رفتن به مطلب

مايکروسافت ويندوز 8.2 را با تغييرات بسيار ژانويه 2014 منتشر خواهد کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ویدیو کوتاهی از ویندوز 8.2

http://www.aparat.com/v/tse2Y

مایکروسافت نسخه‌ی جدیدی سیستم‌عامل خود یعنی ویندوز 8.1 را منتشر کرد و در پی آن با دریافت بازخوردها، تغییرات مدنظر کاربران را در بروزرسانی بعدی این سیستم‌عامل عرضه خواهد کرد که به‌نظر می‌رسد طبق برنامه‌ریزی انجام شده، دی‌ماه  منتشر خواهد شد.

مایکروسافت قول داده بود تا کلید استارت را به ویندور بازگرداند، حذف این کلید یکی از ضعف‌های بزرگ در ویندوز 8 برشمرده شده بود که این کلید در ویندوز 8.1 به محل خود بازگشت. هرچند کاربری آن همچون ویندوز 8 کاربر را به منوی مترو منتقل می‌کند. براساس نظرات کاربران، در بروزرسانی بعدی ویندوز، این کلید همچون نسخه‌های پیش از ویندوز 8، عمل خواهد کرد.

اینترنت‌اکسپلورر نیز شامل یک بهبود کلی در زمینه‌ی لود کردن صفحات وب خواهد بود و براساس تغییرات اعمال شده، صفحات وب با سرعت بیشتری باز خواهند شد. ویندوز 8.1 به‌همراه اینترنت‌اکسپلورر 11 منتشر شد، در حالی که برخلاف سیستم‌عامل، مرورگر مایکروسافت بهبود‌ خاصی را شاهد نبوده است.

از دیگر تغییراتی که در بروزرسانی ویندوز 8.2 اعمال خواهد شد، بازگرداندن کتابخانه‌ها یا پوشه‌بندی بر اساس نوع‌فایل‌ها در ویندوز اکسپلورر است. این ویژگی در ویندوز 8.1 نهان شده است که به‌علت درخواست‌ها و اعتراضات فراوان، ردموندی‌ها تصمیم گرفتند تا این ویژگی را همچون نسخه‌های پیشین در اختیار کاربران بگذارند.

مایکروسافت در نظر دارد تا بروزرسانی جدید ویندوز را با نام 8.2 در دی‌ماه  منتشر کند که بصورت رایگان از طریق ویندوز استور در دسترس خواهد بود.

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مایکروسافت و ویندوزش هم شده مثل اندروئید هر 2-3 ماه یه دفعه یه ورژن جدید داره اضافه میکنه

بازممنون از اطلاع رسانی

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز یکسال هم نشده آخه.واقعاً مسخره است! شرکتی مثل مایکروسافت بر اساس آزمون و خطا سیستم عامل رو طراحی میکنه.ویندوز8 رو عرضه کرد با هدف یکپارچگی Handheldها و دسکتاپ ولی نه در دسکتاپ موفق بود نه در Handheld . آپدیت 8.1 رو عرضه کرد بازم اون تغییراتی که کاربران خواسته بودن بوجود نیاورد اون از منوی استارت و اونم از سرعتی که میگفت بهتر شده ولی تغییر آنچنانی نکرده بود که بدتر هم شده. IE11 هم که دیگه غوض بالا غوض

درایورهای 8.1 هم که دیر عرضه شدند و اولش هم کلی باگ داشتند حالا دوباره همین داستان رو چندماه دیگه تجربه کردن واقعاً اعصاب خورد کنه.

مثل اینکه باید اینتل رو روی سرمون حلوا حلوا کنیم. :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه بهتر برگشتن کامل منوی استارت هست.

با این تفاسیر به نصب ویندوز 8.2 فکر خواهم کرد  :lol:

لینک به دیدگاه

حالا یـارُم بیا، دلـدارُم بیا ..........

بعد از یک سال بازم دمشون گرم حرف گوش کردن.

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی وقت بود منتظر نسخه جدید بودم از 8.1 که سودی نبردم

ببینیم چیه

درود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا چند وقته دیگه ویندوز جدیدش میاد

مایکروسافت تو نامگذاریش شک داره امکان داره ویندوز 9 نامگذاری کنه 

سرچ کنید عکسهاش لو رفته

لینک به دیدگاه

از همه بهتر برگشتن کامل منوی استارت هست.

با این تفاسیر به نصب ویندوز 8.2 فکر خواهم کرد  :lol:

به شدت موافقم

اگر مایکروسافت برگرده به آرمان های قبلیش :lol: میشه به کوچ کردن فکر کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قصه استارت منو رو نخورید برنامش که موجوده

هم حالت معمولیش هست و هم این مدلش . کسی خواست برنامشو دارم بدم

post-12892-0-22573000-1388349960_thumb.png

لینک به دیدگاه

اصلا مگه ویندوز 7 چی کم داشت که ویندوز 8 رو داد ؟؟

به نظر من ماکروسافت باید توی اوج خداحافظی می کرد

والا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا مگه ویندوز 7 چی کم داشت که ویندوز 8 رو داد ؟؟

به نظر من ماکروسافت باید توی اوج خداحافظی می کرد

والا :D

ایول باحال بود *****       فکر کنم میاوردیمش جلوی دوربین موقع خداحافظی بغض میکرد که چرا مراسم خوب براش نگرفتن :D

لینک به دیدگاه

به امید یه ویندوز خوب شبیه ویندوز7 که بشه با خیال راحت ازش استفاده کرد بدون کوچکترین دغدغه ای!

ممنون مهدی جان بابت اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به امید یه ویندوز خوب شبیه ویندوز7 که بشه با خیال راحت ازش استفاده کرد بدون کوچکترین دغدغه ای!

ممنون مهدی جان بابت اطلاع رسانی

خواهش اقا حمید 

به نظر من هم بهترین ویندوز در طول فعالیت مایکروسافت همین 7 هست بدون اینکه ورژن مختلف بده بیرون بهترین بوده تا حالا

لینک به دیدگاه

دوستان مگه 8.1 چه ایرادی داره بنده خدا ؟
قاعدتا 8.2 هم به عنوان به آپدیت باید باشه .
یه چیزی تو مایه های سرویس پک ویندوز 7  دیگه، حالا اسمشو عوض کرده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که هم 8 داشتم الانم 8.1 دارم، 100درصد راضیم... :)

لینک به دیدگاه

سلام تشکر بابت مطالب مفیدتون. این از اینتل ک امروز ی سوکت میزنه فردا ی سوکت دیگه  مایکروسافت هم از اینتل بدتر. من نمیدونم  ویندوز 7 ایراد داشت؟؟ من هنوز ب 8 عادت نکردم چه برسه ب 8.1 و 8.2  با این شتابی ک مایکروسافت تو عرضه سیستم عامل گرفته معلوم نیست این VERSION 8.2  چه چیز چرتی از اب در بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام تشکر بابت مطالب مفیدتون. این از اینتل ک امروز ی سوکت میزنه فردا ی سوکت دیگه  مایکروسافت هم از اینتل بدتر. من نمیدونم  ویندوز 7 ایراد داشت؟؟ من هنوز ب 8 عادت نکردم چه برسه ب 8.1 و 8.2  با این شتابی ک مایکروسافت تو عرضه سیستم عامل گرفته معلوم نیست این VERSION 8.2  چه چیز چرتی از اب در بیاد

رفیق بعضی وفتها کارایی فقط مهم نیست اینترفیس برنامه یا سیستم عامل هم مهمه

شما اگه دقت کنی افیس 2003 رو با افیس 2013 مقایسه کن چقدر فرق کرده

به نظر من اگه ویندوز 8 یا اگه قرار جدیدش بیاد بنام 9 باگ نداشته باشه و روون باشه من خودم شخصا میرم سمتش چون اینترفیس زیبای سیستم عامل به ادم میچسبه

یاد روزی که ویندوز 7 اومد بیافت نسبت به xp چقدر بخاطر ظاهرش کاربر جذب کرد

لینک به دیدگاه

عزیز جان افیس 2013 قابلیت های بیشتری داره نسبت ب 2003  عین همین قضیه در ویندوز 7 اتفاق افتاده. یعنی پیشرفت. اما  من خودم همچنان از از 7 استفاده میکنم در کنار8  ولی اگر version  8.2 سیستم عامل جالبی نباشه ممکن هست ب سمت اپن سورس برم . چون وقتی 8.2 هست دیگه 7 پشتیبانی نرم افزاری نمیشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اگه ویندوز 8 رو پسندیده باشید قطعا ورژن های بعدیش رو هم می پسندید . چون 100% مشکلاتش برطرف خواهد شد.

اپن سورس برای کسانی خوبه که دانش برنامه نویسی داشته باشن که بتونن بسته به نیازشون تغییراتی اعمال کنن 

ویندوز 7 بدلیل 64 بیتی بودنش پشتیبانی نرم افزاری میشه .. ...و تازمانی که ویندوز 8 به پایداری کامل نرسیده از دور خارج نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...