رفتن به مطلب

درخواست مشاوره خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

mb : rampage iv extreme

cpu : 4930k

gpu: gtx 760

ram :4*4 g skill 2133 

ssd:  corsair 128gb

psu : green 850 oc 

monitor : asus mx 239

این لیستو با رهنمایی های دوستان از ده روز پیش توی فرومای دیگه نوشتم . الان روز موعوده . دوستان اگه نظری دارید بگید . 

من سیستم کولینگ نمیشناختم راهنمایی کنید 

راجع به مادبورد اگه مدل دیگه ای که کارایی اون کم نیاره نسبت به این و ارزون تر باشه تا بتونم gtx 770 بگیرم هم راهنمایی کنید . 

هارد دارم نمیخوام 

تو دیتایل 770 گیگا مقدار هسته های کودا رو ننوشته :O اگه خواستم اونو بخرم خیالم راحت باشه ؟

واسه کیس هم من از لحاط مقدار فن و زیبایی بهتر از این ندیدم ولی اگه شما دیدیدن بگین . با در نظر گرفتن قیمت 

مانیتور هم که فک کنم کافی باشه 

دوستان لطفا راهنمایی کنید 

ویرایش شده توسط abolfazl70
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

هزینه روی سی پی یو‌خیلی زیاده

به نظر من شما پردازنده رو به یه 4770K کاهش بدید و از برد GiGABYTE Z87OC استفاده کنید و با بودجه باقی مانده کارت ۷۸۰ رو تهیه کنید

بقیه قطعات مناسبه

فقط اگه ممکنه بگید رم ها رو از کجا و با چه قیمتی تهیه کردید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سیستم رو واسه رندرینگ هم میخوام و مسلما چیپ x79 مد نظرمه . 
قطعاتو تهیه نکردم هنوز ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم چیزی کم نداره فقط میخاین سیپیو رو اور کنید یا خیر میخاین تو حالت عادی استفاده کنید 

چون اگه تو حالت استاندارد بخاین میتونید به یه ایر کولینگه 300 ت بسنده کنید و اگه میخاین اور کنید باید به واتر کولینگ فکر کنید 

لینک به دیدگاه

لینک کولینگو اگه لطف کنید ممنون میشم . راجع به مادربورد نظری ندارید ؟

راجع به gtx 770 چطور ؟ منظورم تفاوتش بین نسخه گیگا و اسوسه ؟ 

لینک به دیدگاه

اها اگه برای رندر گیریه که همین مناسبه

من کارت گیگا رو پیشنهاد میدم چون تو این مدل هم کولینگش از ایسوس بهتره هم حدود ۱۰٪ قویتر هستش قیمتشم الان (تو فروشگاه لیون)از ایسوس یه ۱۳۰ تومنی کمتره

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاده من برایه مادربورد اینه 

به این خاطر ASUS_Intel_EDM_23.jpg

P9X79 DELUXE  مدار تغذیه قوی تر و کارایی بهتر برایه شما 

بهتره این رو ببینین     http://motherboard.findthebest.com/compare/481-491/ASUS-Rampage-IV-Extreme-BATTLEFIELD-3-vs-ASUS-P9X79-DELUXE-LGA

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما دوست گرامی 

امیدوارم حالتون خوب باشه 

دوست عزیز سیستم خوبی میتونه از آب در بیاد اما در انتخاب کولینگ من باز هم کولر corsir h100i رو بهتون پیشنهاد میکنم .

در کارت گرافیک هم اگر میتونین هزینه کنین 770 همون مدل گیگابایت رو بردارین ! ( اما مدل 4 گیگش رو بردارین حتما ولی 2 گیگشم خوبه )

در مادربرد توجه داشته اشین وقتی خریداری کردین فکر کنم بدونین باید قبل از استفاده به دلیل اینکه ورژن بایوسش قدیمیه توسط فلش اپدیت کنین بایوسش تا بتونه تصویر بده !

در امر سی پی یوهم یکی از بهترینها رو انتاخب کردین !!

فقط مدل کامل رم رو بنویسین ببینم چی یخاین بردارین !؟

همچنی مادربرد انتخابی یکی از بهترین مادربردا می باشد و همپنین مادربرد msi big bang 2011 هم یکی از بهتریناست .

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون دوستان . 

سیستم کولینگی که پیشنهاد کردید اقای nvidia یکم گرون بود . فک کنم همون مدلی که atisoc پیشنهاد کرد کافی باشه . 

delux وای فای داره اما bigbang نداره  . اما  اگه مزایای بیشتری داشته باشه خوب یه دانگل واسش میگیرم (که اونم خودش شامل هزینه ی جداگانه میشه )

منتظر راهنمایی دوستان هستم ...

لینک به دیدگاه

mb : rampage iv extreme

cpu : 4930k

gpu: gtx 760

ram :4*4 g skill 2133 

ssd:  corsair 128gb

psu : green 850 oc 

monitor : asus mx 239

این لیستو با رهنمایی های دوستان از ده روز پیش توی فرومای دیگه نوشتم . الان روز موعوده . دوستان اگه نظری دارید بگید . 

من سیستم کولینگ نمیشناختم راهنمایی کنید 

راجع به مادبورد اگه مدل دیگه ای که کارایی اون کم نیاره نسبت به این و ارزون تر باشه تا بتونم gtx 770 بگیرم هم راهنمایی کنید . 

هارد دارم نمیخوام 

تو دیتایل 770 گیگا مقدار هسته های کودا رو ننوشته :O اگه خواستم اونو بخرم خیالم راحت باشه ؟

واسه کیس هم من از لحاط مقدار فن و زیبایی بهتر از این ندیدم ولی اگه شما دیدیدن بگین . با در نظر گرفتن قیمت 

دوستان لطفا راهنمایی کنید 

همانطور که دوستان گفتند یه واترکولینگ بگیرید بهتر هست هم از نظر نویز و هم گرد خاک

مادربرد و گرافیک خوب هستند البته باز همانطور که دوستان گفتند سعی کنید مدل 4 گیگ رو بگیرید که خیالتون راحت باشه از لحاظ هزینه هم زیاد تفاوت قیمت انچنانی ندارند

در خصوص اس اس دی به نظر من یک 64 بگرید بهتر هست و جوابگوی نیاز هاتون هست البته اگر فقط به فکر نصب ویندوز و چند نرم افزار هستید

و با هزینه مونده رم با باس بالاتر تهیه کنید به نظر من بهتر هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه بخاین sli  کنید خوب بیگ بنگ بهتره کمی ومیتونید اورکلاک خوبی هم روش انجام بدین 

ولی باز هم با کارکردی که از مادربورد هایه ایسوز دیدم deluxe  رو پیشنهاد میدم 

لینک به دیدگاه

سقف هزینه و مورد دقیق کاربردتون باید مشخص کنید استارتر عزیز

اگر واقعا نیازتون خیلی سنگین نیست 4820 بردارید با یه کولر خوب اور کنید

رم کوادتون خیلی دقت کنید روی مدل و چیپش

مینبرد انتخابیتون جزء 3تای برتر 2011 بوده همیشه و هست دستشم نزید

ولی گرافیک حیفه پول بدی برای 760...اونم رو این سوکت واقعا عالی

لینک به دیدگاه

سقف هزینه و مورد دقیق کاربردتون باید مشخص کنید استارتر عزیز

اگر واقعا نیازتون خیلی سنگین نیست 4820 بردارید با یه کولر خوب اور کنید

رم کوادتون خیلی دقت کنید روی مدل و چیپش

مینبرد انتخابیتون جزء 3تای برتر 2011 بوده همیشه و هست دستشم نزید

ولی گرافیک حیفه پول بدی برای 760...اونم رو این سوکت واقعا عالی

ینی شما میگی iv extreme با 4820 به اضافه کولینگ خوب  بهتر از delux با 4930 با کولینگ معمولیه ؟ 

ویرایش شده توسط abolfazl70
لینک به دیدگاه

سیستم کاملی هست برای 2 نکته

اول برای رندر از کارت جیفورس استفاده نمیشه از کارت کوادرو استفاده  میکنند

دوم سعی برمایید برند رم و SSDیکی باشه 

نکته بعدی وقتی هزینه میکنید و همچین مین رو مد نظر دارید از 8 تا اسلات رمش استاده بفرماییدQuad Channel Memory Architectureمثلا 8*4 =32 گیگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4930k تو رندر های خیلی سنگین فقط 10% از 4820k قویتره در کارای دیگه هم شبیه همه اصلا ارزش بنظر من خرید نداره 

لینک به دیدگاه

سیستم کاملی هست برای 2 نکته

اول برای رندر از کارت جیفورس استفاده نمیشه از کارت کوادرو استفاده  میکنند

دوم سعی برمایید برند رم و SSDیکی باشه 

نکته بعدی وقتی هزینه میکنید و همچین مین رو مد نظر دارید از 8 تا اسلات رمش استاده بفرماییدQuad Channel Memory Architectureمثلا 8*4 =32 گیگ

چون هم واسه گیم میخوام هم رندر میجبورم سری جیفورس بگیرم .  بقیه موارد هم توجه دارم . ممنون از راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

4930k تو رندر های خیلی سنگین فقط 10% از 4820k قویتره در کارای دیگه هم شبیه همه اصلا ارزش بنظر من خرید نداره 

البته من توی یه سری بنچمارک دیدم میشه گفت 30 درصد بیشتر بود .لی خوب قیمتش تقریبا 100 درصد بیشتره . انتخاب سختیه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته من توی یه سری بنچمارک دیدم میشه گفت 30 درصد بیشتر بود .لی خوب قیمتش تقریبا 100 درصد بیشتره . انتخاب سختیه 

از نظر پهنای باند و ... هیچ تفاوتی ندارد و همانطور کهگفتم تو بازی هیچ فرقی نداره شما چه 4930 داشته باین چه 4820 شاید 1 فریم تاثیر داشته باشه اگر تونین یک 4820 لو ولتاژ گیر بیارین محشره با کمترین ولتاژ مثلا فاکنس 4500 رو استیبل کنه ( مثلا ولتاژ 1.18 )  (*)  8-X

اما پیشنهاد اخر م به شما دوست عزیز 

سی پی یو 4820k 

مادربرد msi big bang 2011 

کولرم h100i 

اس اس دی هم اگر تونستین پیدا کنین فقط 840 pro اگرم نتونستین یا adata یا corsir اما کورسیر پیشنهاد میکنم بهتون. 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...