رفتن به مطلب

خرید به صورت پرداخت در محل

Recommended Posts

خیالت راحت دادش یع اعتبار چندصد میلیونی داره لیون نمیاد بخاطر چند میلیون گیرم حالا خودش روبدنام کنه ضمنا الان شکایت از فروشگاه پیگیری خوبی داره .من بابت دیکرد یه سایت یه فرم توفتا زدم بدبخت 3بارزنگ زد گفت بروبه اینابگو مشکلت حل شده :D  

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز و اقای حسینی

دوست گرامی اگر سایت میخای خرید کنی که 200% مطمئن باشن که خرید مورد اعتماد رو انجام دادی 

من هم اذبایجان غربی اشنویه هستم و تا حالا چند تا خرید خوب کردم از اقای حسینی و کاملا از خریدم راضی بودم

درود

ممنون از لطفت

لینک به دیدگاه

درود

خوب اگر مشکل شما اینه که مثلا تو پست قطعه شکسته ؟؟؟ خوب شما که از پست تحویل میگیری همونجا قطعات رو نگاه کن ببین ضربه یا شکستگی نداشته باشه بعد تحویل بگیر و امضا بده...!  :D

خب این یه مقدار بی کلاسه! بگم طرف وایسا باز کنم ببینم چیزی نشده :)

لینک به دیدگاه

خیالت راحت دادش یع اعتبار چندصد میلیونی داره لیون نمیاد بخاطر چند میلیون گیرم حالا خودش روبدنام کنه ضمنا الان شکایت از فروشگاه پیگیری خوبی داره .من بابت دیکرد یه سایت یه فرم توفتا زدم بدبخت 3بارزنگ زد گفت بروبه اینابگو مشکلت حل شده :D  

ممنون ایشالا که کارمون به اونا نکشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب این یه مقدار بی کلاسه! بگم طرف وایسا باز کنم ببینم چیزی نشده :)

کلاس رو چیکارش داری داداش 5تومن پول جنس دادی... تازه طرف جقوق می گیره بابت اینکار مفتی که کار نمی کنه...!!!

...................

شرمنده ، اما برا من اتفاق افتاده بود جنس رو دربوداقون تو یه کارتون دیگه بسته بندی کرده بودن تحویلم دادن... !!! منم کوتاه نیومدم رفتم اداره پست پیش ریسش خرش رو گرفتم گفتم این چه وضعشه... خسارت گرفتم اخر ازشون امدم بیرون !

خیلی راحت سر ادم کلا میذاره اگه بخوای به کلاس و این حرفها بچسبی!!! از ما گفتن از قدیم گفتن حساب حسابه کاکا برادر!!!

لینک به دیدگاه

خرید سیستم تو شهرستان کابوس هست فارق از بحث اعتماد که به سایت لیون جای حرفی وجود نداره تا سیستم دستت برسه کلی پروسه لازم حالا خوبه شما تو خود تبریز هستید واسه ما که تو شهر کوچیک هستیم چی به خاطر این موضوع یه بار از خرید سیستم منصرف شدم البته تو دوران خرابی بازار به هر حال به نظرم شما بخر جایی بهتر از اینجا پیدا نمیکنی که فروشنده متخصص داره من دو سه سال با اینجا اشنا هستم سال به سال هم پیشرفت میکنم

موفق باشی هم استانی

لینک به دیدگاه

خرید سیستم تو شهرستان کابوس هست فارق از بحث اعتماد که به سایت لیون جای حرفی وجود نداره تا سیستم دستت برسه کلی پروسه لازم حالا خوبه شما تو خود تبریز هستید واسه ما که تو شهر کوچیک هستیم چی به خاطر این موضوع یه بار از خرید سیستم منصرف شدم البته تو دوران خرابی بازار به هر حال به نظرم شما بخر جایی بهتر از اینجا پیدا نمیکنی که فروشنده متخصص داره من دو سه سال با اینجا اشنا هستم سال به سال هم پیشرفت میکنم

موفق باشی هم استانی

ممنون همشهری شما موفق باشی

لینک به دیدگاه

اینم از وضع نت ما یه پست ارسال میکنیم سه تا ارسال میشه

جا داره اینجا یه خاطره از خرید سیستم بگم من چند سال پیش که میخواستم سیستم بخرم ما به یه نفر که مغازه تا سیستمی که خودمون انتخاب کردم (رسم بر این بود شما بودجه رو مشخش میکردید بعد ایشون سیستم رو میبست و تحویل میداد و تو اکثر مواقع حتی خریدار هم از محتویات کیس خبر نداشت) بعد از دادن سفارش ایشون دو روز بعد به ما خبر دادن قطعات رسیدن و با توجه به اینکه خواسته بودم حین اسمبل اونجا باشم(این مورد هم حضور مشتری غیر معمول بود) بعد از مشاهده متوجه شم مادربرد نوع درخواستی ما نبود بعد از سوال ایشون جواب دادن اون موجود نبود بماند که نوع usb3 رو به داشتن تعداد پورت بالا نسبت دادن بعد از اسمبل سیستم روشن نشد و اونو به پاور نسبت دادن و بعد گفتن پاور رو تعویض کردن به شوخی کار نکردن سیستم رو به حضور داشتن من نسبت دادن و بعد هم فاکتوری هم به ما نشون ندادن

لینک به دیدگاه

کلاس رو چیکارش داری داداش 5تومن پول جنس دادی... تازه طرف جقوق می گیره بابت اینکار مفتی که کار نمی کنه...!!!

...................

شرمنده ، اما برا من اتفاق افتاده بود جنس رو دربوداقون تو یه کارتون دیگه بسته بندی کرده بودن تحویلم دادن... !!! منم کوتاه نیومدم رفتم اداره پست پیش ریسش خرش رو گرفتم گفتم این چه وضعشه... خسارت گرفتم اخر ازشون امدم بیرون !

خیلی راحت سر ادم کلا میذاره اگه بخوای به کلاس و این حرفها بچسبی!!! از ما گفتن از قدیم گفتن حساب حسابه کاکا برادر!!!

ویرایش شده توسط jangyijin
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...