رفتن به مطلب

بحث و بررسی پیرامون ati radeon hd 5000 series

اشتراک گذاری

Recommended Posts

SAPPHIRE Radeon HD 5750 1GB 128-bit GDDR5

14-102-859-01.jpg

14-102-859-04.jpg

Chipset Manufacturer : ATI

GPU : Radeon HD 5750

Core Clock : 700MHz

Stream Processors : 720 Stream Processing Units

Memory Clock : 1150MHz (4.6Gbps)

Memory Size : 1GB GDDR5

Memory Interface : 128-bit

Memory Type : GDDR5

DirectX : DirectX 11

HDMI :1

DisplayPort :1

DVI :2

لینک به دیدگاه

• ارسال 142
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

فعلان خرید این کارت ها به صرفه نیست

فعلان اقایی حسینی یک سریشون رو وارد کردن که قیمت 498 تومان دارن

من قبلان پیش بینی کرده بودن وقتی این کارت ها وارد بشن قیمت کارت ها سری 4800 پایین بیان

ولی با این قیمت

به نظر نمی رسه .. حداقل افت خیلی شدید نمی کنه

دوستانی که قصد خرید دارن بهشون پیشنهاد می کنم منتظر بمانند تا قیمت کارت پایین بیاید

اون dx11 هم انچان اش دهن سوزی نیست که این همه براش هزینه کنید......

باتشکر

لینک به دیدگاه

الان هنوز 10 تا بازی درست و حسابی برای بر مبنای dx10 ساخته نشده و تقریبن 90 درصد بازی ها همون dx9 هست. خرید این کارت ففعلن چندان منطقی نیست مگه برای کسی که میخاد همیشه جدیدترین ها رو داشته باشه

لینک به دیدگاه

یکی از نکات مهم و جالب در این تست ها این است که بین GTX 295 و HD5870 مقایسه ای صورت نگرفته است

نام سایت : www.fudzilla.com

لینک به دیدگاه

4870x2>>>5870

درود :

دوست عزيز من با توجه به سايت معروف fudzilla اين پست را گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دقت کنید hd 5870 از directx 11 بهره مند هست و بازیهای حال حاظر directx 10 هستد hd 5870 بر روی directx 11 خیلی روانتر هست و حتی 295 رو هم پشت سر میزاره پس زود قضاوت نکنید و کارایی این کارت رو روی بازیهایی که بر روی directx11 در حال ساخت هستند بسنجید ... که به زودی عرضه میشن ....

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دقت کنید hd 5870 از directx 11 بهره مند هست و بازیهای حال حاظر directx 10 هستد hd 5870 بر روی directx 11 خیلی روانتر هست و حتی 295 رو هم پشت سر میزاره پس زود قضاوت نکنید و کارایی این کارت رو روی بازیهایی که بر روی directx11 در حال ساخت هستند بسنجید ... که به زودی عرضه میشن ....

درود :

بله رضا جان جوجه رو اخر پاييز مي شمارند ببينيم حرف شما درست است يانه؟

لینک به دیدگاه

درود :

بله رضا جان جوجه رو اخر پاييز مي شمارند ببينيم حرف شما درست است يانه؟

علی جان شما دیگه چرا این حرف رو میزنید !!؟.. عزیز شک نکنید که بر روی directx 11 بسیار روانتر هست تا directx 10 چون در واقع برای بازیهای که directx 11 هستند بهینه شدند ...

لینک به دیدگاه

علی جان شما دیگه چرا این حرف رو میزنید !!؟.. عزیز شک نکنید که بر روی directx 11 بسیار روانتر هست تا directx 10 چون در واقع برای بازیهای که directx 11 هستند بهینه شدند ...

رضا جان چرا با gtx 295 مقايسه نشده؟

لینک به دیدگاه

رضا جان چرا با gtx 295 مقايسه نشده؟

علی جان تستهای زیادی هستند که با 295 هم مقایسه شده بگردید پیدا میکنید ....

شما مقایستون کاملا اشتباه هست عزیز ... 292 dual gpu هست شما باید با تک هسته ایها مقایسه کنیدش نه که با 295 :(

لینک به دیدگاه

علی جان تستهای زیادی هستند که با 295 هم مقایسه شده بگردید پیدا میکنید ....

شما مقایستون کاملا اشتباه هست عزیز ... 292 dual gpu هست شما باید با تک هسته ایها مقایسه کنیدش نه که با 295 :(

درود :

آه بله حق با شماست اشتباه از من بود ولي gt300 ببين چه كار خواهد كرد

لینک به دیدگاه

درود :

آه بله حق با شماست اشتباه از من بود ولي gt300 ببين چه كار خواهد كرد

بله علی جان شما باید با تک هسته ای که انویدیا برای رقابت میده مقایسش کنی عزیز :(

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

به نظر من که هیچ کدوم ارزش خرید ندارن

کارت 5870 این همه روش تبلیغ کردن

قدرتش حرف نداشتم منم قبول دارم

ولی وقتی کارت رو دادن بیرون و قیمت تمام شدش تویه ایران شد 495 تومان

دیگه مشخص شد زیاد کارت گرافیکی جالب نیست و به اون صورت ارزش خرید نداره

تا زمانی که کارت قیمت این باشه ارزش خرید نداره

ای تی ای هم اویل خوب بود قیمت هاش پایین بود ولی انگار این شرکت هم کم کم قیمت هاش رو داره می بره بالا

اگر قرار باشه کارت ها ای تی ای قیمتشون اندازه کارت های ان وی دی یا بیشتر از اون باشه که دیگه هیچ

باتشک

لینک به دیدگاه

یکی از نکات مهم و جالب در این تست ها این است که بین gtx 295 و hd5870 مقایسه ای صورت نگرفته است

نام سایت : www.fudzilla.com

سلام ! ارمان عزیز فکر کنم همه مون بدونیم چرا بین این دو کارت تستی صورت نگرفته ! خب اگه صورت میگرفت ، مثل اکثر تست هایی که تا به امروز بین این دو کارت صورت گرفته ، بازم این 295 بود که با اقتدار هر چه بیشتر پیروزمند این میدان بود . یکی از دوستان خودشون قبلش کفته بودن 5870 از 295 بهتره و بعدش باز خودشونم میگن نباید این دو کارت باهم مقایسه شه ! اگه اینطوری باشه پس باید صبر کرد سری جدید کارت های انویدیا هم بیاد و نباید سری 5000 با کارت های قدیمی انویدیا مقایسه شه .

بنظر من در حال حاضر و با قیمتی که کار تهای سری 5000 دارن ، بهتر یا 295 خرید یا اینکه صبر کرد سری 300 بیاد و وقتی مثل همیشه اختلاف توانایی کارت های انویدیا و ای تی ای روشن بشه ، مثل همیشه ای تی ای برای اینکه بتونه جنساشو بفروشه مجبور میشه کارت هاشو ارزون بده و این توان کمتر کارت هاشو با پایین اوردن قیمت شون ، جبران کنه .

دقیقا همون اتفاقی که برای سری های 3000 / 4000 افتاد . الانم طرفداران ای تی ای بهتر صبر کنن سری 300 بیاد تا ای تی ای وقتی ببینه از نظر قدرت حرفی برای گفتن در مقابل سری 300 نداره ، مجبور شه قیمت هاشو بکشه پایین . اونوقت طرفداران محترم ای تی ای میتونن برن و با قیمت ارزون تر این کارت ها رو بگیرن .:(

لینک به دیدگاه

سلام ! ارمان عزیز فکر کنم همه مون بدونیم چرا بین این دو کارت تستی صورت نگرفته ! خب اگه صورت میگرفت ، مثل اکثر تست هایی که تا به امروز بین این دو کارت صورت گرفته ، بازم این 295 بود که با اقتدار هر چه بیشتر پیروزمند این میدان بود . یکی از دوستان خودشون قبلش کفته بودن 5870 از 295 بهتره و بعدش باز خودشونم میگن نباید این دو کارت باهم مقایسه شه ! اگه اینطوری باشه پس باید صبر کرد سری جدید کارت های انویدیا هم بیاد و نباید سری 5000 با کارت های قدیمی انویدیا مقایسه شه .

بنظر من در حال حاضر و با قیمتی که کار تهای سری 5000 دارن ، بهتر یا 295 خرید یا اینکه صبر کرد سری 300 بیاد و وقتی مثل همیشه اختلاف توانایی کارت های انویدیا و ای تی ای روشن بشه ، مثل همیشه ای تی ای برای اینکه بتونه جنساشو بفروشه مجبور میشه کارت هاشو ارزون بده و این توان کمتر کارت هاشو با پایین اوردن قیمت شون ، جبران کنه .

دقیقا همون اتفاقی که برای سری های 3000 / 4000 افتاد . الانم طرفداران ای تی ای بهتر صبر کنن سری 300 بیاد تا ای تی ای وقتی ببینه از نظر قدرت حرفی برای گفتن در مقابل سری 300 نداره ، مجبور شه قیمت هاشو بکشه پایین . اونوقت طرفداران محترم ای تی ای میتونن برن و با قیمت ارزون تر این کارت ها رو بگیرن .:(

درود :

فرامرز جان حرف شما هم کاملا در ست است و تصدیق می کنم .

لینک به دیدگاه

شما فقط تو بازی کارتها رو تست می کنین؟کارایی کارت فقط گیم نیست کارایی دیگه هم داره، تازه مصرف 5870 خیلی خیلی کمتره که از نظر قیمت پاور و برق مصرفی خیلی به صرفست...ایرانو نگاه نکنید برق مفته،کشورای دیگه قیمت برقشون سر به فلک می زنه...تازه قیمت 295 بالای 520 دلاره که قیمت 5870 399 دلاره

ویرایش شده توسط hamedy12
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...