رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید مادربرد 4770k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان با توجه به کولر و کیسم نمیتونم بیشتر از 4.2 فرکانس 4770k را افزایش بدم و از طرفی هم یک کارت گرافیک 7970 دارم و اصلا قصد کراس و این جور بحث ها را ندارم و 2 تا رم 1600 دارم و احتیاجی به فرکانس بیشتر 1600 هم ندارم 

با توجه به توضیحات بالا بین مادربرد h87 , z87 سر درگم شدم چون به اورکلاک بیشتر از 4.2 احتیاجی ندارم که بخوام z87 بخرم از طرفی هم نمیدونم h87 میتونه 4770 رو تا فرکانس 4.2 اورکلاک بکنه یا نه 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

برای اینکه به فرکانس 4.2 برسه باید ضریب پردازنده بالا بره . فقط هم مادربوردهای سری Z میتونن ضریب پردازنده رو بالا ببرن . شما حتما باید Z بگیری برای اینکار . میتونی یک مادربورد سری Z معمولی بگیری. البته نه خیلی ضعیف . مدلی بگیر که مدار تغذیه مناسبی داشته باشه .

لینک به دیدگاه

برای اینکه به فرکانس 4.2 برسه باید ضریب پردازنده بالا بره . فقط هم مادربوردهای سری Z میتونن ضریب پردازنده رو بالا ببرن . شما حتما باید Z بگیری برای اینکار . میتونی یک مادربورد سری Z معمولی بگیری. البته نه خیلی ضعیف . مدلی بگیر که مدار تغذیه مناسبی داشته باشه .

ولی مادربرد ASRock Fatal1ty H87 میتونه 4770 رو اورکلاک کنه که البته فکر نکم تو ایران پیدا بشه مد نظر خودم h87 pro بود که با گفته شما نمیشه اورکلاک کرد شایدم  ASRock Fatal1ty H87 مدل خاصی بوده که قابلیت اورکلاک داشته در کل اگر مدلی مد نظرتون هست که با مشخصات سیستم من جور دربیاد یعنی زیاد نمیخوام اورکلاک کنم ممنون میشم معرفی کنید مثلا این چطوره MSI Z87-G41

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد من تهیه Z87A aSUS هست

و درشرایط ایدآل تر Z87PLUS ASUS

لینک به دیدگاه

این بورد MSI هم خوبه . ولی اگر بتونی Asus Z87A بگیری خیلی بهتره . البته 100 تومان گرونتره . ولی اگر نخیوای هزینه کنی با همین بورد هم میتونی کارت رو راه بندازی . فقط بیشتر مراقب باش .

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه با اپدیت بایوس مادربردهای سری b85 ,h87 میتوان 4770 را اورکلاک کرد منبع http://www1.fafait.ir/news/1719-قابلیت-اورکلاک-بر-روی-مادربردهای-b85-h87-اسوس.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...