رفتن به مطلب

فروش پاور 1030 وات و پرقدر از برند معروف گرین (1030B)

parham_dante
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد پاور از برند گرین 1030B به فروش می رسد
کملاْ سالم و به شرط یه بار فنشو سرویس کردم و الان نرم و رون کار می کنه و با تستر پاور گرین هم تستش کردم و هیچ مشکلی نداشته

قیمت 400 تومان
توضیحات تکمیلی در مود پاور هم اینجا می تونید بخونید

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1030B

post-13511-0-20688600-1389884119_thumb.jpg

post-13511-0-95276400-1389884193_thumb.jpg

ویرایش شده توسط parham_dante
لینک به دیدگاه

عزيز شرمنده عرض ميكنم قيمتتون بالاست بنده مدل 1035 وات سرى جديد داراى گارانتى 3 ازش مونده بود در حد آك كم استفاده شده رو با زير اين قيمت كه قرار دادين فروختم اونم طرف اصرار كرد بصورت شرايطى اقساطى دادم رفت.... :blink:

لینک به دیدگاه

درود عزیز پاوربازشده؟؟؟؟

مدت گارانتی؟

کدام شهرهستین؟

لینک به دیدگاه

عزيز شرمنده عرض ميكنم قيمتتون بالاست بنده مدل 1035 وات سرى جديد داراى گارانتى 3 ازش مونده بود در حد آك كم استفاده شده رو با زير اين قيمت كه قرار دادين فروختم اونم طرف اصرار كرد بصورت شرايطى اقساطى دادم رفت.... :blink:

دوست عزیز 1030B الان نوش رو شما ببخوایین بخرین محاله زیر 560 گیر بیارین که اونم چون از این مدل تولید نمیشه به این راحتی گیر نمیاد

و پاور با وات بالا الان 700 به بالا هست نو درضمن اونی که شما میگین 1035B‌ هست و 6 تا پورت pci e داره ولی پاور من 8 تا پورت pci e داره قیمت 1035 الان فکر کنم دسته دو خیلی باشه 300 تومن هست به دلیلی که گفتم

لینک به دیدگاه

درود عزیز پاوربازشده؟؟؟؟

مدت گارانتی؟

کدام شهرهستین؟

دوست عزیز پاور دسته دومه و گارانتی نداره

بله برای سرویس کردن فنش باز شده ولی قطعات همه سالم هستن و یک هفته هم مهلت تست میدم بهتون

شیرازم

ویرایش شده توسط parham_dante
لینک به دیدگاه

بله برای سرویس کردن فنش باز شده ولی قطعات همه سالم هستن و یک هفته  مهلت تست هم میدم بهتون

شیرازم

درضمن در سایت ایسام هم گزاشتمش برای فروش و چون میترسم تاپیک رو پاک کنن لینک نمی تونم بزارم ولی اگه در قسمت قطعات کامپیوتر در شاخه پاور بگردین همون اولا هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپ

دوست عزیز 1030B الان نوش رو شما ببخوایین بخرین محاله زیر 560 گیر بیارین که اونم چون از این مدل تولید نمیشه به این راحتی گیر نمیاد

و پاور با وات بالا الان 700 به بالا هست نو درضمن اونی که شما میگین 1035B‌ هست و 6 تا پورت pci e داره ولی پاور من 8 تا پورت pci e داره قیمت 1035 الان فکر کنم دسته دو خیلی باشه 300 تومن هست به دلیلی که گفتم

نه خیلی کمه

بله برای سرویس کردن فنش باز شده ولی قطعات همه سالم هستن و یک هفته هم مهلت تست میدم بهتون

شیرازم

درضمن در سایت ایسام هم گزاشتمش برای فروش و چون میترسم تاپیک رو پاک کنن لینک نمی تونم بزارم ولی اگه در قسمت قطعات کامپیوتر در شاخه پاور بگردین همون اولا هستش

درضمن کابل مخصوص خود پاور هم همراهش هست

دوست من فکر نمی کنید دارید حقی از سایرین تضییع می کنید ؟

اینطوری حق بقیه ضایع میشه توی یک ربع  6 بار تاپیکت رو بالا آوردی !

لینک به دیدگاه

خوب جوابشون رو پس چه طور بدم

بلاخره بدون جواب که نمی تونم بزارم که

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...