رفتن به مطلب

مقایسه GTX 780 از سه برند ( GIGABYTE , EVGA , ASUS)

اشتراک گذاری

مقایسه برند تولید کننده GTX 780  

201 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام کارت ارزش خرید داره؟

• ASUS GTX 780 DirectCU II OC 3 GB
    • EVGA GTX 780 Superclocked w/ ACX Cooler 3 GB
    • Gigabyte GTX 780 WindForce OC 3 GB

Recommended Posts

• 4 ماه بعد...
  • ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من اول EVGA رو برنده ميدونم بعد giga رو البته اگر asus داره سوم ميشه واسه اينه كه تو اين مدل برندهاي ديگري هستند كه قوي ترند .

ممكنه در مدل كارت هاي ديگر asus چيپ قدرتمندي رو بسازه كه نسبت به بقيه سر باشه.

لینک به دیدگاه

با سلام

یه نگاه کلی انداختم

دیدم اسوس که تو بازی زاییده رسماً

EVGA که بخاطر برندش هست، البته این رو من تائید نمیکنم (نظر کاملا شخصی هست)

گیگا که توی رای های کاربران کمترین رو داره به نظرم با توجه به قیمتش خیلی از دو برند دیگه بهتر عمل کرده

همیشه برای من بشخصه قیمت یک محصول با توجه به کاراییش امری بسیار مهم هستش و در صدر اولویت های من هست

گیگا اینجا از دو مارک دیگه قیمت کمتری داره حتی اگه کارایی کمتری بده اصلاً مهم نیست مگه چند درصد کاربران و گیمر های حرفه ایی تا بیخ میخوان کارت رو اور کنند و بعد بازی کنند ؟؟؟ که دوستان میرن و برد اسوس رو نیگاه میکنن میبینن خوشکل تر هست و حتماً کیفیتش هم بالاتر هست(صدالبته هر 3 برند دارای کیفیت های بالایی هستن ) رای میدن

همونجور که ما به افراد ناآگاه در امر خرید قطعات همیشه میخندیم(جریان همین تاپیک آقای حسینی در مورد پاور و انتخاب کاربران ناآگاه در مورد پاور) اسوس هم این بلا رو سر ما آورده یکجورایی (این فقط شامل ایران هست یجورایی)

و از همه مهمتره اگه قرار بر اجرای بازیها روی آخرین کیفیت باشه فکر میکنید همین کارت های اند چند وقت میتونه براتون بازی ها رو تو بالاترین جزئیات اجرا کنه؟؟ 2سال یا بیشتر؟؟؟  تازه بعضی ها میگن کیفیت فلان مارک بهتر از اون یکی هست دماش کمتر هست و ... آخه دوستان خودتون کلاه خودتون رو قاضی کنید 2-3 درجه دما یا ... برا کاربری که این سری رو میخره فکر میکنید چیزای مهمی باشه . خوشبختانه الان برند های خوب مثل همین اسوس و گیگا و حتی MSI دارن با بهترین گارانتی های موجود توی کشور توزیع میشن(البته به قول خودشون) خب اومدیم توی این 2 سال کارت منهدم شد، خب گارانتی رو برای همین گزاشتن دیگه و از همه هم مهمتر اینکه اگه قرار باشه ویستا یا سازگار تو ایران کارت اسوس رو بهتر از آواژنگ برای گیگا پشتیبانی کنند که دیگه ...

مقدار اندکی صحبت بود بخاطر رای های نامناسب دوستان برای کارت اسوس و طرفداری از برند فقط

ذکر این نکته هم مهم هست که توی تست های گرفته شده در سری 760 هم کارت اسوس تقریباً پایینترین نمرات رو گرفته و فکر کنم اسوس داره کم میزاره توی سری 7 انویدیا

ریزتر از ریز باید بررسی کنید تا به برخی مسائل برسید دوستان

(توی صحبتهای بالا اصلاً مقوله اور رو در نظر نگیرید فکر میکنید اوضاع نظر سنجی و این پست طولانی چطور باشه؟؟؟)

با تشکر از دوستانی که این مطلب رو خوندن @};- @};- @};-

من هم با صحبتهای شما صد در صد موافقم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

این خدا بیامرز آ هنوز اپ میشن.

ای روحشون شاد.

LOL

=))

:I Do not Know: :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

این خدا بیامرز آ هنوز اپ میشن.

ای روحشون شاد.

LOL

=))

ما که هنوز تو کفشیم 

شما چند تاشو داشتی 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...