رفتن به مطلب

سیستم مخصوص طراحی فایلهای بالای 2 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی شما مین بورد با چیپ Z انتخاب می کنین باید پردازنده K باشه اگر 4670 بدون K می خواین خرید مین بورد Z فقط پولتون رو هدر میده ! 

اینو بخر :

4670k

z87 plus 

kingston hyperbeastx 4*2 2400

seagate baracuda

ssd samsung باشه .

پاور enermax باشه بسته به نیاز

cooler : noctua u12p

گرافیک هم همون 650ti یا r9 260x ! 

کیس هم سلیقه ای هست ! 

ضمنا کل بودجه رو بگو اگر بیشتر کنی بهتر میشه طبیعتا ! 

ویرایش شده توسط JCAT
لینک به دیدگاه

وقتی شما مین بورد با چیپ Z انتخاب می کنین باید پردازنده K باشه اگر 4670 بدون K می خواین خرید مین بورد Z فقط پولتون رو هدر میده ! 

اینو بخر :

4670k

z87 plus 

kingston hyperbeastx 4*2 2400

seagate baracuda

ssd samsung باشه .

پاور enermax باشه بسته به نیاز

cooler : noctua u12p

گرافیک هم همون 650ti یا r9 260x ! 

کیس هم سلیقه ای هست ! 

ضمنا کل بودجه رو بگو اگر بیشتر کنی بهتر میشه طبیعتا ! 

میشه لینک قطعاتی که گزاشتید را بگید تا بررسی کنم در ضمن مدل دقیق باور و ssd را هم لطف می کنید بودجه هم 3.5 تا حد اکثر 4 میلیون

لینک به دیدگاه

4 تومن شد مشکل نداره ؟

البته فیکس نمیشه حدودا 4 تومن ! 

ضمنا دقیقا بگین چه کاری می کنین چه نوع طراحی و با چه نرم افزاری ؟

قطعات رو گوگل کنین ! 

لینک به دیدگاه

4 تومن شد مشکل نداره ؟

البته فیکس نمیشه حدودا 4 تومن ! 

ضمنا دقیقا بگین چه کاری می کنین چه نوع طراحی و با چه نرم افزاری ؟

قطعات رو گوگل کنین

من کیس رو برای کار با فوتوشاب و کورل روی فایلهای سنگین می خوام

لینک به دیدگاه

4670k

z87 plus 

kingston hyperbeastx 4*2 2400 ( دقت کن حتما باس 2400 باشه ! ) 

seagate baracuda 1T

ssd : adata SPG SX series حالا یا 128 یا 256 ! سامسونگ هم عالیه ! 

psu : enermax naxn یا thermaltake smart series 650 ( همه پاورها عالین ولی بازار ایران خیلی مواقع انتخابی نیست و مجبوری بخری وقتی مدل موردنظرت نباشه ) هردوشون عالی هستن ! 

اگر coolermaster بود اون رو بگیر ولی گرون تره ! 

cpu cooler : noctua u12p یا enermax ETD T60 ! 

VGA : 650TI یا r9 260X ! گرافیک خیلی قوی هست و حتی فراتر از کاربری شما ! 

Case : سلیقه ای 

حدود 3600 میشه البته SSD 128 نه 256 ! 

ضمنا رم رو بهت میگم از یه جا بخر ارزون تر در بیاد ! تو بازار 8 گیگش حدود 390 هست اما تو یه جا میده 330 همین رو ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جمع بندییه کلی با قیمت تمام شده رو بزنید و بگین حد اکثر چقدر دیگه میتونید هزینه کنید تا ببینیم میشه چهزی بالاتری پیشنهاد داد

شما تو یه پست گفتین کورل هم کار میکنین 

نرم افزاره کورل خیلی سیپیو محور هست ها 

لینک به دیدگاه

جمع بندییه کلی با قیمت تمام شده رو بزنید و بگین حد اکثر چقدر دیگه میتونید هزینه کنید تا ببینیم میشه چهزی بالاتری پیشنهاد داد

شما تو یه پست گفتین کورل هم کار میکنین 

نرم افزاره کورل خیلی سیپیو محور هست ها 

آخرین جمع بندی

سی پی یو                              Intel® Core™ i5-4670 Haswell Processor

مادر برد                                             ASUS Z87-Plus LGA1150 Z87 MB

کارت  گرافیک                     ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5

رم                                    Patriot Vaper3 Black Mamba 2x8GB 2133Mhz

پاور                                                                      Green GP650B-OC

حافظه                                           Corsair Force GS 128GB SATA3 SSD           

کولر                                                          Thermalright HR-02 Macho

کیس                                                      Green X1 Basic Gaming case

با قیمت 3.630.000 تومان

آره کورل هم کار میشه .هزینه هم نهایتا 4 تومن اگه منطقی باشه

البته این سیستم هم که به کمک شما معرفی شد رو خیلی ها تایید کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها پیشنهاد هایی که میمونه برام 

گرفته این کیس هست Green X6 Challenger (چون x1  فقط 3 عدد هارد معمولی و 2 عدد ssd  میشه روش انداخت و جا بربایه 1 عدد dvd rw  داره که اگه بخاین هارد اضافه کنید یکم کم هست و شاید به مشکل بخورین (البته چون x7  موجود نبود این رو پیشنهاد دادم و اگه اون رو پیدا کردین در خریدش شک نکنید چون من چند سیستم با کیس هایه مختلفه گریین بستم غول ترینشون همون x9  بود که خیلی گرون بود و چون مادربورد EXL ATX  بود و تو کیس هایه دیگه جا نمیشد خریدیم و همچنین 2 مورد x7 و یک مورد x6  و آخرین مورد که دیروز تحویل مشتری شد x1  بود (حتی x3 , dragon ) 

تقریبا همه کیس هایه گریین رو بستم و تست گرفتم 

x7  به نظرم بهترین بود با استایل خوب و پایداریه بالا 

x7 لینک 

x6 لینک 

x9 لینک 

و واسه مین هم چون plus  فقط 3 فاز برایه سیپیو داره من این مین رو پیشنهاد میدم که بلوتوث 4 و وای فای هم داره و(البته سرعت و گیرندگیش رو اصلا با دستگاه هایه معمولی مقایسه نکنید خیلی عالی هستن ما یه نمونه z87 deluxe رو تست زدیم) 

line.jpg

Z87-PRO.jpg

http://lioncomputer.ir/product/2803/ASUS%20Z87-Pro%20LGA1150%20Z87%20MB/#!prettyPhoto

درود 

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره امروزاقدام به خرید سیستم کردم

از فروشگاه سایت ،اینا رو خریدم  جمعا به قیمت 3115000

Intel® Core™ i5-4670k Haswell Processor

ASUS Z87-Plus LGA1150 Z87 MB

ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5

Patriot Vaper3 Black Mamba 2x8GB 2133Mhz

Corsair Force GS 128GB SATA3 SSD

Green X1 Basic Gaming case

پاور و کولر هم اون مدلی که می خواستم نداشتن

بنابراین به جایGreen GP650B-OC از سایت همسایه پاورکورسیر corsair 650 TX رو 270 تومن خریدم

می مونه کولر که همین کولر پیشنهادی یعنیThermalright HR-02 Machoرو بخرم یا گزینه های مشابه

در مورد کولر چیکارکنم به نظر شما؟

در ضمن فردا جنسها که دستم برسه می دم بچه هایی که واردن برام اسمبلش کنن با این حال اگه نکته ای برای اسمبل کردن نیازه که، بفرمایید تا کار درست انجام شه در مورد نصب  نرم افزار و درایور هم اگه چیزی به ذهنتون می رسه دریغ نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موارده زیادی هست که موقع جمع کردنه همچین سیستم هایی باید در نظر داشت 

1 اینکه کیس گریین x1  فقط یک فن به عنوان خروجی داره پس شما باید 1 یا 2 فن به صورت ورودی نصب کنید تا جریان کولینگ کیس کامل شه (در جایی که هارد ها وصل میشن قابلیت اتصاله 2 فن 12 هست که سعی کنید از فن هایه 3 پین که به خوده مادربورد وصل میشن بگیرین تا کابل کشی خوب در بیاد 

2 حتما مموری پروفایل رم رو فعال کنند و منظور xmp  رو فعال کنند 

3 جدید ترین درایوره چیپسته ساتا 3 مادربورد تون رو دان کنید و نصب کنید (به خاطره ssd( 

4 حتما موقع نصب ویندوز در بایوس تنظیمه هارد رویه AHCI  باشه و HOT Ploge فعال باشه (البته اگه درست نوشته باشم) 

5 هارد ssd  رو حتما به ساتا 3 هایه اینتلی وصل کنند و حتما کابل اتصال از کابل هایه مین باشه که ساتا 3 هستند 

فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه 

درود 

لینک به دیدگاه

موارده زیادی هست که موقع جمع کردنه همچین سیستم هایی باید در نظر داشت 

1 اینکه کیس گریین x1  فقط یک فن به عنوان خروجی داره پس شما باید 1 یا 2 فن به صورت ورودی نصب کنید تا جریان کولینگ کیس کامل شه (در جایی که هارد ها وصل میشن قابلیت اتصاله 2 فن 12 هست که سعی کنید از فن هایه 3 پین که به خوده مادربورد وصل میشن بگیرین تا کابل کشی خوب در بیاد 

2 حتما مموری پروفایل رم رو فعال کنند و منظور xmp  رو فعال کنند 

3 جدید ترین درایوره چیپسته ساتا 3 مادربورد تون رو دان کنید و نصب کنید (به خاطره ssd( 

4 حتما موقع نصب ویندوز در بایوس تنظیمه هارد رویه AHCI  باشه و HOT Ploge فعال باشه (البته اگه درست نوشته باشم) 

5 هارد ssd  رو حتما به ساتا 3 هایه اینتلی وصل کنند و حتما کابل اتصال از کابل هایه مین باشه که ساتا 3 هستند 

فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه 

درود 

درمورد پاوری که گرفتم نظری نداید ؟

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره امروزاقدام به خرید سیستم کردم

از فروشگاه سایت ،اینا رو خریدم  جمعا به قیمت 3115000

Intel® Core™ i5-4670k Haswell Processor

ASUS Z87-Plus LGA1150 Z87 MB

ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5

Patriot Vaper3 Black Mamba 2x8GB 2133Mhz

Corsair Force GS 128GB SATA3 SSD

Green X1 Basic Gaming case

پاور و کولر هم اون مدلی که می خواستم نداشتن

بنابراین به جایGreen GP650B-OC از سایت همسایه پاورکورسیر corsair 650 TX رو 270 تومن خریدم

می مونه کولر که همین کولر پیشنهادی یعنیThermalright HR-02 Machoرو بخرم یا گزینه های مشابه

در مورد کولر چیکارکنم به نظر شما؟

در ضمن فردا جنسها که دستم برسه می دم بچه هایی که واردن برام اسمبلش کنن با این حال اگه نکته ای برای اسمبل کردن نیازه که، بفرمایید تا کار درست انجام شه در مورد نصب  نرم افزار و درایور هم اگه چیزی به ذهنتون می رسه دریغ نکنید

سلام.

پاور اگه نو باشه عالیه، من هم خودم پاور کورسیر دارم (مدل AX760i)

کولر اگه میخواید مطمئن باشید، بذارید قطعاتتون بیاد، اسمبل کنید، دما رو چک کنید، فضای آزاد مادربوردتون رو هم اندازه بگیرید، اگه دیدید کولر لازمه بر حسب فضا کولر مناسب بخرید.

اسمبل که نکته ی خاصی وجود نداره، اول بیرون از کیس روی قوطی مادربورد اسمبل میکنید، بعد قطعات رو با احتیاط منتقل میکنید به داخل کیس. کابل ها رو هم تا جاییکه میشه به هم میبندید تا تمیز در بیاد و سر راه نباشه (کیستون فضای کابل کشی از پشت داره، اما فضا کم هست، باید حوصله به خرج بدید برای کابل کشی از پشت)

اسمبل هم آب خوردن هست دیگه، سی پی یو رو نصب میکنید، کولرشو نصب میکنید روش، رم رو جا میزنید، کارت گرافیک نمیذارید تا وقتی که بره توی کیس (بار اول که روی قوطی مادربورد تست میکنید از گرافیک آنبورد خود مادربورد استفاده میکنید) بعد هم کابل بقیه ی قطعات جانبی... همین

برای درایور هم همه ی درایورهای مادربورد رو از خود سایت ایسوس دانلود کنید، اونایی که توی سی دی داخل کارتن مادربورد هست قدیمیه.

توصیه های 1 و 2 و 5 آقا مهدی رو هم حتما رعایت کنید. توصیه ی 3 که گفتم، همه ی درایورهارو ذاتا از سایت ایسوس دانلود کنید، توصیه 4 به صورت پیش فرض هست (البته نمیدونم چرا باید Hot Plug فعال باشه)

لینک به دیدگاه

دوستانی که تا حالا زخمت کشیدید و منو همراهی و راهنمایی نمودید بابت وقتی که گزاشتید و محبتی که انجام دادید بسیار ممنون و سپاس گزارم

اگه منو برای اسمبل کردن این سیستم تو این تایپیک هم همراهی کنید خوشحال خواهم شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این راهنمایی ها واقعا خوشحالم میکنه 

خصوصا زمانی که میبینی باعث میشه یک یوزر که تا حالا نه مارو دیده و نه میشناسه میاد و به ما اعتماد میکنه 

نمیدونید چه حسی داره زمانی که میبینید یه نفر با پولی که داشته بهترین سیستمی که میشده رو جمع کرده 

درود 

پ ن 

شرمنده تو سایت لیون تو 24 ساعت بیشتر از 56 لایک نمیشه داد و من قبلا خرجشون کرده بودم اگرنه حتما تشکر میکردم  @};-

لینک به دیدگاه

این راهنمایی ها واقعا خوشحالم میکنه 

خصوصا زمانی که میبینی باعث میشه یک یوزر که تا حالا نه مارو دیده و نه میشناسه میاد و به ما اعتماد میکنه 

نمیدونید چه حسی داره زمانی که میبینید یه نفر با پولی که داشته بهترین سیستمی که میشده رو جمع کرده 

درود 

پ ن 

شرمنده تو سایت لیون تو 24 ساعت بیشتر از 56 لایک نمیشه داد و من قبلا خرجشون کرده بودم اگرنه حتما تشکر میکردم  @};-

من همیشه تو اینجور کارا از اینترنت و فروم های اینچنینی کمک می گیرم

برای این کارم چنجا مطلب گزاشتم و پیشنهادهای متفاوتی بهم دادن ولی زود فهمیدم که بهترین راهنمایی ها رو شماها به من کردید و دقیقا با توجه به نیازهام و باشناخت واستدلال حرف می زدید خیلی خیلی از همتون مممنونم و مطمینم که سیتم توپی خریدم

این تایپیک

ویرایش شده توسط filtrmiltr
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود بر همه 

دوستان من دوباره برگشتم تا کمکم کنید لطفا به این آدرس (سیستم کامل جهت عکاسی شخصی)بیاید و مشاوره بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...