رفتن به مطلب

کاربر ho3ein

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیزان ببخشید اینو میگم شاید این دوست ما میخواد اینارو واقغا بفروشه به من هم قول پس دادن پول رو داده پس یکم بهش مهلت بدیم شاید مشکلی نداشته باشه

لینک به دیدگاه

عزيز جالب اينكه به شما امتياز بازارچه داده و الان هم آنلاينه.... :D

گفتم بيا مانيتور منو بخر.... B)

لینک به دیدگاه

عزيز جالب اينكه به شما امتياز بازارچه داده و الان هم آنلاينه....  :D

گفتم بيا مانيتور منو بخر.... 

بله رفیق یه امتیاز بازارچه تا الان 150 برام آب خورده :laughing:

منم به شما گفتم شرایطی بده.........

لینک به دیدگاه

دوستان همیشه به طرفتون فرصت بدید تا بتونه خودش رو جمع و جور بکنه ماها که علم غیب نداریم پس باید به همدیگه فرصت بدیم . خدای نکرده شاید مشکلی ندارن . ولی با این حال دلیل نمیشه که پول دوستمون رو بر نگردونن .

تا اخر هفته صبر کنید و بهشون فرصت بدید و از سایر دوستان میخوام که به کارشون کاری نداشته باشن

با تشکر

لینک به دیدگاه

بله رفیق یه امتیاز بازارچه تا الان 150 برام آب خورده :laughing:

منم به شما گفتم شرایطی بده.........

همينطور كه ميبيند از كالاهاى بنده فقط 2-3 مورد باقى مونده اونم در خدمت دوستان هستم و همينطور هم كه ميبينيد شرايطى دارم ميدم

آقاى حسينى هم راست ميگه به همديگه مهلت بديم و صبور باشيم...

لینک به دیدگاه

این تاپیک تا چهارشنبه قفل خواهد بود چون صحبتی که با اقا حسین داشتم  گفتن که تا چهارشنبه پول علیرضا رو پرداخت میکنن .

از ایشون پیشاپیش تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

کاربر ho3ein  مبلغ 50000 تومان به حساب alirezaa واریز کردن که تا اخر ماه موظف به واریز 100000 تومان دیگر هستن . در غیر اینصورت بر طبق قوانین برخورد خواهد شد

با تشکر از کاربر alirezaa بابت صبوری و تشکر از کاربر حسین تا اینجا به خاطر واریز مبلغ 50000 تومان

از کاربر حسین میخوام که 100000 تومان رو تا اخر این ماه واریزکنن تا خدای نکرده خدشه ای به اعتبارشون وارد نشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اقا حسین پول اقا علیرضا رو به طور کامل پرداخت کردن و دیگه مشکلی خدا رو شکر نیست و از هر دو طرف تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اقا حسین پول اقا علیرضا رو به طور کامل پرداخت کردن و دیگه مشکلی خدا رو شکر نیست و از هر دو طرف تشکر میکنم

بله دوستمون پول رو بطور کامل پرداخت کردن درسته کمی اذیت شدیم ولی خب خدارو شکر قضیه به خوشی تموم شد همینجا هم میگم که بنده اعلام رضایت میکنم و امیدوارم که عنوان دوستمون درست بشه

با تشکر از مدیریت و دوستان صبورمون  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

خوش خبر باشید آقای حسینی . 

از این ویژگی شما که " همیشه برای کاربران خطاکار یک فرصت دیگر میدید" بسیار خرسندم .

من هم از کاربر حسین بابت "الوعد وفا" تشکر میکنم .

لینک به دیدگاه

خداوندا این افراد رو از فروم دور بگردان :(

استارتر عزیز کلا با کسی که کمتر از ده معامله داشته معامله نکن ...

من 6 تایی داشتم اینجوری شما میگی عزیز دیگه کسی با ما معامله نمیکنه :ِ ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...