رفتن به مطلب

اندر حکایت خرید سی پی یو از دوست مشهدی !!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان

هفته پیش یه بنده خدایی تاپیک فروش سیستم خودش رو زده بود که سی پی یو سیستم 4770K بود . قیمت هم 850 گذاشته بودن .

بنده به ایشون pm دادم برای خرید سی پی یو . ایشون هم گفتن مشکلی نیست . پول رو بریزید به حساب تا من براتون ارسال کنم .

بنده هم که ایشون رو نمیشناختم یکی از دوستان مشهدی رو فرستادم برای تحویل .

اما ایشون دقیقا" 5 دقیقه مونده به زمان قرار SMS دادن که فروش کنسل شده .

با ایشون تماسی برقرار کردم تا دلیل کنسل کردن فروش رو جویا بشم .

ایشون در جواب گفتن قطعات واسه من نیست و متعلق به دوستم هست شما با ایشون صحبت کنید . منم بی خیال شدم .

چند دقیقه بعد دوست ایشون با بنده تماس گرفتن !!! و گفتن cpu متعلق به من هست اما حضوری برام مقدور نیست . خلاصه لینک پروفایل دادن و ما هم قبول کردیم . چون خرید و فروش داشتن .

کلا" 860 به حساب ایشون واریز کردم برای خرید سی پی یو و هزینه ارسال .

ایشون فرستادن . تا اینکه امروز به دستم رسید .

در کمال ناباوری با صحنه ای روبرو شدم که واقعا" برای این دوستان تاسف خوردم .

نمیدونم ایشون و دوستشون چه فکری پیش خودشون کردن که cpu ای که IHS اش باز شده و دوباره چسب خورده رو واسه من فرستادن . در حالی که هیچ حرفی در این مورد به بنده نزده بودن .

امشب با ایشون تماس برقرار کردم و موضوع را برای ایشون توضیح دادم .

اولش که کلی واسم دلیل و برهان آوردن که سی پی یو مشکلی نداره و کلی دماش پایین اومده و فلان ...........

بعدش اصلا" زیر بار نمیرفتن !!

بعدشم میگه من مشکل مالی دارم و الان نمیتونم پول شما رو پس بدم !!!

دوباره بعدش میگه من مبلغ ضرر و زیان خودم رو کم میکنم . !!! :blink: :blink: (  معلوم نیست این وسط ایشون ضرر کرده یا ما  :wacko:  )

جالبش اینجاست که دقیقا" بعد از مکالمه با بنده با دوستشون تماس میگیرن و به ایشون میگن که تاپیک رو ویرایش کنن تا اثری از تاپیک فروش نمونه . ( اینو نمیدونستن که تاپیک حتی ویرایش هم بشه مدیران میتونن تمام جزییات تاپیک رو برگردونن ;)  )

این تاپیک رو زدم تا این دوست عزیز بدونن که بنده با کسی شوخی ندارم و اونقدرا هم سرم شلوغه که برای این بچه بازی ها وقت ندارم .

پس زودتر نتیجه نهایی رو به بنده اعلام کنید تا بیشتر آبرو ریزی نشه .

فعلا" اسم و یوزر ایشون و دوستشون پیش بنده محفوظ هست . البته تا زمانی که cpu رو پس بگیرن و پول بنده رو پس بدن .

از دوستان عزیز هم خواهش میکنم ایشون رو به راه راست هدایت کنن . :)

یا حق

ویرایش شده توسط morteza.p
لینک به دیدگاه

اشالا كارت درست ميشه
اين چيزارو ميشنويم درصد خريد كاربرا مياد پايين

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه همه دارن IHS بر میدارن :huh:

فکر کنم مد شده تو این روزا

امیدوارم مشکلتون حل بشه دوست گرامی

لینک به دیدگاه

درود متاسفانه  اینجور افراد خیلی زیادن و من نمیدونم چجوری این پولا از گلوشون پائین میره والا من که موندم

رفیق ایشالا مشکلت حل میشه نگران نباش  :lol:  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مرتضی جان زمونه نامردی شده به خدا و باید به همه چی شک کنیو مواظب باشین / به کسی هم رحم نکن از من میشنوی تا درس عبرتی بشه براش تا سر مردم کلاه نزاره و صادق و روراست باشه 

در ضمن مرتضی جان براتون عکسی از سی پی یو فرستاده بودن ؟ اگه نه چرا اینطوری معامله کردید 

انشاالله کارتون راه میوفته و مشکلتون حل میشه ولی بیشتر مواظب باشین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق چرا نباید نامشون رو بگی

شاید تو همین حین که شما میخوای مشکلت رو حل کنی یه برنامه دیگه با کس دیگه پیش بیاد

کسی که با دوز و کلک برای خودش راحتی میخواد لایق حقظ ابرو نیست

من خودم به شخصه به گذشت اعتقاد ندارم(ازاری که با برنامه باشه نه سهوی)

شما چجوری به چند تا امتیاز اطمینان میکنید***جمع کردن امتیاز کاری نداره به خدا 

کافیه 2 تا رفیق باشی هر دو هم اهل خلاف یه مدت تاپیک فروش میزنن الکلی اون یکی میاد میگه توسط بنده خریداری شد و بهم امتیاز میدن

اونوقت که ادم امکان داره گول دو تا نمره رو بخوره

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

مرتضی جان این کاربری که داری ازش نام میبری میخواست این پردازنده رو با یه 4770k دیگه عوض کنه، بعد بارها و بارها گفته بود که دلیل فروش اینه که یه پردازنده ضعیفتر مثل cire i3 هم کارشو راه میندازه! اونم روی بورد z87 !! ولی قصد فروش بورد رو نداشت

انشاا... که کارت درست میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مرتضی جان زمونه نامردی شده به خدا و باید به همه چی شک کنیو مواظب باشین / به کسی هم رحم نکن از من میشنوی تا درس عبرتی بشه براش تا سر مردم کلاه نزاره و صادق و روراست باشه 

در ضمن مرتضی جان براتون عکسی از سی پی یو فرستاده بودن ؟ اگه نه چرا اینطوری معامله کردید 

انشاالله کارتون راه میوفته و مشکلتون حل میشه ولی بیشتر مواظب باشین 

سلام عطا جان

واقعا" من موندم چی بگم داداش . خیلی خیلی از کار ایشون ناراحت هستم .

عکس خود سی پی یو که نه داداش . کل سیستم بود با یه ایر کولینگ دیگه .  آین آقا خیر سرش کلی اینجا اعتبار داره و به قول خودش آبرو .

نمیدونم دیگه باید به چه کسایی اعتماد بکنیم و به چه کسایی اعتماد نکنیم . :huh:

ممنون عطا جان .

انشاالله که این دوست عزیز هم به اشتباه خودش پی ببره . به شخصه اصلا" دوست ندارم آبروی کسی رو ببرم . مگر اینکه مجبور باشم .

سلام رفیق چرا نباید نامشون رو بگی

شاید تو همین حین که شما میخوای مشکلت رو حل کنی یه برنامه دیگه با کس دیگه پیش بیاد

کسی که با دوز و کلک برای خودش راحتی میخواد لایق حقظ ابرو نیست

من خودم به شخصه به گذشت اعتقاد ندارم(ازاری که با برنامه باشه نه سهوی)

شما چجوری به چند تا امتیاز اطمینان میکنید***جمع کردن امتیاز کاری نداره به خدا 

کافیه 2 تا رفیق باشی هر دو هم اهل خلاف یه مدت تاپیک فروش میزنن الکلی اون یکی میاد میگه توسط بنده خریداری شد و بهم امتیاز میدن

اونوقت که ادم امکان داره گول دو تا نمره رو بخوره

سلام مهدی جان

مهدی جان همه ما انسان ها ممکنه روزی خطا بکنیم عزیز . اگر ما الان گذشت نکنیم اون موقع هم کسی برای ما گذشت نمیکنه .

مرتضی جان این کاربری که داری ازش نام میبری میخواست این پردازنده رو با یه 4770k دیگه عوض کنه، بعد بارها و بارها گفته بود که دلیل فروش اینه که یه پردازنده ضعیفتر مثل cire i3 هم کارشو راه میندازه! اونم روی بورد z87 !! ولی قصد فروش بورد رو نداشت

انشاا... که کارت درست میشه

سلام

حالا میفهم که چرا ایشون معامله حضوری رو رد کردن . !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صداقت در معامله باعث بالا رفتن شخصیت آدمها میشه . این دوستی که به شما این سی پی یو را فروختند باید میگفتن تا چقدر اور شده ، با چی اور شده و...اصلا چرا IHS  برداشته شده .

حالا فرض کنیم ،  این وسط مشکل شناسایی رم 2 کانال هم یود ، که این آقا با کمال دروغگویی بهتون نگفتن! 

واقعا باعث تاسف هست این چنین کاربران .

حاجی غصه هیچی نخور بیا گنبد با هم بریم مشهد ببینیم دنیا دست کیاست ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مرتضی مثل اینکه به شخص بنده داری توهین میکنی بنده یک سی پیو i7 صحیح و سالم به شما فروختم  شما هیچ حقی نداری منو پیش دیگران تخریب کنی مشکلی با بنده داری برو شکایت کن اینجا جای اینکارا نیست شما از من یک سی پیو کار کرده درخواست کردی و من هم خارج از فروم یک سی پیو کار کرده و سالم به شما فروختم

فروم لیون جای توهین کردن نیست و من بارها این رو به دیگران متذکر شدم  و من به شما اجازه نمیدم هر کاری خواستی برای آبرو ریزی با من انجام بدی از مدیرای محترم خواهش دارم تاپیک رو پالایش کنند

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی
بنده اگه به جای شما بودم همون موقع که گفت از فروش حضوری معذور هستم معامله رو فسخ میکردم...
امیدوارم کار به گذاشتن اسم یوزر یا خدای نکرده شکایت نرسه ولی اگه رسید حتما از حقتون کوتاه نیاید،که دیگه فکر این کار به سرش نزنه...

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

بنده یک سی پیو i7 صحیح و سالم به شما فروختم 

.

cpu ای که IHS اش باز شده و دوباره چسب خورده رو واسه من فرستادن . در حالی که هیچ حرفی در این مورد به بنده نزده بودن .

:huh:  :excl:

لینک به دیدگاه

سلام

مرتضی جان امکان گذاشتن یه عکس از cpu امکام پذیره

شما باید همون مموقع که از معامله حضوری پشیمون شدند معامله را فسخ میکردی

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو زدم تا این دوست عزیز بدونن که بنده با کسی شوخی ندارم و اونقدرا هم سرم شلوغه که برای این بچه بازی ها وقت ندارم .

پس زودتر نتیجه نهایی رو به بنده اعلام کنید تا بیشتر آبرو ریزی نشه .

تو عددی نیستی که بخوای آبرو ریزی کنی تا همینجا هم زیادی دهن گشادتو  باز کردی 

مدیرای محترم تاپیک هر چه زود تر حذف شود

هر کسی از مامانش قهر میکنه میاد تاپیک میزنه دیگران رو به مسخره و مضحکه میکشونه فروم شده بچه بازی

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

آقای محترم اینجا جای فحش و فحش کاری نیست 

لطفا خودتون رو کنترل کنید 

شما اگر cpu سالم دادی که نباید نگران باشی  !!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز del2771 ،

تو کانال آپارات خودتون هم که اثر جنایت رو گذاشتید : http://www.aparat.com/v/1xZbN

لینک به دیدگاه

دوست عزیز del2771 ،

تو کانال آپارات خودتون هم که اثر جنایت رو گذاشتید : http://www.aparat.com/v/1xZbN

=))  =))  =))

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز del2771 ،

@};- @};- :Hee Hee: :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

دمت گم آقا محمد حال کردم خدا وکیلی آقا جان اینارو چجوری پیدا میکنی؟

ولی تو دهنی خوبی زدی  :-j

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان،

CPU که خراب نبوده!

تنها چیزی که مطرحه اینه که آیا وضعیت CPU رو که (IHS اون برداشته شده) موقع فروش به خریدار توضیح داده بودند یا نه. اگر نگفته بودند که باید پردازنده رو پس بگیرن. چون خریدار با این وضعیت CPU رو نمیخوان. این که دیگه کشتی گرفتن نداره.

لینک به دیدگاه

لطفا کسی از کاربرا خودشو قاطی مسائلی که مربوط به 2 شخص میشه نکنه (میدونم اسمشو هرچی میخوای بزار همشهری بازی رفیق بازی) خواهشنا دیگه تمومش کنید

از کجا میدونی اون ویدئوی که تو آپاراته همون سی پیو هست پس اظهار نظر غلط و اشتباه منجر به درگیری لفظی میشه با تشکر از شما دوست عزیز که فهم شعورت اینچیزارو درک میکنه

از کجا معلوم خودش ihs برداشته دلشو زده و خواسته بگه اینکارو شما انجام دادی  و هزاران دلیل دیگه میتونه بیاره و شما هم باور کنید

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مرتضی مثل اینکه به شخص بنده داری توهین میکنی بنده یک سی پیو i7 صحیح و سالم به شما فروختم  شما هیچ حقی نداری منو پیش دیگران تخریب کنی مشکلی با بنده داری برو شکایت کن اینجا جای اینکارا نیست شما از من یک سی پیو کار کرده درخواست کردی و من هم خارج از فروم یک سی پیو کار کرده و سالم به شما فروختم

فروم لیون جای توهین کردن نیست و من بارها این رو به دیگران متذکر شدم  و من به شما اجازه نمیدم هر کاری خواستی برای آبرو ریزی با من انجام بدی از مدیرای محترم خواهش دارم تاپیک رو پالایش کنند

سلام

دوست عزیز شما وقتی میتونی بگی که یک سی پی یو صحیح و سالم فروختید که همه مسائل مربوط به سی پی یو رو به خریدار گفته باشید که تا به این لحظه و با توجه به پستهایی که توسط آقا مرتضی داده شده ، مشخص میکنه چیزی به ایشون نگفتید .

دوست عزیز بهتون توصیه میکنم که تا بیشتر از این اعتبارتون دچار خدشه نشده ، پولی که آقا مرتضی بابت خرید سی پی یو بهتون داده ، بهشون برگردونید تا این ماجرا ختم به خیر بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا کسی از کاربرا خودشو قاطی مسائلی که مربوط به 2 شخص میشه نکنه (میدونم اسمشو هرچی میخوای بزار همشهری بازی رفیق بازی) خواهشنا دیگه تمومش کنید

از کجا میدونی اون ویدئوی که تو آپاراته همون سی پیو هست پس اظهار نظر غلط و اشتباه منجر به درگیری لفظی میشه با تشکر از شما دوست عزیز که فهم شعورت اینچیزارو درک میکنه

از کجا معلوم خودش ihs برداشته دلشو زده و خواسته بگه اینکارو شما انجام دادی  و هزاران دلیل دیگه میتونه بیاره و شما هم باور کنید

دوست گرامی اگه قرار باشه تالار محل صحبت دو نفر به صورت خصوصی باشه که دیگه تالار اسمش نیست و پیام خصوصی هستش . این دوستمون هم تاپیک زدن برای عموم نه فقط برای شخص شما پس اینکه من یا دوستان دیگر توی این تاپیک وارد بحث بشیم یا نه کاملا به خودمون مربوط میشه .

اصلا از کجا معلوم توی اداره پست معمور باجه IHS رو برنداشته باشه ؟  :-?

لینک به دیدگاه

برای بار آخر و آخرین بار هر گونه توهین به شخص بنده منجر به درگیری خواهد شد و من به سادگی از کنار این مساله نخواهم گذشت

از مدیر و مدیران سایت تقاضا دارم تاپیک حذف شود

فروم متعلق به همه است و هر کاربری شخصیت و احترام دارد بی احترامی به من بی احترامی به مدیر سایت است  یا حق

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...