رفتن به مطلب

خریدار مادربرد 1150 از 500 تا 700 تومن

xoma
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

مادربرد برای سی پی یو 1150 خریداریم .

فقط چیپ Z87

تمیز و مرتب باشه .

بودجه از 500 تا 700 تومن .

موردی هست بفرمایید .

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

عرض ادب

دوست عزیز برد شما مورد مناسبی است ؛ اما متاسفانه با ارسال بعد واریز موافقت نفرمودید . وگرنه بنده خریدارم ؛ فوری .

یا اگه کسی رو تو شیراز میشناسید بفرستید برای ایشون ؛ بنده از ایشون تحویل میگیرم و وجه رو تقدیمشون میکنم .

یا یه نفر که هم بنده و هم شما میشناسیم رو معرفی کنید تا به واسطه ایشون معامله کنیم .

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، میبینید که شما اینجل تمتیازی ندارید، ولی من دارم!

باز خودتون میدونید

ما در خدمتیم

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، میبینید که شما اینجل تمتیازی ندارید، ولی من دارم!

باز خودتون میدونید

ما در خدمتیم

سلام مجدد

سیستم امتیاز دهی این سایت خیلی وقت نیست که راه اندازی شده و یکی از دلایل نداشتن امتیاز در این سایت همین هست . دلیل دیگه هم اینه که بنده چندین معامله بعد از قرار دادن سیستم امتیاز داشتم ؛ اما دنبال امتیاز گرفتن نرفتم و طبیعتا صفر مونده !

از اینها که که بگذریم ؛ بنده عرض کردم شما دوستی یا اشنایی اگه دارید برای ایشون بفرستید یا کسی رو معرفی کنید تا واسطه بشه و از شما نخواستم که چشم بسته عمل کنید .

خیلی هم این اعداد رو جدی نگیرید دوست عزیز ؛ بنده هم در پی تی 15 برابر این عدد شما امتیاز دارم و البته اون اعداد نصف معامله هایی که با دوستان داشتم هم نیست!

به هر حال ممنون از پیشنهادتون قربان و امیدوارم که با بهترین شرایط بتونید سیستم رو بفروشید .

Sent from my computer using Firefox

با احترام

ویرایش شده توسط xoma
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Maximus VI Extreme بدون متعلقات و گارانتی دارم که برای یکی از دوستان خریدم.با قیمت توافقی میتونم تقدیم کنم چون میخوام براش برد ارزوتر + گرافیک بگیرم

شرایط رو پ خ کنید دوست عزیز اگر مایل بودید

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...