رفتن به مطلب

میخواستم بدونم که این پاور چطور پاوری هست واگر بخواهم بخرم تا چه مبلغ ارزش خرید را دارده

Recommended Posts

سلام بر همه دوستان

میخواستم بدونم که این پاور چطور پاوری هست  واگر بخواهم بخرم تا چه مبلغ ارزش خرید را دارده  ممنون میشم دوستانی که در این موضوع اطاع دارن کمکم کنند » با تشکر از همه  دوستانه با مرام

post-14196-0-44487900-1389957755_thumb.jpg

post-14196-0-70303200-1389958152_thumb.jpg

post-14196-0-10339800-1389958269_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک ها خرابن عزیز  :excl:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، کسی که بخواد اون لینک ها رو ببینه باید توی اون انجمن هم عضو باشه، برای همین خطا می ده، عکس هاشو  ذخیره کن بعد یه جای دیگه آپلود کن.

لینک به دیدگاه

ولی داداش فکر کنم که بده چونکه الان داره روی یه سیستمی بالاجواب میده اما بازم منتظره گفته ای دوستان هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه مارکی هست 

معتبر و به قول معروف پدر مادر دار هست یا .... 

لینک به دیدگاه

برند Tech هست

خودم که تو آمار پاورهای مطرح همچین اسمی ندیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه این باشه http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817702021    در حد یه پاوره 600 یا 650 گریین هست حالا کیفیت چقدره نمیدونم 

ولی اگه من باشم بیشتر از 150 تا 180 پول بالا همچین چیزی نمیدم 

البته اگه خودم باشم که به هیچ وجه همچین چیزی نمیخرم چون در حاله حاظر با 245 میتونید همچین چیزی بخرین و خیالتون راحت باشه که سیستمتون به خاطره پاور عذاب نمیکشه 

GP600A-HP.gif

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ممنون میشم اگر بفرماید که تا چه مبلغ بخرمش خوبه اخه میخوام بفهم که پول اضافه بالاش ندم واز لحضه مارکش چیزی نمیدونم ولی از کیفیتش شک ندارم که عالیه والان روی یه سیستم توپ داره مثله اب خوردن جوابشو به راحتی میده 

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ممنون میشم اگر بفرماید که تا چه مبلغ بخرمش خوبه اخه میخوام بفهم که پول اضافه بالاش ندم واز لحضه مارکش چیزی نمیدونم ولی از کیفیتش شک ندارم که عاللیه والان روی یه سیستم توپ در مثله اب خوردن جوابشو به راحتی میده 

سلام دوست عزیز

وظیفه ی یه پاور که روشن کردن سیستم نیست!!شما سیستم رو میبندی با این سیستم و 2 ماه بعد میبینی سیستم روشن نمیشه میبری تعمیر کار میگه خازن های مین باد کرده و الی آخر....

شما باید پاوری بخری که بعد از یک مدت افت راندمانش کم باشه...

نمیگم از چه برندی خرید کن ولی حداقل اگه مشاوره میخوای باید بگم پاوری که میخوای بخری پاور مناسبی نیست و اصلا شناخته شده نیست.(حداقل من یکی به شخصه اصلا نشنیدم چنین برندی رو...)

موفق باشید و پیروز

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفته ای شما درسته اما این پاور الان حدود 1سال هست که روی سیستم دوستم هست که خودم شاهد کارکردش بودم که چقدر عالی بوده الان این دوستم گفته هر چقدر دوست داری بده ببرش حتی اگه من 5تومن بدم بهش اون حرفی نداره اما من نمیخوام نه کم بهش بدم که مننتتی سرم باشه نه زیادتر بهش بدم که سرم کلاه رفته باشه امیدوارم متوجه منظورم شود باشید دوستان که بتونید کمکم کنید 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...