رفتن به مطلب

پاور 650 real coolermaster برای gtx 260

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز راستش میخام یک پاور 650 real coolermaster از یکی از دوستان به صورت دست دوم بخرم که این پاور زیاد کار نکرده . سوالم اینه که این پاور gtx 260 رو ساپورت میکنه ؟ و قیمت نوی این پاور چنده ؟

لازم به ذکره که این پاور از سری اکستریم کولر مستر نیست و از سری real power کولر مستر هستش . با این وجود آیا کیفیتش خوبه . چون یکی از بچه ها میگفت اصلا بدرد نمیخوره:)

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز یه 585 گرین بخر با خیال راحت استفاده کن من نمیدونم چه قضیه اییه خیلی ها رو دیدم این پاور رو میفروشن :)

لینک به دیدگاه

سلام ! ابتدا بهتره قیمتشو هم بفرمایید و در ضمن مدل دقیقشو هم مشخص بفرمایید ، چون چند نوع REAL POWER وجود داره ! من حدس میزنم از انواع Real Power Pro 650W باشه که حداقل بنظر من ارزش نداره ولی اگه Real Power M620 باشه و قیمتشم مناسب باشه ، عالیه ! البته این مدل ، 650 وات نداره و فقط یک دونه 620 وات داره !

اینم لینک انواع پاورهای کولر مستر مدل REAL POWER

لینک

.

لینک به دیدگاه

درود :

به نظر من هم شما یک پاور 585 گرین بردارید بهتر خواهد بود . تا مشکلی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

سلام ! ابتدا بهتره قیمتشو هم بفرمایید و در ضمن مدل دقیقشو هم مشخص بفرمایید ، چون چند نوع real power وجود داره ! من حدس میزنم از انواع real power pro 650w باشه که حداقل بنظر من ارزش نداره ولی اگه real power m620 باشه و قیمتشم مناسب باشه ، عالیه ! البته این مدل ، 650 وات نداره و فقط یک دونه 620 وات داره !

اینم لینک انواع پاورهای کولر مستر مدل real power

لینک

.

سلام دوست عزیز فرامز جان فکر میکنم همون 650 هستش :)

حالا که همه بچه ها میگن این سری پاورها خوب نیستن راستش من 685 گرین رو پیدا کردم 103 اصفهان . قیمتش خوبه برم بخرم ؟

لینک به دیدگاه

سلام ! پس بی خیال شید و بهتره همین گرین رو بردارید ! موفق باشید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...