رفتن به مطلب

سایتی بسیار شبیه لیون کامپیوتر

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

والا بار اول که دیدمش فکر کردم وارد لیون شدم یه نگاه انداختم به ادرس بار دیدم یه سایت دیگست :wacko:

اینم قانون کپی رایت در ایران :D

http://tazkerah.net/forum/index.php?/forum/85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/

اگه دو تب سایت رو کنار هم قرار بدید و تند تند رو تب دو سایت سوییچ کنید ,, از نظر تن رنگ هیچ فرقی نمی بینید

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

والا بار اول که دیدمش فکر کردم وارد لیون شدم یه نگاه انداختم به ادرس بار دیدم یه سایت دیگست

اینم قانون کپی رایت در ایران :D

http://tazkerah.net/forum/index.php?/forum/85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/

اگه دو تب سایت رو کنار هم قرار بدید و تند تند رو تب دو سایت سوییچ کنید ,, از نظر تن رنگ هیچ فرقی نمی بینید

دوست عزیز مهدی جان فقط پوسته سایت یکی هست 

کسی که با لیون کار کنه هم ادرسو میدونه هم نوشته ها شو هم کاربرانشو میشناسه :D  ;)

بنظر من هیچ مشکلی نداره ^_^

ویرایش شده توسط hazhar-ghorbani
لینک به دیدگاه

دیوانه خانه بود؟ :mellow:

از همه لحاظ صفرن که :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز مهدی جان فقط پوسته سایت یکی هست 

کسی که با لیون کار کنه هم ادرسو میدونه هم نوشته ها شو هم کاربرانشو میشناسه :D  ;)

بنظر من هیچ مشکلی نداره ^_^

بله عزیزم

من گفته خط اولم  از سر طنز بود خدارو شکر هنوز یه جو مغز مونده برامون :D

بیشتر بحثم رو کپی برداریه,,,,,, یا شاید هم اون سایت مال صاحبان همین سایته که دست به ابتکار نزدن  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

مهدی جان هیچ لیونی که لیون کامپیوتر نمیشه ....  

عجب دورو زمونه ای شده خدایی 

لینک به دیدگاه

بله عزیزم

من گفته خط اولم  از سر طنز بود خدارو شکر هنوز یه جو مغز مونده برامون :D

نه داداش خدا رو شکر لیون  بهترینها رو داره که شما هم شامل میشید @};-  :x

لینک به دیدگاه

وای خدا رفتم توش همه یه طوری با هم صحبت میکردن...

8-X  8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان حالا گذشته از شوخی اولا خوشحالم که این سایت لیون شده الگو / بعد چطوری به این سایت برخوردین ؟ 

لینک به دیدگاه

بسیار جالب بود ولی بیشترشبیه یه جورمزاح بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم کپی برداری در کار نیست 

مثل این هست که بگیم 2 نفر که از یه مدل cpu استفاده می کنن یکیشون از او یکی کپی کرده

این سایتی که معرفی کردید و همین فروم لیون هر 2 از سیستم انجمن ساز IPB استفاده می کنن هر دو هم از قالب پیشفرض استفاده می کنن 

کپی برداری در صورتی بود که مثلا لیون قالب اختصاصی طراحی می کرد و اونا میومدن ازش کپی می کردن

هیچکس از کسی کپی نکردنه این قالب پیشفرض سیستم IPB هست، خود شما هم اگه الان IPB نصب کنی دقیقا همین قالب لیون رو میبینی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان حالا گذشته از شوخی اولا خوشحالم که این سایت لیون شده الگو / بعد چطوری به این سایت برخوردین ؟ 

دنبال یه پلاگین بودم که سرچ کردم داخل این سایت موجود بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل این هست که بگیم 2 نفر که از یه مدل cpu استفاده می کنن یکیشون از او یکی کپی کرده

این سایتی که معرفی کردید و همین فروم لیون هر 2 از سیستم انجمن ساز IPB استفاده می کنن هر دو هم از قالب پیشفرض استفاده می کنن 

کپی برداری در صورتی بود که مثلا لیون قالب اختصاصی طراحی می کرد و اونا میومدن ازش کپی می کردن

هیچکس از کسی کپی نکردنه این قالب پیشفرض سیستم IPB هست، خود شما هم اگه الان IPB نصب کنی دقیقا همین قالب لیون رو میبینی 

سلام 

بابا یونس جان سخت نگیر دور هم داشتیم میخندیدیم / مهدی جان هم گفتن از باب طنز بود 

لینک به دیدگاه

عجب بساطی شده ها _______

خداروشکر فونتش با قونت لیون فرق میکنه  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق خوبی

اقا من در زمینه طراحی سایت اطلاعات ندارم. یعنی شما منظورتون این یه preset در برنامه های طراحی سایت هست؟

اگه میشه یکم توضیح میدی ؟

یه چیزی یاد بگیریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق خوبی

اقا من در زمینه طراحی سایت اطلاعات ندارم. یعنی شما منظورتون این یه preset در برنامه های طراحی سایت هست؟

اگه میشه یکم توضیح میدی ؟

یه چیزی یاد بگیریم

سلام عزیز

فروم لیون کامپیوتر از طریق نرم افزار انجمن ساز IP.B ساخته شده

این سایت سازنده اش هست

http://www.invisionpower.com

بخش دمو و پشتیبانی سایت سازنده رو ببینید دقیقا مثل همین قالب لیون هست چون ظاهر پیشفرض این سیستم انجمن ساز همین شکلی هست که می بینید (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون

سلام عزیز

فروم لیون کامپیوتر از طریق نرم افزار انجمن ساز IP.B ساخته شده

این سایت سازنده اش هست

http://www.invisionpower.com

بخش دمو و پشتیبانی سایت سازنده رو ببینید دقیقا مثل همین قالب لیون هست چون ظاهر پیشفرض این سیستم انجمن ساز همین شکلی هست که می بینید (*)

ممنون رفیق

ولی اینجوری خیلی از سایت ها شبیه نمیشن؟

چرا لیون برای خودش یه قالبی انتخاب نکرده که متمایز باشه؟

مگه تو طراحی سایت دست سازنده باز نیست که به سلیفه کارفرما سایت طراحی بشه؟

یا اینکه صاحبان لیون خواستن بدون دردسر و در سریعترین زمان ممکن سایت اماده بشه که از قالب پیشفرض استفاده کردن؟ درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون

ممنون رفیق

ولی اینجوری خیلی از سایت ها شبیه نمیشن؟

چرا لیون برای خودش یه قالبی انتخاب نکرده که متمایز باشه؟

مگه تو طراحی سایت دست سازنده باز نیست که به سلیفه کارفرما سایت طراحی بشه؟

یا اینکه صاحبان لیون خواستن بدون دردسر و در سریعترین زمان ممکن سایت اماده بشه که از قالب پیشفرض استفاده کردن؟ درسته؟

دقیقا همینطوره

ولی دیگه اینو باید از مسئولین عزیز لیون بپرسی :wub:  بنده صلاحیت جواب دادن به این سوال رو ندارم

لینک به دیدگاه

قصد جسارت ندارم ولی به نظر من همین طراحی خوبه و تغییر نکنه بهتره...

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این دوستمون اصلا کپی برداری نکردن و دارن از قالب IPB که هر کسی وقتی بخره میتونه ازش استفاده کنه . و کارشون هیچ گونه مشکلی نداره .

قالب فروشگاهمون رو خودمون برنامه نویسی کردیم و اونه که نباید کپی بشه ولی فروم هیچ گونه مشکی نداره دوستان گلم

ممنونم از محبتتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم هم این قالبو دوست دارم

خیلی شلوغ نیست

و رنگ های ارام بخشی داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...