یه بار دل و روده موس و کیبرد رو میریزم بیرون ! و بعد با مایع ظرف شویی و اب میشورم ...

خوب خشک شد دوباره همرو میبندم ...

لینک به دیدگاه

اصولا من موسم کثیف!!! میشه با لنگ و شیشه پاک کن تمیزشون میکنم و نشد دیزاسمبل میکنم و کاملا بدنه رو میشورم

کیبرد هم دکمه هاش تو مخه برای این مورد هم یه عکس پانوراما از سطح کیبرد میگیرم دکمه ها رو کامل از جاشون در میارم زیر دکمه رو تمیز میکنم و دوباره جا میزنم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

منم از این ماوس دارم. شیارهاشو میشینم با دستمال کاغذی یا یه دستمال نازک با سوزن میکنم توش . شیارهارو میگما ... که تمیز میشه. بعدشم دستمال رو با آب خیس میکنم دوباره همین کارو انجام میدم. میمونه روی ماوس اگه کاری تونستی انجام بدی به منم بگو.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

منم از این ماوس دارم. شیارهاشو میشینم با دستمال کاغذی یا یه دستمال نازک با سوزن میکنم توش . شیارهارو میگما ... که تمیز میشه. بعدشم دستمال رو با آب خیس میکنم دوباره همین کارو انجام میدم. میمونه روی ماوس اگه کاری تونستی انجام بدی به منم بگو.

درود عطا جان  :wub:

راستش خیلی واسه تمیزکاری وقت نمیزارم مخصوصا اگه درگیر یه کاری باشم فقط اون کار تو ذهنم هست (به هیچ وجه مولتی تسک نیستم :D ) .

اما همون 6 ماه یبار خواستم تمیز کنم (همیشه هم یهو همه چی اتاق رو با هم تمیزکاری میکنم اینقده حال میده :p  نصف روز وقت میگیره بعد کمر آدم هم منفجر میشه  :D  ) ، موس رو کلا باز میکنم قطعات پلاستیکی اش رو همراه با بقیه چیزایی که میشه شست داخل ضرف مایع شوینده میندازن کارم که تموم شد میارم دوباره میبندمش .

اینجوری میشه که هر سال فقط 2 نوبت میشه به اتاق نگه انداخت بعدش دیگه هرکی ببینه اینجور میشه ->   :puke:  

راستی به نظرم خیلی مچ رو اذیت میکنه شما باش مشکلی نداری عطا جان ؟ یه جورایی هم سیمش رو اعصابه انگار از حرکت موس جلو گیری میکنه با اینکه آزادی کامل داره . البته دوسال بیشتره داره کار میکنه .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره مچ منم اذیت میشه برا همین یه پد بزرگ گرفتم که دستم تا نزدیکای آرنج میشنه رو پد و مشکل مچ حل شده برام.

با سیم کاملاً موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره مچ منم اذیت میشه برا همین یه پد بزرگ گرفتم که دستم تا نزدیکای آرنج میشنه رو پد و مشکل مچ حل شده برام.

با سیم کاملاً موافقم

تا نزدیکای آرنج ؟ چه خبره  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

برای این منظور باید مهندسی معکوست قوی باشه بشینی دل روده هردو رو بریزی بیرون همه رو قشنگ تمیز کنی دوباره سرهم کنی...  :D

لینک به دیدگاه

اتفاقا کیبورد بنده هم کثیف و رنگ پریده شده بود که این بلا رو سرش اوردم 

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1833.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا انقدر بزارکثـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف بشه جای زیر خاکی بفروشش بره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شیارهای اطراف موس رو با خلال دندون تمیز میمکنم

راه خوبی هست.

من موقع خرید موس جدید حواسم بود موسی بگیرم که عرقگیرش شیار نباشه :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شیارهای اطراف موس رو با خلال دندون تمیز میمکنم

اره این دوستمون تا بیاد غذاش هضم بشه بعد از تمیز کردن دندونش میشینه کنار موس یه حالی هم به موس میده چون هر شب هم کارش اینه موسش اصلا کثیف نمیشه

اقا باحال بود

لینک به دیدگاه

سلام،میتونید از سلفون استفاده کنید.

a1275736122213102a.jpg

لینک به دیدگاه

راست میگه سلفون خوبه اما من می خواستم استفاده کنم یه یک ساعتی رو کیبورد بود اما اصلا نمیشد کار کرد میدونی انگار تا انگشتت به کلیدا نخوره اعصابت میریزه به هم آقا منم از دور کیبورد ورش داشتم انداختمش دور پیشنهاد میکنم استفاده نکنید خیلی تو اعصاب هست

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من روی کیبوردم ریز دکمه های WSDA یه دونه پارچه از اون هایی که برای تمیز کردن صفحه ی مانیتور استفاده می شه انداختم خیلی نرم و خوبه و جای دستم هم روش نمی مونه  :D

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

این تاپیک رو دیدم داغ دلم تازه شد،یه موس داشتم لنگه همین (x7)

آقا چقدر این موس رو دوستش میداشتم ،ولی بعد از اینکه رفتم و مسافرت و برگشتم با جنازش روبه رو شدم

کثیف هم زیاد میشد  :)

با هرچی دستم میومد تمیزش میکردم

ویرایش شده توسط javad48
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

17425948804998747906.jpg

درود 

چرا روی ماوس شما شبکه شبکه هست و موج داره ؟

برای من مشکی ساده هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...