رفتن به مطلب

خریداربازی کارکرده ودست دوم fifa2014 برای ps4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان اگه کسی دیسک بازی کارکرده fifa2014 برای ps4 روداره پیام بده خریدارم

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوست عزیز خوشبختانه تونستید بازی رو گیر بیارید ولی جدیداً سایتهایی اقدام به کرایه ی بازیها به قیمت های پایین کردن که منطقی هم هست
حالا این که یک گیم فوتبال هست و حالا حالا ها باهاش سرگرم خواهید بود ولی یکسری از بازیهایی که اول شخص یا سوم شخص هستن و شما تمومشون میکنید عملاً دیگه به دردتون نخواهند خورد مگه اینکه بخواید آنلاین بازی کنید...در اینجور موارد سیستم کرایه ی بازی به دردتون خواهد خورد...یکی از این سایتها رو براتون اینجا ذکر میکنم:
http://www.ps4store.ir/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوشبختانه تونستید بازی رو گیر بیارید ولی جدیداً سایتهایی اقدام به کرایه ی بازیها به قیمت های پایین کردن که منطقی هم هست

حالا این که یک گیم فوتبال هست و حالا حالا ها باهاش سرگرم خواهید بود ولی یکسری از بازیهایی که اول شخص یا سوم شخص هستن و شما تمومشون میکنید عملاً دیگه به دردتون نخواهند خورد مگه اینکه بخواید آنلاین بازی کنید...در اینجور موارد سیستم کرایه ی بازی به دردتون خواهد خورد...یکی از این سایتها رو براتون اینجا ذکر میکنم:

http://www.ps4store.ir/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

باسلام وتشکرخدمت شمادوست عزیزبابت راهنماییتون من این دستگاه روفقط به خاطربازی فوتبالش خریدم چون سنم دیگه به بازیهای دیگه ومرحله ای وبکش بکش دیگه اقتضاء نمیکنه سی وخورده ای سن دارم فقط باهاش شبها اونم یه ساعتی یه فوتبال باهاش میزنم که به لطف سخت افزاردستگاه خیلی هم حال میده

لینک به دیدگاه

باسلام وتشکرخدمت شمادوست عزیزبابت راهنماییتون من این دستگاه روفقط به خاطربازی فوتبالش خریدم چون سنم دیگه به بازیهای دیگه ومرحله ای وبکش بکش دیگه اقتضاء نمیکنه سی وخورده ای سن دارم فقط باهاش شبها اونم یه ساعتی یه فوتبال باهاش میزنم که به لطف سخت افزاردستگاه خیلی هم حال میده

خواهش میکنم دوست گرامی

عرضم به حضورتون که خوب چرا ایکس باکس 360 یا پلی استیشن 3 تهیه نکردید؟برای فوتبال به نظرم خیلی خیلی بهتر و به صرفه تر هستن...روی این کنسول های نسل جدید فقط فیفا اومده(البته اگه PES باز نباشید مشکلی نیست)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست گرامی

عرضم به حضورتون که خوب چرا ایکس باکس 360 یا پلی استیشن 3 تهیه نکردید؟برای فوتبال به نظرم خیلی خیلی بهتر و به صرفه تر هستن...روی این کنسول های نسل جدید فقط فیفا اومده(البته اگه PES باز نباشید مشکلی نیست)

دوست خوبم 5سالی ps3 مدل فت داشتم که فروختم .اول توخریدسونی4 شک داشتم گفتم نکنه گرافیکش باسونی3 یه کم فرق کنه واین وسط ضررکنم ولی وقتی سونی4 به دستم رسیدوبهترین بازی ورزشی جهان fifa 2014 روداخلش گذاشتم تاچندروزی مبهوت گرافیک دستگاه وتفاوت فاحش اون باسونی 3شدم وگفتم که چه خوب شددستگاه قبلیم روفروختم چون باوجوداینکه ps3 که داشتم کپی خوربودولی من فقط وقت بازی فوتبال روباهاش داشتم وبازیهای مرحله ای رواصلاوقت بازی باهاش رونداشتم.دوست خوبم تفاوت گرافیک سونی4 باسونی3 خیلی خیلی بیشترازاین تفاوت قیمتشونه که توبازاره واقعاسونی4 دریک کلمه محشره.درموردایکس باکس هم بگم اصلاسراغ این دستگاه مزخرف نریدچه 360باشه یا چه one باشه دستگاهی که خودشرکت مایکروسافت اعلام کرده که بهمون ضرراقتصادی زده ومسئولانش به دنبال جمع کردن خط تولیدش هستن قابل قیاس بااین غول سونی نیست.

لینک به دیدگاه

درود

داداش نظر تعصبی نباید بدیم . هردوشون یه خوبی دارن که خاص خودشونه . میخایین یه بدی از ps4  بگم که خودشونم موندن توش؟ ارایه این کنسول با رزولیشن  1080  که باعث شده خیلی بترسن از اینده !!! الان بازی THIEF 2 اومده و روی 1080 هم ران میشه . ولی وسط بازی یهو فریم میاد روی 10 بعضی جاها هم زیر 10 که این برای کنسول یعنی فاجعه !! میدونین چرا؟ چون تمام همو غم ه کساییکه میرن سمت کنسول اینه که از شر لگ و کشش دستگاه (کامپیوتر ) و ارتقا خلاص شن!! ولی ایکس باکس با زرنگی به تمام معناش اومد 900کرد رزولیشنو رو و الان این بازی رو بدون مشکل دارن بازی میکنن و حالشو میبرن !! حال اونکه محال شخص عادی بتونه تفاوت بین 900و 1080 رو اونقد تابلو متوجه بشه که بزنه تو ذوقش!! ولی با این حال من خودم طرفدار SONY  بودم و هستم . این کنسول تمام خاطراته منه . :)

ولی از اینکه تعصبی حرف بزنیم من زیاد حال نمیکنم . هردوشون عالی ان خداییش. مخصوصا تو انحصاری ا !!!

ویرایش شده توسط shamim98
لینک به دیدگاه

داداش این اطلاعات غلطو رفتی ازکجاسرچ کردی یه چیزی میگی آدم خندش میگیره خواهشاتوزمینه ای که اطلاعاتت کمه نظرنده .بروهمون ایکس باکس روبازی کن .بیخیال سونی شواین دستگاه به دردشمانمیخوره دوست خوبم .تعصبی حرف نزن چیه مردحسابی سه سالی ایکس باکس 360داشتم که تواین مدت 3بارهم دستگاهم روعوض کردم مزخرفترین دستگاهی بودکه توعمرم خریدم ازبازی های انحصاریش بگیرتاغیره .سونی وایکس باکس مقایسه کردنشون اشتباه محضه.این دوتادستگاه مخصوصاسری جدیداشون تویه کلاس نیستن که بخوایم اوناروباهم مقایسه کنیم فرق سونی4باایکس باکس وان خیلی زیاده چون خودم باهردوتاشون بازی کردم .اختلافهارووقتی متوجه میشیدکه باهردوتاشون کارکرده باشید

لینک به دیدگاه

:|

عزیز دلم این طرز صحبت شما اصلا درست نیست !!

ترجیح میدم همچین جایی دیگه صحبتی نداشته باشم!! واقعا وقتی این جور مسائل رو میبینم به این که ما ایرانی همیشه باید اطلاعات خودمون رو ارجح به افراد دیگه بدونیم بدونه اینکه قبلش بریم درموردش تحلیل کنیم. شما خودت میفرمایین وقت ندارین که بشیینین بازی های اکشن رو انجام بدین بعدش میایین با منی که هرروز کارم اینه که سخت افزار و گیم رو دنبال میکنم و گیم رو بلافاصله بعد ریلیزش میگیرم و ته توشو در میارم رو بدون اینکه حتی ازبنده سوال بفرمایین قضاوت الکی میکنین؟ درست نیست عزیز من. لطفا شما بشینین فیفا بازی کنین و درمورد فیفا هم نظر بدین . برین یه بار thief  رو که جدیدا ریلیز شده بگیرین بازی کنین بعدش بیایین بقیه رو انگه کم اطلاعی بزنین. من فقط به این جهت به این تاپیک ریپلای زدم که دیدم بحث الکی در مورد دو کنسول غول دنیاست که هرکدومشون کمپانی های بزرگی هستند و بدون شک هرکدوم بازاری دارن و طرفدارایی. فکر کردم کمی به اطلاعات شما بی افزایم ولی اینجور که معلومه شما مثه حافظه های EPROMهستین که همون اول که یه اطلاعاتی وارشون میشه دیگه نه تغیر میکنه نه اپدیت میشه . ثابت همونه و اصرار هم داره که درسته .. مگر اینکه همون شخصی که اون اطلاعاتو به شما داده با یه بدبختی بیاد یه کاری بکنه. امیدوارم وجه شباهتونو با این به خوبی درک کرده باشین. ولی همیشه قبل از قضاوت بفرمایین شما هم به قول خودتون یه سرچی بزنین و وقتی که به غیر از فیفا بازی دیگه ای هم کردین درموردش نظر بدین. بنده هم ps4 دارم هم one  . برای خودم نیستند برای برادرم و خواهر زاده ام هستش. ولی من خودم از همون قدیم تمام این کنسول هارو دنبال میکردم . از ps3  با همون شاهکارش uncharted  و the last of us و کنسول تاریخی ps2  بازنشسته بگیرین تا بقیش.

خوبه که ادم ظرفیت هم داشته باشه و برای حرف های بقیه احترام قائل شه چه درست و چه غلط یه نفر ارزش برای شما گذاشته و اومده تو تاپیکتون نظر داده پس شما هم ارزش بذارین و درست و موجه جواب بدین. من هم دیگه به پست بعدی شما جواب نمیدم چون میتونم به راحتی حدس بزنم که چی میخایین بگین و بهتره که طبق گفته قدیمیا خاموشی اختیار کنم ...

لینک به دیدگاه

http://www.craveonline.com/gaming/articles/650465-thief-ps4s-low-framerate-is-proof-that-1080p-isnt-always-the-answer

http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/thief-ps4-1080p-low-frame-rate-xone-900p-high-fram-31103730/

http://n4g.com/news/1462349/thief-ps4-s-low-framerate-is-proof-that-1080p-isnt-always-the-answer

اینم برای اون عزیزانی که به اطلاعات اهمیت میدن و دوست دارن بیشتر بدونن.

پست اولم به اشتباه نوشته بودم که ایکس باکس روی 720 اجرا میشه که اصلاحش کردم به همون 900 .

موفق باشین.

ویرایش شده توسط shamim98
لینک به دیدگاه

این دو کنسول در یک کلام برا همون فیفا خوب هستن فقط  :D

با وجود غولی چون 770 یا 780 به بالا با افت قیمتشون خرید کنسول زیاد جالب نیست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من اصلاجواب مطلب بالاروکه نوشتی نمیخواستم بدم چطوری پیش خودت حدس زدی که میخوام چی بنویسم ولی دیدم نمیشه حرفت بی جواب بمونه گفتم بذارجوابت روبدم.35سالمه وکل عمرم روگیم بازی کردم دوسالی هست که دیگه وقت زیادبرای بازی ندارم .ازدستگاه کمودوروآتاری بگیرتااین آخریها من باکسی تواین زمینه بحث میکنم که اطلاعاتش کامل باشه نه شما.دوست عزیزلطفابه قول خودت همون سکوت اختیارکن که بهترین گزینه ممکنه من برای نظرات غلط افرادهیچ ارزشی قائل نیستم اشتباه بزرگی هم کردیدکه داخل تایپک من پیامی گذاشتیدکسی ازشماتواین تایپک نظری نخواست

ویرایش شده توسط hadiff
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان عزیز

پستهای بیمورد حذف شد و لطفا لینک زیر و بخونید :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21316

با سپاس از همتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...