رفتن به مطلب

کدام مادربورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخواستم بدونم بین این دوتا مادربورد یعنی GIGABYTE GA-P41T-D3P و  ASUS P5P43TD کدوم بهتره  :confused:  من یک سیستم دارم که این مادربورد ASUS P5P43TD روشه میخواستم بدونم که اگه این مادربورد از مادر بورد خودم یعنی GIGABYTE GA-P41T-D3P بهتره اون رو با مادربورد خودم عوض کنم؛ در ضمن این رو هم بگم طول عمر مادربورد هم واسم مهمه چون سیستم خیلی روشنه؛ من از GIGABYTE GA-P41T-D3P راضی ام  انصافاً با این که گاهی اوقات یک هفته پشت سرهم سیستم روشنه ولی عین ساعت کار میکنه.

در کل ممنون میشم تجربیات واطلاعاتتون در اختیارم بذارید. @};-

3855_m.jpg

SKydAZthMFIX6QS7_500.jpg

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ... 

شما کارتون چیه؟ این دو مادربود تفاوت چندانی با هم ندارن ...البته مادربود ایسوس یه خورده بهتر و دارای پرفرمنس بهتری هست . چه از نظر داشتن پورت ها ونیز ساپورت رم 1600 که این خودش یک مزیت محسوب میشه  (البته ایسوس همیشه یه سرو گردن بهتر از رقبای خود بوده) 

ولی درکل اگه برای گیم وکارهای سنگین میخوای هیچ کدوم حرفه ای نیستن...

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ... 

شما کارتون چیه؟ این دو مادربود تفاوت چندانی با هم ندارن ...البته مادربود ایسوس یه خورده بهتر و دارای پرفرمنس بهتری هست . چه از نظر داشتن پورت ها ونیز ساپورت رم 1600 که این خودش یک مزیت محسوب میشه  (البته ایسوس همیشه یه سرو گردن بهتر از رقبای خود بوده) 

ولی درکل اگه برای گیم وکارهای سنگین میخوای هیچ کدوم حرفه ای نیستن...

من برای کار معمولی میخوام یعنی رایت و مروگری اینترنت البته گاهی اوقات بازیم می کنم ولی چون این مادربورد که دارم یعنی GIGABYTE GA-P41T-D3P وقتی از چندتا پورت USB بصورت همزمان استفاده میکنم قطع میکنه گفتم

کلاً اگه بهتره عوض کنم چون فکرکنم چیپ جنوبی asus  جدیدتر ولی درمورد چیپ شمالیشون زیاد اطلاعات ندارم .

در کل ممنون از توجهتون.

لینک به دیدگاه

من برای کار معمولی میخوام یعنی رایت و مروگری اینترنت البته گاهی اوقات بازیم می کنم ولی چون این مادربورد که دارم یعنی GIGABYTE GA-P41T-D3P وقتی از چندتا پورت USB بصورت همزمان استفاده میکنم قطع میکنه گفتم

کلاً اگه بهتره عوض کنم چون فکرکنم چیپ جنوبی asus  جدیدتر ولی درمورد چیپ شمالیشون زیاد اطلاعات ندارم .

در کل ممنون از توجهتون.

خواهش میکنم دوست عزیز ولی در مورد چیپشون فکر کنم چیپ هر دوشون یکی هست (به نظر من)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...