رفتن به مطلب

کمک برای خرید VGA

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خسته نباشید به دوستان گلم مخواستم یه راهنمایی در مورد خرید کارت گرافیک بکنم برای سیستمم.

اول نهایت کارت گرافیک که میتونم روی سیستمم بزارم بدون احتساب پاور؟

دوم نهایت کارت گرافیک که میتونم روی سیستمم بزارم با احتساب پاور؟ 

سیستمم من 

CPU:Core i5 760 @4ghz

MB:P7P55D Deluxe

RAM:Corsair 4G 1600

POWER:GREEN 535B 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز .

نهایت کارتی که بدون احتساب پاور میتونید روی سیستم بذارید ، قویترین کارت موجود تو بازاره . یعنی هر کارتی رو میتونید نصب کنید . ولی با توجه به اینکه سیستم شما از طرف رم ، پردازنده و مادربورد کمی محدودیت در کارایی کارت ایجاد میکنه ، بهتره که قویتر از 760 نگیرید . یعنی بالای 1 میلیون تومان کارت دیگه خیلی برای سیستم شما فرقی نمیکنه . البته مانیتور هم مهمه .

با احتساب پاور شما نهایت کارتی که میتونید بگیرید 650ti Boost هست و یا 7790 . R7 260X هم میتونید بگیرید . ولی  650ti Boost از بقیه بهتره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز .

نهایت کارتی که بدون احتساب پاور میتونید روی سیستم بذارید ، قویترین کارت موجود تو بازاره . یعنی هر کارتی رو میتونید نصب کنید . ولی با توجه به اینکه سیستم شما از طرف رم ، پردازنده و مادربورد کمی محدودیت در کارایی کارت ایجاد میکنه ، بهتره که قویتر از 760 نگیرید . یعنی بالای 1 میلیون تومان کارت دیگه خیلی برای سیستم شما فرقی نمیکنه . البته مانیتور هم مهمه .

با احتساب پاور شما نهایت کارتی که میتونید بگیرید 650ti Boost هست و یا 7790 . R7 260X هم میتونید بگیرید . ولی  650ti Boost از بقیه بهتره .

پیشنهاده ایشون درست هست و بیشتر از 650 ti boost  نمیشه رو سیستم انداخت 

لینک به دیدگاه

حامد جان ممنون یه سوال الان کارت گرافیک 460 من 150w برق مصرف میکنه 650 110w برق مصرف میکنه و 760 170w  برق مصرف میکنه فک نمیکنید بتونم با پاورم تا 760 روش بذارم.

لینک به دیدگاه

مشکل مقدار پاور نیست . مشکل تعداد کابل 6 پین برای برق رسانی به کارته . پاور شما فقط 1 کابل 6 پین داره . درحالیکه کارتهای بالای 650 نیاز به 2 کابل 6 پین و بالاتر دارن . میشه از تبدیل استفاده کرد به طور موقت . ولی اگر استفاده طولانی بشه و یا فشار بیاد به کارت ، ممکنه کارت آسیب ببینه .

لینک به دیدگاه

من برای 460 دوساله تبدیل زدم هیچ مشکلی برام پیش نیومده حتی اورکلاک سنگینیم انجام دادم.

لینک به دیدگاه

پیشگیری بهتراز درمان هست

بهتره بالاتراز650ti boost تهیه نکنید

چون راندمان پاورتون هم مسلما پایین اومده و نباید انتظار 2 سال پیش رو داشته باشین

لینک به دیدگاه

من برای 460 دوساله تبدیل زدم هیچ مشکلی برام پیش نیومده حتی اورکلاک سنگینیم انجام دادم.

من هم گفتم ممکنه آسیب ببینه . اگر پاور نتونه برای یک مدت کوتاه برق مورد نیاز رو از طریق تبدیل تامین کنه ، اون موقع باید با گرافیک خداحافظی کنی . مدار تغذیه گرافیک ممکنه بسوزه و بورد رو هم کامل خراب کنه . حالا به نظرت میارزه که سر یک کارت 1 میلیونی همچین ریسکی بکنی ؟ من که این کار رو نمیکنم .

لینک به دیدگاه

Core i5 760 @4ghz

Max Memory Bandwidth 21 GB/s

لتفا بفرمایید چه معیاری رو در نظررگرفتید برای انتخاب این گرافیک و اینکه از این بالاتر نمیتونه استفاده کنه؟

البته دمای عادی این سییو یو در حالت عادی بالا هست حالا اور بشه به 4 گیگ کولر قوی بلید داشته باشه

لینک به دیدگاه

پیشگیری بهتراز درمان هست

بهتره بالاتراز650ti boost تهیه نکنید

چون راندمان پاورتون هم مسلما پایین اومده و نباید انتظار 2 سال پیش رو داشته باشین

جواب منطقی بحثی توش نیست ممنون

لینک به دیدگاه

من هم گفتم ممکنه آسیب ببینه . اگر پاور نتونه برای یک مدت کوتاه برق مورد نیاز رو از طریق تبدیل تامین کنه ، اون موقع باید با گرافیک خداحافظی کنی . مدار تغذیه گرافیک ممکنه بسوزه و بورد رو هم کامل خراب کنه . حالا به نظرت میارزه که سر یک کارت 1 میلیونی همچین ریسکی بکنی ؟ من که این کار رو نمیکنم .

پس ریسکش بالاس ممنون

لینک به دیدگاه

Core i5 760 @4ghz

Max Memory Bandwidth 21 GB/s

لتفا بفرمایید چه معیاری رو در نظررگرفتید برای انتخاب این گرافیک و اینکه از این بالاتر نمیتونه استفاده کنه؟

البته دمای عادی این سییو یو در حالت عادی بالا هست حالا اور بشه به 4 گیگ کولر قوی بلید داشته

معیار در شروع تایپیک زده شده و تا جایی که تجربه دارم درست بود جوابشون و قانع شدم

در مورد سوال دوم بله کولر بنده deep cool ice blade pro با فن اضافه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...