رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک EVGA GTX 460 1GB

Sia_Tech
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

یک کارت گرافیک EVGA GTX 460 1GB EE  کاملا سالم با جعبه و تمام متعلقات برای فروش دارم، کارت بسیار بسیار تمیز و کم کارکرد هست و به قول گفتنی مثل عروسک ازش مراقبت کردم!

کارت به هیچ وجه اورکلاک نشده و همچنین از همون روز اول که خریداری شده بود به پیشنهاد خود EVGA بایوس رسمی FPB یا همون Free Performance Boost برروش نصب شده که کلاک کارت رو بالاتر برده و پروفایل فن رو هم سایلنت تر کرده در نتیجه پرفورمنس کارت از 460 های معمولی بالاتر هست. اطلاعات بیشتر در مورد FPB اینجا

همونطور که در تصویر می بینید کارت از نوع EE یا همون Extrenal Exhaust هست در نتیجه گرمای کارت به بیرون کیس منتقل میشه و دمای داخل کیس رو بالا نمیبره.

اسکرین شات از GPU-Z

post-7857-0-20387200-1389872911_thumb.gif

تصویر از کارت

post-7857-0-91867900-1389872968_thumb.jpg

EVGA Website

بابت کیفیت تصویر هم عذرخواهی میکنم متاسفانه در حال حاضر دوربین خوب در درسترس نبود به همین خاطر مجبور شدم با دوربین گوشی عکس بگیرم.

خب فکر میکنم دیگه بیشتر از این نیاز به توضیحات بنده نباشه چون این کارت دیگه به اندازه کافی معرف حضور همه دوستان هست...

اینم یک لینک Review و Benchmark از کارت : http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/34422-evga-gtx-460-1gb-superclocked-ee-external-exhaust-review-6.html

قیمت پایه: 350

فروش فوری: 390

فروخته شد

کارت رو به بالاترین پیشنهاد تقدیم میکنم...

فروش هم ترجیحا حضوری تهران

موفق و موید باشید

ویرایش شده توسط Sia_Tech
لینک به دیدگاه

تعويض با کارت بالاتر داري؟

نه عذرخواهی میکنم دوست عزیز، قصدم فقط فروش هست...

لینک به دیدگاه

360 هستم

تا به اینجای کار کارت برای شما، اگر پیشنهاد بالاتری نباشه کارت رو تقدیم شما میکنم...

------

دوستان فروش تا فردا بعداز ظهر هست اگر پیشنهاد بالاتری دارید لطفا تو همین تاپیک اعلام کنید... ممنون

لینک به دیدگاه

ختم تاپیک توسط بنده به قیمت 360 تومان خریداری شد

کارت قرار هست فردا به ایشون تحویل داده بشه، اگر همه چیز خوب پیش بره که مبارکشون باشه و ختم تاپیک رو هم اعلام خواهم کرد... ولی درصورت هرگونه مشکل احتمالی یا احیانا انصراف ایشون تاپیک دوباره ادامه پیدا خواهد کرد... ممنون

ویرایش شده توسط Sia_Tech
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا مد شده خریدار ختم تاپیک رو اعلام میکنه؟

لینک به دیدگاه

جدیدا مد شده خریدار ختم تاپیک رو اعلام میکنه؟

بله منم واقعا از این کار ایشون تعجب کردم، به همین خاطر پست قبلی رو دادم، ولی خب گذاشتم به پای عجله ایشون برای خرید کارت...

لینک به دیدگاه

بله منم واقعا از این کار ایشون تعجب کردم، به همین خاطر پست قبلی رو دادم، ولی خب گذاشتم به پای عجله ایشون برای خرید کارت...

ما رو که تو سایت pt صافکاری کردن میان چونه میزنن شماره کارت میگیرن میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن!

حالا انشاالله که معامله انجام بشه

لینک به دیدگاه

خب دوستان اون کاربر hadi_sh که صفحه پیش پیشنهاد 360 داده بودند ظاهرا یا مریض اند یا نمیدونند با خودشون چند چند اند! بعد از دو روز سرکار گذاشتن بنده و انواع صحبت ها و قرار ملاقات گذاشتن برای تحویل کارت آخر سر پیغام دادند که پشیمون شدند! جالب تر از اون اینه که همونطور که ملاحظه کردید سرخود اومدند ختم تاپیک هم برای من اعلام میکنند! دیگه واقعا نمیدونم چی بگم...

فقط از مدیران محترم خواهش میکنم ایشون رو یا بن کنند یا اینکه یک اخطار اساسی بهشون بدند که اینجوری افراد دیگه رو نگذارند سر کار!

تاپیک ادامه پیدا میکنه دوستانی که مایل به خرید هستند قیمت های پیشنهادیشون رو بفرمایند... ممنون

---------------

amirjk@

والا چی بگم دوست عزیز آدم مردم آزار و بیمار زیاد شده، قبلا من چند تا فروش دیگه هم اینجا داشتم و واقعا قضیه اصلا به این شکل نبود و فروش راحت پیش میرفت نمیدونم این تیپ آدما جدیدا از کجا پیداشون شده... به هر حال مرسی از توجه و همدردی شما

ویرایش شده توسط Sia_Tech
لینک به دیدگاه

UP................

دوستان کارت فوق العاده تمیز و تقریبا میشه گفت در حد نو هست، با خریدار واقعی هم راه میام...

لینک به دیدگاه

درود

کاربر hadi-sh  به دلیل ایجاد اختلال در تاپیک فروش حاضر و اتلاف زمان فروشنده بعد از توافق نهایی اخطار دریافت کردند و در صورت تکرار شامل مراحل بعدی اعمال قانون خواهند شد.کاربران محترم لطفا قبل از احذ تصمیم نهایی پیشنهاد خرید نداشته بایشید تا مجبور به اعمال قانون در این موارد نباشیم.

لینک به دیدگاه

اگر تمایل داشتید من میتونم یک کارت 4670 کلاب همراه کارتن وسایر متعلقات تمیزتقدیم کنم باقی  مورد نظر  رو هم در پیام خصوصی بگید

لینک به دیدگاه

خب دوستان اون کاربر hadi_sh که صفحه پیش پیشنهاد 360 داده بودند ظاهرا یا مریض اند یا نمیدونند با خودشون چند چند اند! بعد از دو روز سرکار گذاشتن بنده و انواع صحبت ها و قرار ملاقات گذاشتن برای تحویل کارت آخر سر پیغام دادند که پشیمون شدند! جالب تر از اون اینه که همونطور که ملاحظه کردید سرخود اومدند ختم تاپیک هم برای من اعلام میکنند! دیگه واقعا نمیدونم چی بگم...

فقط از مدیران محترم خواهش میکنم ایشون رو یا بن کنند یا اینکه یک اخطار اساسی بهشون بدند که اینجوری افراد دیگه رو نگذارند سر کار!

تاپیک ادامه پیدا میکنه دوستانی که مایل به خرید هستند قیمت های پیشنهادیشون رو بفرمایند... ممنون

---------------

amirjk@

والا چی بگم دوست عزیز آدم مردم آزار و بیمار زیاد شده، قبلا من چند تا فروش دیگه هم اینجا داشتم و واقعا قضیه اصلا به این شکل نبود و فروش راحت پیش میرفت نمیدونم این تیپ آدما جدیدا از کجا پیداشون شده... به هر حال مرسی از توجه و همدردی شما

والا بنده هم چند ماه پیش با کاربر hadi_sh همین مشکل رو داشتم. بعد از 2 روز سرکار گذاشتن بنده با اصرار بسیار زیاد و عجیبی درخواست اینو داشتن که من کارت رو براشون ببرم شهریار و حاظر نبودن تهران تحویل بگیرن. خلاصه بعد از اینکه فهمیدم همزمان با کارت بنده با 2 نفر دیگه هم برای خرید صحبت کرده فهمیدم قضیه یا سرکاریه یا مشکوک به زورگیری و ... .

وظیفه خودم دونستم اینجا اعلام کنم تا کاربرای دیگه حواسشون رو جمع کنن. متن پیام هاشون و مکالمه من با فروشنده های دیگه هم موجود هست و اگر مدیران درخواست کنن منتشر میکنم...

از مدیران محترم هم درخواست دارم ایشون رو ازسایت اخراج کنن...

لینک به دیدگاه

درود

کاربر hadi-sh  به دلیل ایجاد اختلال در تاپیک فروش حاضر و اتلاف زمان فروشنده بعد از توافق نهایی اخطار دریافت کردند و در صورت تکرار شامل مراحل بعدی اعمال قانون خواهند شد.کاربران محترم لطفا قبل از احذ تصمیم نهایی پیشنهاد خرید نداشته بایشید تا مجبور به اعمال قانون در این موارد نباشیم.

بسیار ممنون از اقدام و توجه شما...

اگر تمایل داشتید من میتونم یک کارت 4670 کلاب همراه کارتن وسایر متعلقات تمیزتقدیم کنم باقی  مورد نظر  رو هم در پیام خصوصی بگید

عذرخواهی میکنم دوست گرامی قصدم فقط فروش هست، به هر حال ممنون از پیشنهادتون...

والا بنده هم چند ماه پیش با کاربر hadi_sh همین مشکل رو داشتم. بعد از 2 روز سرکار گذاشتن بنده با اصرار بسیار زیاد و عجیبی درخواست اینو داشتن که من کارت رو براشون ببرم شهریار و حاظر نبودن تهران تحویل بگیرن. خلاصه بعد از اینکه فهمیدم همزمان با کارت بنده با 2 نفر دیگه هم برای خرید صحبت کرده فهمیدم قضیه یا سرکاریه یا مشکوک به زورگیری و ... .

وظیفه خودم دونستم اینجا اعلام کنم تا کاربرای دیگه حواسشون رو جمع کنن. متن پیام هاشون و مکالمه من با فروشنده های دیگه هم موجود هست و اگر مدیران درخواست کنن منتشر میکنم...

از مدیران محترم هم درخواست دارم ایشون رو ازسایت اخراج کنن...

خیلی جالب هست، دقیقا همین مواردی که شما فرمودی رو عینا به من هم گفته بود! واقعا نمیدونم دیگه چی بگم...

بنده هم کاملا با شما موافقم که هرچه زودتر قبل از اینکه خدایی نکرده بلایی سر کسی بیاد تکلیف این آدم مشخص بشه و احتمال زیاد هم هست که مالتی یوزر باشه...

در مجموع با این تفاسیر امیدوارم مدیران عزیز همچنان توجه ویژه ای رو به این قضیه داشته باشند تا حداقل در چهارچوب قوانین این سایت برخوردهای لازم با این شخص انجام بشه... 

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از اقدام و توجه شما...

عذرخواهی میکنم دوست گرامی قصدم فقط فروش هست، به هر حال ممنون از پیشنهادتون...

خیلی جالب هست، دقیقا همین مواردی که شما فرمودی رو عینا به من هم گفته بود! واقعا نمیدونم دیگه چی بگم...

بنده هم کاملا با شما موافقم که هرچه زودتر قبل از اینکه خدایی نکرده بلایی سر کسی بیاد تکلیف این آدم مشخص بشه و احتمال زیاد هم هست که مالتی یوزر باشه...

در مجموع با این تفاسیر امیدوارم مدیران عزیز همچنان توجه ویژه ای رو به این قضیه داشته باشند تا حداقل در چهارچوب قوانین این سایت برخوردهای لازم با این شخص انجام بشه... 

الان همچنان داره تو تاپیک های مختلف پیشنهاد میده ! :D 

به نظرم شما به مدیران سایت پیام بدید. بنده هم گزارش می کنم دیگه بقیش با خودشونه که چطوری برخورد بکنن ...

لینک به دیدگاه

UP.......

دوستانی که تهران حضوری تحویل بگیرند روی قیمت پیشنهادیشون یک تخفیف خوب هم خواهم داد...

لینک به دیدگاه

بله کارت توسط دوست عزیزمون Shaho.R خریداری شد، هزینه اش رو واریز کردند و فردا صبح هم کارت براشون ارسال میشه... ختم تاپیک

مدیران محترم لطف کنند تاپیک رو ببندند... ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...