رفتن به مطلب

وارد کردن EVGA GTX 780 Ti Classified از آمریکا

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز. برای من یه موقعیتی پیش اومده که میتونم 1 عدد EVGA GTX 780 Ti Classified از آمریکا وارد بکنم. میخواستم ببینم اینجا کسی خواهان این کارت

که اگر بهترین نباشه یکی از بهترین کارتهای گرافیک موجوده هست؟ اگر وارد بکنم با توجه به قیمت حدود 800 دلاریش به نظر شما اینجا به چه قیمتی منطق خرید داره؟

03G-P4-2888-KR_XL_1.jpg

03G-P4-2888-KR_XL_7.jpg

لینک به دیدگاه

من عاشق این مارک هستم قدیم تو بازار خودمون بود نمی دونم چرا دیگه این مارک ندیدم تو بازار :(

800 دلار دلار 3 تومن حساب کن  :D

لینک به دیدگاه

به نظرم تا نیا اینور و از گمرک رد نشه نمیشه گفت

از طرفی هم جنس تکیه...

ولی با این قیمتهای بازار 3200-3300 میشه، البته با گارانتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم تا نیا اینور و از گمرک رد نشه نمیشه گفت

از طرفی هم جنس تکیه...

ولی با این قیمتهای بازار 3200-3300 میشه، البته با گارانتی

به نظر شما کالایی که 1 عدد توسط مسافر قراره وارد بشه میتونه گارانتی داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من عاشق این مارک هستم قدیم تو بازار خودمون بود نمی دونم چرا دیگه این مارک ندیدم تو بازار :(

800 دلار دلار 3 تومن حساب کن  :D

بله مارک خیلی معروفیه ولی متاسفانه اخیرا اصلا تو بازاراینجا دیده نمیشه. با اون قیمت میتونم تو خود آمریکا تحویلت بدم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

800 دلار دلار 3 تومن حساب کن :D

بله مارک خیلی معروفیه ولی متاسفانه اخیرا اصلا تو بازاراینجا دیده نمیشه. با اون قیمت میتونم تو خود آمریکا تحویلت بدم :D
بهمن جان یک عدد آوردن به صورت مسافری گمرک و کرایه نمیخوره.

شما چقدر میخواید سود کنید روش ؟ واسه خودتون تقریبا 2500 در میاد

Sent from my GT-I8190

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان یک عدد آوردن به صورت مسافری گمرک و کرایه نمیخوره.

شما چقدر میخواید سود کنید روش ؟ واسه خودتون تقریبا 2500 در میاد

Sent from my GT-I8190

نوید جان البته دراصل 2 عدده که یکیش رو خودم برمیدارم. و چون 2 عدده ممکنه هم اون طرف و هم اینجا گیر بدن. به خاطر این مسائل میخوام ببینم اینجا چند خریدار داره که ببینم به دردسر و ریسکش می ارزه یا نه. البته بسیار کارت خاصیه و تازه 2 هفته هست که به بازار اونجا اومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان هر 2 رو با دوتا 780classified  آکبند ( به همراه بک پلیت ) عوض می کنی؟ B)

همون موقع که خواستم سفارش بدم out of stock شدن هنوزم in stock نشده تو سایت خود EVGA

newegg هم قیمتش رو برده بالا 800 دلار بدون مالیات و هزینه پستی!

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان هر 2 رو با دوتا 780classified  آکبند ( به همراه بک پلیت ) عوض می کنی؟ B)

همون موقع که خواستم سفارش بدم out of stock شدن هنوزم in stock نشده تو سایت خود EVGA

newegg هم قیمتش رو برده بالا 800 دلار بدون مالیات و هزینه پستی!

مبلغ پیشنهادیت رو پیغام بده ببینم چی میشه  ;)

لینک به دیدگاه

درود،

بهمن جان توی دبی که گیر نیاوردم متاسفانه!

لطفا قیمت پیشنهادیت رو برای یکیشون پ.خ کن برام.

مرسی دوست گلم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهمن اگه بخوایی 2 تا رو هم زمان وارد کنی با مسافر یا بدون مسافر 100% میره برا گرفتن مجوز بالای 1000$ که کلی مکافات داره ( برگه ترخیص - فاکتور فروشنده / تائیدیه اونجا )

اگه یکی باشه که مشکل 1000$  حل شدست /

اگه با باکس بیاد که واویلا میشه باید 100% گمرک رو پرداخت کنی

اگه بدون باکس بیاد برات گمرک نمیخوره ولی باید خیلی مراقب بودش که بردش آسیب نبینه موقع حمل و نقل/ ( تنها جایی که ممکن گیر بدن مامور کمنرلی فرودگاه اینجاست )

اگه بتونی از طریق شرکتی که تو کار واردات هستش ( فرقی نداره / چون میتونن خودشون جا بدن جنس رو/ گمرکت و هزینه های متفرقه میشخ در حد 100 هزار تومن / اونم اگه بگیرن ازت ) وارد کنی خیلی بهتر میشه برات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهمن اگه بخوایی 2 تا رو هم زمان وارد کنی با مسافر یا بدون مسافر 100% میره برا گرفتن مجوز بالای 1000$ که کلی مکافات داره ( برگه ترخیص - فاکتور فروشنده / تائیدیه اونجا )

اگه یکی باشه که مشکل 1000$  حل شدست /

اگه با باکس بیاد که واویلا میشه باید 100% گمرک رو پرداخت کنی

اگه بدون باکس بیاد برات گمرک نمیخوره ولی باید خیلی مراقب بودش که بردش آسیب نبینه موقع حمل و نقل/ ( تنها جایی که ممکن گیر بدن مامور کمنرلی فرودگاه اینجاست )

اگه بتونی از طریق شرکتی که تو کار واردات هستش ( فرقی نداره / چون میتونن خودشون جا بدن جنس رو/ گمرکت و هزینه های متفرقه میشخ در حد 100 هزار تومن / اونم اگه بگیرن ازت ) وارد کنی خیلی بهتر میشه برات

ممنون بابت راهنماییت عطا جان. اگه 2 نفر با فاصله هر کدوم یکی بیارن چطور؟ برای 1 دونه هم باید باکسش نباشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود،

بهمن جان توی دبی که گیر نیاوردم متاسفانه!

لطفا قیمت پیشنهادیت رو برای یکیشون پ.خ کن برام.

مرسی دوست گلم.

درود مسعود جان شما قیمت بده برادر. من دارم فعلا بررسی میکنم ببینم میصرفه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت راهنماییت عطا جان. اگه 2 نفر با فاصله هر کدوم یکی بیارن چطور؟ برای 1 دونه هم باید باکسش نباشه؟

کلاً باکس که میشه یعنی کالا نو هستش و میره برا گمرک و عوارض مالیلتی و قانونیش ولی وقتی بدون باکس هست یعنی ماله مسافره و کارکرده و گیر نمیدن / چند تا لپ تاپ آوردیم به این شکل و مشکلی نداشت / ولی یکش ( بار اولمون بود ) با باکس بودش گمرک خوردش/

دونفر با فاصله موردی نیست / یه مسافر بالا 1000$ نباید باشه

لینک به دیدگاه

درود مسعود جان شما قیمت بده برادر. من دارم فعلا بررسی میکنم ببینم میصرفه یا نه

درود به روح پاکت بهمن جان،

والا قیمتشو ندارم. اما کارت 780TI SC ACX رو گیر آوردم و اینجا به یوزر ها به قیمت 2549 میدم! کلاسیفید که گل سر سبد همه کار ت های دنیاست. بیاری رو هوا میزنن در آوردنش شک نکن.

به نظر من به قیمت 2800 بده یوزر ها خوبه. البته اگه گمرک اینهارو معاف بشی که عطا جان راهنمایی کردن.

یه راه ساده هم من بهت بگم که مشکلت حل بشه!

با یه هواپیما بیار. هر دوتاشو منظورمه. اما یکیشو بده دست یکی از مسافر ها بگو اینو اون حمل کنه! همین! به همین سادگی هر دورو رد میکنی بدون گمرک و...! بعد که از گمرک رد شد ازش پس بگیر و شیرنی هم یه هات چاکلت دعوتش کن توی فرودگاه و این سرما میپسچه! :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسعود جان لپ تاپ اولیمون تو فرودگاه گیر ماموره افتاد که رفت گمرک . کلی بهش التماس کرده بود یارو قبول نکرد

لینک به دیدگاه

یعنی دو شخص جداگانه که هر کدوم یه لپتاب داشتن بهشون گیر دادن؟

عطا جان منظورم اینه یکی از کارت هارو بده دست یه مسافر دیگه که بهش گیر ندن دوتا آوردی و بالای 1000 دلار هست و...

اینجوری گیر نمیدن چند نفر از آشنایاینم سالهاست این رویه رودر پیش گرفتن! :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به روح پاکت بهمن جان،

والا قیمتشو ندارم. اما کارت 780TI SC ACX رو گیر آوردم و اینجا به یوزر ها به قیمت 2549 میدم! کلاسیفید که گل سر سبد همه کار ت های دنیاست. بیاری رو هوا میزنن در آوردنش شک نکن.

به نظر من به قیمت 2800 بده یوزر ها خوبه. البته اگه گمرک اینهارو معاف بشی که عطا جان راهنمایی کردن.

یه راه ساده هم من بهت بگم که مشکلت حل بشه!

با یه هواپیما بیار. هر دوتاشو منظورمه. اما یکیشو بده دست یکی از مسافر ها بگو اینو اون حمل کنه! همین! به همین سادگی هر دورو رد میکنی بدون گمرک و...! بعد که از گمرک رد شد ازش پس بگیر و شیرنی هم یه هات چاکلت دعوتش کن توی فرودگاه و این سرما میپسچه! :p

به خاطر 300 تومن به نظرم ارزش نداره مسعود جان. حد اقل باید بالای 3 تومن خریدار داشته باشه تا اقدام بکنم. یعنی باکسش باز شده هم باشه بازم مورد داره؟ از اون لحاظ مشکلی نیست چون 2 نفر دارن میان هر کدوم یکیشونو میاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دوستان عزیز اگر کسی خریدار این کارت هستش ممنون میشم همینجا اعلام بکنه تا من تصمیم قطعی بگیرم برای آوردنش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا باکس باشه هرکی بیاره مستقیم گمرک میخوره. باید بدون باکش باشه. حتی باکس باز قابل قبول نیست. گفتم که مامور کنترل فرودگاه باید رحم کنه و ارسال نکنه برا عوارض گمرکی. لپ تاپ رو خیلی راحت میشه رد کرد البته بدون باکس. باکسش رو بعدا میشه پست کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم ممنون عطا جان پس با این حساب باید بگم بدون باکس بیارن! عجب داستانی شد!

لینک به دیدگاه

خب منم این کارتو گیر آوردم و برای فروش گذاشتم.

قیمت هم طبق پیش بینی بود.

لینک به دیدگاه

میتونی باکس رو جدا بدی یکی بیاره

و کارت ها رو جدا یک نفر دیگه!

حالا اگه مامور تو باغ نباشه و ندونه قطعه چیه و کمی هم شک کنه اونم یه دردسر هست که بیا و قانعش کن و باید نشون 10 تا مامور بده

برای اینکه به باکس ها هم زیاد شک نکنن توش وسایل فرعی مثل عروسک یا شکستنی بذار

اینم یه راه دور زدن تحریـــم ها بود که قبلا با موفقیت انجام شده :D

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

میتونی باکس رو جدا بدی یکی بیاره

و کارت ها رو جدا یک نفر دیگه!

حالا اگه مامور تو باغ نباشه و ندونه قطعه چیه و کمی هم شک کنه اونم یه دردسر هست که بیا و قانعش کن و باید نشون 10 تا مامور بده

برای اینکه به باکس ها هم زیاد شک نکنن توش وسایل فرعی مثل عروسک یا شکستنی بذار

اینم یه راه دور زدن تحریـــم ها بود که قبلا با موفقیت انجام شده :D

اینکه میگن تحریم ها کاغذ پارن همینه دیگه! :lol:

لینک به دیدگاه

بهمن جان فقط 2 عدد میتونی بیاری؟؟

بر فرض مثال اگه مشکل گمرک و فرودگاه حل بشه,میتونی 4 عدد بیاری؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...