رفتن به مطلب

سازگاری قطعات با هم از نظر قدرت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب مادربرد گیگابایت با خروجی اپتیکال چی پیشنهاد میدین ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

GIGABYTE Z87X-D3H... قیمت 670 هزار تومان (قبلا بهتون پیشنهاد داده بودم اینو)

شما پیشنهاد دادین ولی منم هربار گفتم این مادربرد خروجی اپتیکال صدا نداره

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

استارتر عزیز سقف هزینه شما چقدرهست نهایتا؟

برای سیستم گیمینگ؟

سلام

بودجه اشون 5 هست. سیستم برای گیمر میخوان.

شما پیشنهاد دادین ولی منم هربار گفتم این مادربرد خروجی اپتیکال صدا نداره

خو مریض که نبودم بهتون پیشنهاد بدم اگه نداشت، داره به خدا :huh:

ویرایش شده توسط srashedian
لینک به دیدگاه

اوکی دوست عزیز یه سری اطلاعات قاطی شد اشتباه توضیح دادم . عدم انتخاب d3h بخاطر خازن های معمولیش بود . به نظرم ud3h یا ud4h بهترن ؟ نظرتون چیه ؟ پیدا میشن ؟ قیمتش چنده ؟

لینک به دیدگاه

اوکی دوست عزیز یه سری اطلاعات قاطی شد اشتباه توضیح دادم . عدم انتخاب d3h بخاطر خازن های معمولیش بود . به نظرم ud3h یا ud4h بهترن ؟ نظرتون چیه ؟ پیدا میشن ؟ قیمتش چنده ؟

سلام

به نظر من ارزش نداره، من اگه بودم 400 هزار تومان اضافه تر رو روی کارت گرافیک میذاشتم یا یه قطعه ی مرتبط، نه مادربورد. UD4H گیر میاد حدود 850...

(من باشم Z87-Pro میخرم از ایسوس، اما اگه مثل شما اصرار روی گیگابایت باشه همون D3H رو ترجیح میدم، شما اینو بخر، اگه فرضا اتفاقی هم براش افتاد که نمی افته، با اضافه ی پول میتونی یه دونه ی دیگه بخری)

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید من اگه بخوام دوروبر 300 تومن یه کیس خوب بخرم که هم توش بزرگ باشه و هم خنک کننده داشته باشه چه مارکی خوبه؟البته از اونایی نباشه که روش پاور دارن!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در مورد گرافیک برند asus  یک برند عادی نیست که تازه تو بازار اومده باشه لطفا یه نگاه دقیق تر به نسل جدید گرافیک بندازی بد نیست ASUS در DCII  جدیدش از دو فن مجزا با قابلیت %20 خروجی هوا از کارت های نسل قبل خود که که بهینه تر و اینکه مچ تر با خود سیستم شما می باشد  اون دوست ما راست میگن که حرارت بالایی داره در بازی ولی این مسئله مربوط به قبل از این میشه قبلان در DCII   لوله خنک کننده 2 تا بد هتسینگ های کوچک تر ولی الان 4 لوله برای کارت در نظر گرفته  شده و با 1 فن جدید که اگه تو عکس ها دیده باشید 3X خروجی هوا را بهتر کرده الان این گرافیک ها در حالت عادی 35درجه و در حالت بازی 60 گرما داره حالا بازم برند های دیگه رو خنک کنندگی بهتر رو کارت گذاشتن  و  فریم بیشتر تو بازی میده ولی ASUS  تو قیمت خودش با این مشخصات عالیه  و از همه مهمتر کیفیت و گارانتی معتبر برای کار و قطعات دیگه مثل power خیلی مهمه اگه مشکل مالی ندلری محصولات ROG ASUS  هست که فکر نکنم برند های دیگه با این کیغیت باشند تو بازار این فقط نظر من نیست تست های مختلفی گرفته شده سیستم پیشنهادی من اینه 

cpu 4670k

vga 780ASUSdcII

ram corsair vangence 8gb 1600 

ssd ocz vector 150

motherbord ASUS  MAXIMUS VI HERO  

power green 850w

hdd EXternal western digital 1tr

Case GREEN COUGAR X7

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال giga 770 4g با giga 770 2g چقدر تفاوت میکنه ؟ هم الان هم آینده .

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید من اگه بخوام دوروبر 300 تومن یه کیس خوب بخرم که هم توش بزرگ باشه و هم خنک کننده داشته باشه چه مارکی خوبه؟البته از اونایی نباشه که روش پاور دارن!

گرین ایکس 7

لینک به دیدگاه

گرین ایکس 7

این که تو سایت نیس بعدشم قیمتش بالاس ازون گذشته ریختشم زیاد خوشایند نیس گرچه ساختش بی نظیره!اما به نظرتون پاور 750 وات از پس این همه فن برمیاد؟

لینک به دیدگاه

این که تو سایت نیس بعدشم قیمتش بالاس ازون گذشته ریختشم زیاد خوشایند نیس گرچه ساختش بی نظیره!اما به نظرتون پاور 750 وات از پس این همه فن برمیاد؟

سفارش بدید شاید براتون جور کنند

بله دوست عزیز فن ها برق زیادی مصرف نمیکنند معمولا مهمتری قسمت گرافیکه

پاور شما کافیه زیادی هم هست

لینک به دیدگاه

گرین ایکس 7

برمیاد ؟ مگه هر فن چقدر آمپر میکشه ؟ نگران نباشید از پس خیلی بیشتر از اینا برمیاد . X7هم الان دیگه هیچ جا پیدا نمیشه . من همون کیس مد نظر خودم zalman z9 رو بهت پیشنهاد میدم 350 تومن اگه نه که green x3 یا x5 هم میتونی یه نگاهی بهشون بندازی

لینک به دیدگاه

برمیاد ؟ مگه هر فن چقدر آمپر میکشه ؟ نگران نباشید از پس خیلی بیشتر از اینا برمیاد . X7هم الان دیگه هیچ جا پیدا نمیشه . من همون کیس مد نظر خودم zalman z9 رو بهت پیشنهاد میدم 350 تومن اگه نه که green x3 یا x5 هم میتونی یه نگاهی بهشون بندازی

به نظرم x5 خوبه دما رو هم نشون میده ممنون اما چجوری باید تشخیص بدیم که مثلا نیاز به دور بیشتر فن هس؟یعنی باید مثلا هوای ورودی رو زیاد کنیم یا خروجی رو کم کنیم؟

لینک به دیدگاه

آقا سایت چرا هی بسته میشه؟ هی می خوام خرید کنم می بینم سایت بستس میگم سفارشمون هم یهو به باد میره 

لینک به دیدگاه

آقا سایت چرا هی بسته میشه؟ هی می خوام خرید کنم می بینم سایت بستس میگم سفارشمون هم یهو به باد میره 

ما امدیم خودمون پستارو بخونیم تا به یه جایی برسیم که نرسیدیم

شما بگو داستان چیه؟هنو سیستم نخریدی؟الان مشکل چی هس؟:)

لینک به دیدگاه

ما امدیم خودمون پستارو بخونیم تا به یه جایی برسیم که نرسیدیم

شما بگو داستان چیه؟هنو سیستم نخریدی؟الان مشکل چی هس؟ :)

مشکلی نیس صب کردم امتحانای ترم تموم شه بعد بخرم بعدشم دو سه قلم از قطعات تو سایت نیس

لینک به دیدگاه

آقایون کمک روی کولر . بهترین و قوی ترین کولر سی پی یو تا قیمت حدود 250 تومن چیه ؟ سیستم هم همون قبلی ست

لینک به دیدگاه

البته من پیش نهاد میکنم واتر کولینگ بگیر با این هزینه به که هم نویز کمتر و هم گرد خاک کمتری در کیس میشینه

corsair h80

البته تو فن هم Cooler Master V8 CPU cooler رو پیشنهاد میدم یا v6 یا v10

لینک به دیدگاه

یکی قیمت این رم کورسیری که می خوامو بگه دیگه تو سایت نوشتم میگه موجوده زنگ بزنین خب یه عدده بگو قیمتو تموم شه دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...