رفتن به مطلب

خریدار 780 یا 770 یا 680 یا 670 یا 660 یا 650ti Boost کارکرده هستم

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود خدمت همه دوستان عزیز لیونی

همونطور که مشخصه خریدار کارت 780 یا 770 یا 680 یا 670 یا 660 یا 650Ti Boost به صورت کارکرده هستم.

با توجه به کاهش قیمت آکبند این کارتها خواهش میکنم قیمت معقولی رو بفرمایید.

با تشکر

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگر اگر مایل هستین همون 670 گینوارد موجود هست .

سلام پیغام دادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان عزیز

بهمن جان ما هم دنبال 680 هستیم ولی دوستان کم لطفی میکنن ولی اگر احیانا موجود بود منم میخوام

( البته ببخشید دیگه شاید دوستان گرافیکارو برای شما رو کنن )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان نمیدونم چرا گرافیک کار کرده کم یاب شده! فکر کنم هر کس داره دو دستی چسبیدتش مبادا که دیگه نتونه بخره  :) چشم اگه بود در خدمت شما هم هستم

لینک به دیدگاه

نمیدونم این شانس ما هستش یا نه ...

وقتی داشتم دوتا دوتا 7970 میفروختم ، همه فروشنده بودن!!!

از شانس بد من همه هم 7970 می خواستن بفروشن...

دقیقا همین اتفاق زمان فروش 570 و 6770 هم افتاد (همه فروشنده بودن)

حالا که قصد خرید داریم ، فروشنده پیدا نمیشه (البته با قیمت های فضایی همیشه در دسترس هست)

لینک به دیدگاه

درود

در راستای فرمایشات دوستان عزیز باید عرض کنم که به نظر بنده مشکل از آنجا ناشی می شود که کسی که مثلا مثل بنده الان 680 داره، بعد از فروش آن چه باید بخرد؟ فاصله قیمتی بعد از این سری به یکباره بسیییییار زیاد می شود و افزایش کارایی به هیچ وجه با افزایش قیمت همخوانی ندارد. خودتون مقایسه بفرمایید قیمت 780 و 770 و 680 رو...خلاصه اوضاع قیمتی بسیار خراب است دوستان. و از اینرو رقبتی به فروش نیست.

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

660 یا 650Ti Boost هم خریدارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

770 و 780 کارکرده هم خریدارم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خجالت نکشین   :D  خریدارم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

770 msi رو که فقط تست شده رو چند میخرید؟

http://www.msi.com/product/vga/N770-TF-2GD5-OC.html

شما قیمت بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان یه سوال دارم که بدجوری رفته تو مخم !! ( فقط تست شده یعنی چی ؟ ) ماشاالله اکثر گرافیکا یا چند روز کارکردند یا فقط جهت تست خریداری میشن !! ای کاش گرافیکا هم تایم داشتن که میشد فهمید چقدر کارکردند

لینک به دیدگاه

بهمن جان یه سوال دارم که بدجوری رفته تو مخم !! ( فقط تست شده یعنی چی ؟ ) ماشاالله اکثر گرافیکا یا چند روز کارکردند یا فقط جهت تست خریداری میشن !! ای کاش گرافیکا هم تایم داشتن که میشد فهمید چقدر کارکردند

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

ای دلم ............ 

حتما یعنی اینکه از تو کارتون در اوردیم ببینیم به جای agp  بمون ننداخته باشن  :lol:

این مسئله در مورد در حد اک و تو مغازه خاک خورده و واسه شرکت دوستم بود و بعد بکارش نیومد هم فک کنم صادقه  :laughing:  :laughing:  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان فقط تست شده فکر میکنم یعنی این که این کارتو گرفتم مثلا 1400 بعد دیدم الان کارت قوی تر از این که 1600 بود آکش شده 1250 حالا میخوام همونی رو که 1400 گرفته بودم و آکش الان شده 1100 رو 1380 بفروشم و کارت قوی تر رو 1250 بخرم و 130 تومن هم منفعت بکنم!!! به نظر من به این میگن فقط تست شده !!!  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

ای دلم ............ 

حتما یعنی اینکه از تو کارتون در اوردیم ببینیم به جای agp  بمون ننداخته باشن  :lol:

این مسئله در مورد در حد اک و تو مغازه خاک خورده و واسه شرکت دوستم بود و بعد بکارش نیومد هم فک کنم صادقه  :laughing:  :laughing:  =))  =))

سلام

والا تو فروش هر چقدر صداقت داشته باشی والله وجدانتم راحته و هی برای یه گرافیک بی ارزش هی

امام و خدا و پیغمبر رو قسم نمیدی و دروغ نمیگی مثل پینوکیو که دماغت دراز بشه بخوره به مانیتور !!

مرد و مردونه بگو اینقدر کارکرده و قصدمم اینه ... همین خدایی اینقدر حال میده

این مورد اخری رو هم خوب گفتین

عطا جان فقط تست شده فکر میکنم یعنی این که این کارتو گرفتم مثلا 1400 بعد دیدم الان کارت قوی تر از این که 1600 بود آکش شده 1250 حالا میخوام همونی رو که 1400 گرفته بودم و آکش الان شده 1100 رو 1380 بفروشم و کارت قوی تر رو 1250 بخرم و 130 تومن هم منفعت بکنم!!! به نظر من به این میگن فقط تست شده !!!  =))

بهمن جان یعنی مثل اون جومونگ چشم بسته زدی تو هدف / دست مریزاد که اینقدر موشکافانه توضیح دادی

حالا رو کنین اون کارتای تست شده رو !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...