رفتن به مطلب

فروش مادربرد مشکل دار سوکت1155

siamak55861
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان دو تا مادبورد مشکل دار موجوده .در دفتر لیون کامپیوتره برای اعتماد سازی هزینه به حساب اقای حسینی عزیز ریخته بشه ایشون ارسال میکنن.

با تشکر از اقای حسینی و همکارانش

1-Asus P8Z77-V Pro 1155    این مادبورد در حالت دوآل چنل عمل نمی کند و چند تا از سوزنها سوکت پردازنده اسیب دیده است که در عکس کاملا مشهود می باشد

قیمت300 هزار تومن

مادبورد Asus P8Z77-V Pro فقط سوکت سی پی یو 4تا از سوزنهاش شکسته و کوتاهتره اونم در اثر برخورد دست اینطوری شده هنگام تعویض سی پی یو هیچ عیب و ایرادی نداره با تعویض سوکت کاملا مشکلش برطرف میشه

با خرید یه بورد سوکت به قیمت 35 تومن و اجرت کار .این مادربوردم خیلی کم کار کرده و کارت گارانتی نداره

http://lioncomputer.ir/product/3358/Asus%20P8Z77-V%20Pro%201155%20MB%20Used%20Amani/#!prettyPhoto

2-Asus Maximus V Extreme 1155   فقط یکی از اسلاتهای رم مادربورد کار می کند . و قبلا به گارانتی سازگار ارسال شده است

قیمت420 هزار تومن

http://lioncomputer.ir/product/3359/Asus%20Maximus%20V%20Extreme%201155%20MB%20Used%20Amani/

هزینه ارسال با خریدار محترم.

ویرایش شده توسط siamak55861
لینک به دیدگاه

موجودیه این کالاها تایید میشه و توی لیون کامپیوتره . کسی خواست اینها توی فروشگاه لیون کامپیوتر موجوده

لینک به دیدگاه

سوکت پردازنده 1155 فقط 35 هزار تومنه تهران بودم راحت میشد تعویض کرد دلیل کار نکردن رمها بصورت دوال همین شکستن سوزن سوکت هستش

لینک به دیدگاه

مادربورد am3+ مشکل دار ندارید؟

نه دوست عزیز

لینک به دیدگاه

آقا من مادربورد extrem رو می خوام فقط این اسلات هاش قابل تعمیره و اینکه عیب و ایراده دیگه نداره؟ چیزی از گارانتیش مونده الان؟

ویرایش شده توسط hosseinscoot
لینک به دیدگاه

آقا من مادربورد extrem رو می خوام فقط این اسلات هاش قابل تعمیره و اینکه عیب و ایراده دیگه نداره؟ چیزی از گارانتیش مونده الان؟

کارت گارانتی داشت تا 2015 فرستادم واسه گارانتی درستش کردن اما بعد از تعویض رمهام دوباره این اتفاق افتاد من هر چه نگاه کردم دست به قطعه ای نزده بودن احتمالا فقط ای سی رو فلش کردن ولی کارت رو پس ندادن

چون برد و سی پی یو جدید خریدم اینارو اضافه داشتم گذاشتم واسه فروش ولی هر کسی ببره گارانتی سازگار حتما درستش میکنن چون هیچ عیبی و ایرادی نداره و برد خیلی کم کار کرده.البته اگر کسی هم وارد باشه خودش بتونه فلش کنه احتمالا درست بشه

این مادربورد فقط رم رو بصورت دوال کانال نمیشناسه دیگه هیچ عیبی نداره نه تعمیریه نه دستکاری شده در حد نوه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست بزرگوار

کلا یک اسلاتش کار میکنه

تک تک اسلاتها با هم کار میکنند؟؟یه اسلات قرمز با مشکی چی با هم میکنند

Asus Maximus V Extreme

لینک به دیدگاه

سلام دوست بزرگوار

کلا یک اسلاتش کار میکنه

تک تک اسلاتها با هم کار میکنند؟؟یه اسلات قرمز با مشکی چی با هم میکنند

Asus Maximus V Extreme

سلام

دوتا اسلات بطرف سی پی یو کار نمیکنه البته من فقط یک نوع رم داشتم :Kingston HyperX Beast تست کردم کار نکرد اما از گارانتی فرستادن گفتن هیچ مشکلی نداره و روی اسلات مشکی بصورت دوتا رم هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...