رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان گلم

دیروز انبار یکی از دوستان بودم که دیدم داره برچسبهایی رو میشمره عدد به 1400 رسیده بود که یکیش رو ازش گرفتم یعنی 1400 تا برچسب روی 1400 تا پاور ایسوس :D

گفتم عکسش رو براتون بگذارم تا بیشتر باهاش اشنا بشید

این عکس یکی از برچسبهای پاور ایسوس هستش که از امروز میخواد توی بازار ایران پخش بشه . البته اینو بگم که این اولین بار  و یا اخرین باز نخواهد بود و همچنان چنین کالاهایی وارد بازار ایران خواهد شد .

وارد کننده به دلیل درخواست مصرف کننده این کالا رو وارد میکنه . و بارها در فروشگاه لیون کامپیوتر پاور خوب پیشنهاد دادیم ولی متاسفانه مشتری نخواست و گفت همون پاورهای معمولی رو بدید . پس مصرف کننده باعث وارد شدن این کالاها میشه . در نتیجه نباید همه چیزرو گردن وارد کننده بگذاریم

2wv84yqhajx4p5wol85r.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون آقای حسینی

ما که از شما خرید می کنیم خیالمون راحته بابت این چیزا

لینک به دیدگاه

بله ديگه برند ايسوس رو هم كه داره يدك ميكشه ديگه حرفى واسه گفتن نميمونه.... B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام حالا که آقای حسینی این مطلب رو گفتن من هم یه مطلب میگم البته یکم دیر شده بخاطر یکسری چیزهای خاص

خلاصه داستان اینکه من پاور قبلیم رو فروختم و به دنبال یه پاور خوب با برند معتبر خارجی بودم حدود 2 ماه پیش ، بازار رو زیر و رو کردم و بالاخره بعد از یک یا دو روز تو بازار گشتن به برند خوشنام سیاسونیک رسیدم

خلاصه اینکه با توجه به نیازم و بررسی هایی که توی نت انجام داده بودم رفتم و یکعدد از مدل S12II620Bronze خریدم پاور 620 وات سیاسونک با تائیدیه 80 پلاس برنز که خیلی از بررسی های خارجی  ازش خوب گفته بودند

بعد از خرید پاور و اومدن به خونه دیدم که این پاوری که من گرفتم یخورده مشکوک هستش و تعداد خروجی های کابل ها با مدلی که توی سایت سازنده و توی بررسی های نت هست فرق میکنه

بعد از بررسی های به شدت جزئی (که کار هرکسی نیستش) مطمئن شدم که شرکت وارد کننده که سابقه بدی هم داره در کلاه برداری پاور 380 وات رو وارد کرده و با برچسب زدن روی کارتن ها داره به جای 620 وات میفروشه

من هم فردای همون روز فلش رو پر کردم از اطلاعات بدست اومده و رفتم سراغ مغازه دار و در برخورد اول مغازه دار به شدت تند برخورد که (فکر که کم میارم )بعد که فلش رو وصل کردیم به کامپیوتر و دلایل و شواهد رو بررسی کردیم خودش قانع شد و پاور رو پس گرفت

میرسیم به دلایل و شواهد

عکس اول(شماره1): یه عکس ازخروجی های سری S12 هست که از سایت سیاسونیک برداشته شده و تعداد خروجی ها برای هر وات رو مشخص کرده

50355448704990806371_thumb.jpg

عکس دوم (شماره2) : تعداد خروجی های پاوری که من خریدم و عکس هم دارای Exif هست که با دوربین خودم انداختم

30028477289005887397_thumb.jpg

عکس سوم(شماره 3): توی عکس سوم داخل یکی از پاورهای بررسی شده سریS12رو نشون میده

97950439819095875199_thumb.jpg

توی عکس سوم اگر خوب نگاه کنید متوجه عدد 43میشید که روی X Capacitors با ماژیک نوشته شده

این به این معنی هست که پاور 430 وات هست و برای اشتباه نشدن روشون عدد مربوط به توان پاور رو زده

(همین الان هم  پاور 750oc گرین رو دارید نگاه کنید عدد 7 رو زده یعنی همون 750 وات)

چند عکس آخری حجت رو بر خریدار تمام میکنه و وارد کننده رو کاملاً در مضام اتهام کلاه برداری از این خریدار ساده قرار میده

62342920383018954680_thumb.jpg

88094117352646804535_thumb.jpg95839344502634739236_thumb.jpg

24205277138002912114_thumb.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

از همین الان تو محل ما هم میخوان این آشغال رو

چون اسمش اینه ==> ASUS

هر چی هم بگی قاتل سیستمه و قلابیه و فلان و اینا میکن نه اسوسه و داستان رو خودتون بهتر میدونید

آخر هم سیل خرابی هارد سپس برد و آخر رایتر و قطعات دیگه مجموعه رو شاهدیم :D 

لینک به دیدگاه

خدایا خودت رحم کن بیچاره کسایی که از چیزی خبر ندارنو پولشون رو به اینجور آدما میدن آقای حسینی ممنون بابت اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

چقدر هم بد سلیقه بوده طرف. حداقل یک کم لیبل را خوشگل درست میکرد B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا Gold هستن یا Platinum ؟  :p

لینک به دیدگاه

سلام عزیز دل

اینا GOLD هستن منتها قسمت قرمز رو ندارن =))

البته با عرض معذرت دیگه واقعیته خودت میدونی :D

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

بسیار ممنونم آقای حسینی عزیز بابت اطلاع رسانی دلسوزانه

لینک به دیدگاه

چقدر هم بد سلیقه بوده طرف. حداقل یک کم لیبل را خوشگل درست میکرد B)

رونتر در میومد هومن جان

فرجام این استانداردهایی که میگی در شئن این پاور نیست و دارن یه استاندارد جدیدتر اخترع میکنن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Titanium فرجام جان!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی اگر خریدار های ما یه مقدار اطلاعاتشون رو بالا ببرن و برای مثال از خودشون بپرسن که مگه ASUS پاور هم تولید میکنه؟؟ اونوقت این جور کلاه برداری ها خیلی کمتر اتفاق می افتن.

لینک به دیدگاه

Titanium فرجام جان!!

=))  =))  =))

واب بهمن...!!دارم زمینو گاز میگیرم از خنده...(تیکه هات منو کشته رسما)

و همینطور از جناب حسینی تشکر میکنم که همیشه یک دست و صاف و پوست کنده میان این شیوه های جدید کلاه برداری رو برای ما پرده برداری میکنند تشکر میکنم..

@};-

لینک به دیدگاه

دوستان تازه اینکه چیزی نیست من توی شهر خودمون پاور asus 1400 وات دیدم که یکی نیست بگه اخه دروغ میگید دیگه چرا اینقدر شاخ دار که 1400 وات فقط یه 20 پین و یه 8 پین داره و وزنش هم به 100 گرم نمیرسه انگار به جز فن هیچی توی پاور نیست . :(

جسارت نباشه ولی تنها چیزی که میشه گفت اینه که واقعا متاسفم هم برای مصرف کننده های نادان و هم دزدان جوازدار . :angry:

لینک به دیدگاه

درود

خوب نمیشه یه همچین مسئله ای رو یه جوری به گوش مسئولان ایسوس رسوند که از برندشون دارن سواستفاده میکنن و ایسوس هم ادعای حق و خسارت کنه تا این افراد دیگه فکر این کار هم به سرشون نزنه!

من تمام تغصیر رو گردن مشتری بی اطلاع نمیندازم! مگه چند نفر هستن که واقعا یه اطلاعاتی دارن از سیستم؟؟

مقداریش هم پایه فروشنده هست که این مسئله رو میدونه و صداش در نمیاد فقط برای چند هزار تومن سود بیشتر!

وقتی یه نفر اطلاعاتی نداره، چطور فکر کنه که آیا ایسوس پاور میزنه یا نمیزنه؟؟؟

من خودم شخصا از این افراد اطرافم زیاد هست!

یا مثلا آدم میره لپتاپ بگیره، طرف میگه پردازنده 2 هسته ای،4 هسته ای، گرافیک 1 گیگ،2 گیگ! اما وقتی ازشون بپرسی مدل گرافیک یا پردازنده چیه؟؟ میمونن!

واقعا باعث تاسف هستش!

ممنون از شما که اطلاع رسانی میکنید یه همچین مواردی رو، شاید خیلی ها توی همین فروم (جسارت نباشه خودم رومثال میزنم!) کمترین هارو از سیستم، و بستنش بدونن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام حالا که آقای حسینی این مطلب رو گفتن من هم یه مطلب میگم البته یکم دیر شده بخاطر یکسری چیزهای خاص

خلاصه داستان اینکه من پاور قبلیم رو فروختم و به دنبال یه پاور خوب با برند معتبر خارجی بودم حدود 2 ماه پیش ، بازار رو زیر و رو کردم و بالاخره بعد از یک یا دو روز تو بازار گشتن به برند خوشنام سیاسونیک رسیدم

خلاصه اینکه با توجه به نیازم و بررسی هایی که توی نت انجام داده بودم رفتم و یکعدد از مدل S12II620Bronze خریدم پاور 620 وات سیاسونک با تائیدیه 80 پلاس برنز که خیلی از بررسی های خارجی  ازش خوب گفته بودند

بعد از خرید پاور و اومدن به خونه دیدم که این پاوری که من گرفتم یخورده مشکوک هستش و تعداد خروجی های کابل ها با مدلی که توی سایت سازنده و توی بررسی های نت هست فرق میکنه

بعد از بررسی های به شدت جزئی (که کار هرکسی نیستش) مطمئن شدم که شرکت وارد کننده که سابقه بدی هم داره در کلاه برداری پاور 380 وات رو وارد کرده و با برچسب زدن روی کارتن ها داره به جای 620 وات میفروشه

من هم فردای همون روز فلش رو پر کردم از اطلاعات بدست اومده و رفتم سراغ مغازه دار و در برخورد اول مغازه دار به شدت تند برخورد که (فکر که کم میارم )بعد که فلش رو وصل کردیم به کامپیوتر و دلایل و شواهد رو بررسی کردیم خودش قانع شد و پاور رو پس گرفت

میرسیم به دلایل و شواهد

عکس اول(شماره1): یه عکس ازخروجی های سری S12 هست که از سایت سیاسونیک برداشته شده و تعداد خروجی ها برای هر وات رو مشخص کرده

50355448704990806371_thumb.jpg

عکس دوم (شماره2) : تعداد خروجی های پاوری که من خریدم و عکس هم دارای Exif هست که با دوربین خودم انداختم

30028477289005887397_thumb.jpg

عکس سوم(شماره 3): توی عکس سوم داخل یکی از پاورهای بررسی شده سریS12رو نشون میده

97950439819095875199_thumb.jpg

توی عکس سوم اگر خوب نگاه کنید متوجه عدد 43میشید که روی X Capacitors با ماژیک نوشته شده

این به این معنی هست که پاور 430 وات هست و برای اشتباه نشدن روشون عدد مربوط به توان پاور رو زده

(همین الان هم  پاور 750oc گرین رو دارید نگاه کنید عدد 7 رو زده یعنی همون 750 وات)

چند عکس آخری حجت رو بر خریدار تمام میکنه و وارد کننده رو کاملاً در مضام اتهام کلاه برداری از این خریدار ساده قرار میده

62342920383018954680_thumb.jpg

88094117352646804535_thumb.jpg95839344502634739236_thumb.jpg

24205277138002912114_thumb.jpg

اینا که تو کلاهبرداری معروفند سر پاورهای سیلورستون اینا رو یاد گرفتند خدا لعنتشون کنه

جالب مدیر عاملشون جزو هیئت مدیره اتحادیه کامپیوتر و انفورماتیک هست

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

درود

خوب نمیشه یه همچین مسئله ای رو یه جوری به گوش مسئولان ایسوس رسوند که از برندشون دارن سواستفاده میکنن و ایسوس هم ادعای حق و خسارت کنه تا این افراد دیگه فکر این کار هم به سرشون نزنه!

من تمام تغصیر رو گردن مشتری بی اطلاع نمیندازم! مگه چند نفر هستن که واقعا یه اطلاعاتی دارن از سیستم؟؟

مقداریش هم پایه فروشنده هست که این مسئله رو میدونه و صداش در نمیاد فقط برای چند هزار تومن سود بیشتر!

وقتی یه نفر اطلاعاتی نداره، چطور فکر کنه که آیا ایسوس پاور میزنه یا نمیزنه؟؟؟

من خودم شخصا از این افراد اطرافم زیاد هست!

یا مثلا آدم میره لپتاپ بگیره، طرف میگه پردازنده 2 هسته ای،4 هسته ای، گرافیک 1 گیگ،2 گیگ! اما وقتی ازشون بپرسی مدل گرافیک یا پردازنده چیه؟؟ میمونن!

واقعا باعث تاسف هستش!

ممنون از شما که اطلاع رسانی میکنید یه همچین مواردی رو، شاید خیلی ها توی همین فروم (جسارت نباشه خودم رومثال میزنم!) کمترین هارو از سیستم، و بستنش بدونن!

من هم با شما موافقم الان بلا نسبت بعضی از فروشندگان مثل آقای حسینی بعضی از فروشنده ها خودشون هم نمیدونن هسته cpu شبیه هلو یا زرد آلو چه برسه بخوان اطلاعات به شما بدن و فقط برای سود بیشتر رو اوردن به دلالی کامپیوتر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا که تو کلاهبرداری معروفند سر پاورهای سیلورستون اینا رو یاد گرفتند خدا لعنتشون کنه

جالب مدیر عاملشون جزو هیئت مدیره اتحادیه کامپیوتر و انفورماتیک هست

سلام

دقیقا" به نکته جالبی اشاره کردید آقا شعبانی . توی این ماجرا ها  و یا مشکل با گارانتی ها  آخرش میرسی به خودشون :D

@};-

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا" به نکته جالبی اشاره کردید آقا شعبانی . توی این ماجرا ها  و یا مشکل با گارانتی ها  آخرش میرسی به خودشون :D

اگه غیر از این بود باید تعجب میکردی .

لینک به دیدگاه

من هم با شما موافقم الان بلا نسبت بعضی از فروشندگان مثل آقای حسینی بعضی از فروشنده ها خودشون هم نمیدونن هسته cpu شبیه هلو یا زرد آلو چه برسه بخوان اطلاعات به شما بدن و فقط برای سود بیشتر رو اوردن به دلالی کامپیوتر .

فقط میشه متاسف شد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا وکیلی خیلی نامردیه اخرشون میرسیم به خودشون

................................................

راستش رو بخواهید اون دوستمون گفتن که اطرافشون از این جور ادمای بی اطلاع زیاد هستن

والا من یه نمونه میگم شما دیگه ببین چه وضعی

یکی دوستان که خودش هم اطلاعات اصلاً زیادی نداره داشت برام تعریف میکرد که پاور رفیقش که برای 4-5 سال پیش بود سوخته اونم عوض اینکه پاور رو بندازه دور بره حداقل یدونه از همین اسوس های تقلبی ولی نو بگیره :D  رفته 15 تومن داده همون رو براش تعمییر کردن بعدش هم خیلی خوشحال که پول پاور نداده

وای بر من واقعاً دیگه اصلاً هیچی نمیشه گفت

با این وضعیت بی اطلاعی، هیچ کاریش هم نمیشه کرد

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

خدا وکیلی خیلی نامردیه اخرشون میرسیم به خودشون

................................................

راستش رو بخواهید اون دوستمون گفتن که اطرافشون از این جور ادمای بی اطلاع زیاد هستن

والا من یه نمونه میگم شما دیگه ببین چه وضعی

یکی دوستان که خودش هم اطلاعات اصلاً زیادی نداره داشت برام تعریف میکرد که پاور رفیقش که برای 4-5 سال پیش بود سوخته اونم عوض اینکه پاور رو بندازه دور بره حداقل یدونه از همین اسوس های تقلبی ولی نو بگیره :D  رفته 15 تومن داده همون رو براش تعمییر کردن بعدش هم خیلی خوشحال که پول پاور نداده

وای بر من واقعاً دیگه اصلاً هیچی نمیشه گفت

با این وضعیت بی اطلاعی، هیچ کاریش هم نمیشه کرد

والا تقصیر مردم نیست! ندارن ملت! میگن خوب اگه بشه 15 تومن داد، چرا بریم 120 تومن بدیم حداقل!

این ها هم دارن از این نداری مردم سواستفاده میکنن!

پاور 1400 وات تولید میکنن به قول خودشون با 50 تومن!

لینک به دیدگاه

یه چیز یادم رفت نوشته یک سال گارانتی.

گارانتی کجاس.

شرکت برادران بساز بنداز به غیر از برادر کوچک.

:D

آقا اونایی که گارانتی مادام العمر هست الان اثری از شرکت گارانتی کننده نیست باز خدا خیرش بده نوشته یک سال کسی دل به گارانتی نبنده . :p

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

وارد کننده به دلیل درخواست مصرف کننده این کالا رو وارد میکنه . و بارها در فروشگاه لیون کامپیوتر پاور خوب پیشنهاد دادیم ولی متاسفانه مشتری نخواست و گفت همون پاورهای معمولی رو بدید . پس مصرف کننده باعث وارد شدن این کالاها میشه . در نتیجه نباید همه چیزرو گردن وارد کننده بگذاریم

ولی نظر من برعکس نظر شماست. این کار رنگ کردن گنجشک و فروش در قالب بلبل هست. هدف این بابا در آوردن پول هست و لاغیر اونم از کاری دور از وجدان و اخلاق. حالا چه مشتری بخواد چه نخواد.

اگه مشتری پاور 800 تومنی نمیخواد دلیلش اینه که در آمدش کمه. شخصی که 500 تومن حقوق میگیره و 450 کرایه خونه میده انتظار بیشتری نیست ازش که پاور 20 تومنی بخره.

متاسفانه اکثر ما ایرانی ها به هر دلیلی راه دور زدن به هر قیمتی رو خوب یاد گرفتیم.

خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...