رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید واتر کولینگ تا سقف 350 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز تو خنک کنندگی و مقاومت h80i شک نکنید واقعا کولر خوبی هست.

من براتون یه تست میگیرم میزارم شما خودت قضاوت کن که خوب هست یا نه.

اگه هم مشکل با صدای فن های فابریکی دارید میتونید ار فن های کوگار استفاده کنید فقط حدود3-4 درجه تو دما تاثیر میزاره.

تو این حالت که من تست کرفتم فن ها تو حالت بالانس هستم یعنی دوره فن ها حدود 1350 تا 1500 هست.

قیمت h80i هم فکر کنم حدود 450 باشه.

96968716673222068581.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز تو خنک کنندگی و مقاومت h80i شک نکنید واقعا کولر خوبی هست.

من براتون یه تست میگیرم میزارم شما خودت قضاوت کن که خوب هست یا نه.

اگه هم مشکل با صدای فن های فابریکی دارید میتونید ار فن های کوگار استفاده کنید فقط حدود3-4 درجه تو دما تاثیر میزاره.

تو این حالت که من تست کرفتم فن ها تو حالت بالانس هستم یعنی دوره فن ها حدود 1350 تا 1500 هست.

قیمت h80i هم فکر کنم حدود 450 باشه.

96968716673222068581.jpg

با تشکر از عکس اما پردازنده بنده اینتل هس و همونطور که می دونید پردازنده های اینتل حرارتشون خیلی بیشتر از پردازنده های ای ام دی هستند ممنون

لینک به دیدگاه

درسته یه مقدار خنک تر هست.

اما 8150 تو حرارت دسته کمی از 4770 نداره با فن استوک تا 67 میرفت با ایرکولر هم تا 55 میرفت اما با این بیشتر از 25-27 نمیره.

تو حالت اور تا 4.2 هم بیشتر از 31 نرفت.

لینک به دیدگاه

درسته یه مقدار خنک تر هست.

اما 8150 تو حرارت دسته کمی از 4770 نداره با فن استوک تا 67 میرفت با ایرکولر هم تا 55 میرفت اما با این بیشتر از 25-27 نمیره.

تو حالت اور تا 4.2 هم بیشتر از 31 نرفت.

یعنی می تونم امیدوار باشم که با این واتر کولر 4770 بالای 45 درجه ماکسیمم نخواهد رفت؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما به واتر کولر نیاز ندارید سی پی یو بنده با کولر 40 هزار تومانی بیشتر از 70 نمیره نهایتا یه کولر 100 تومانی بخرید

لینک به دیدگاه

از استارتر عذر میخوام....بنده متوجه قیمت نبودم..

گویا h80iقیمت 450 تومن داره (طبق گفته ی دوستان)

مدل پایین تر این کولر که میشه h60 صرفه  اقتصادی به پرفرمنس رو نداره و من عذر میخوام...

اگه کسی قیمت دقیق داره در رابطه h80i لطفا بزاره و همینطور شما استارتر محترم اگه بودجشو دارید به هیچ وجه از دستش ندید.

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/uploads/monthly_12_2013/msg-12316-0-96247800-1386184445.jpg

اینم عکس 

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

از استارتر عذر میخوام....بنده متوجه قیمت نبودم..

گویا h80iقیمت 450 تومن داره (طبق گفته ی دوستان)

مدل پایین تر این کولر که میشه h60 صرفه  اقتصادی به پرفرمنس رو نداره و من عذر میخوام...

اگه کسی قیمت دقیق داره در رابطه h80i لطفا بزاره و همینطور شما استارتر محترم اگه بودجشو دارید به هیچ وجه از دستش ندید.

خواهش می کنم دوست عزیز دشمنت شرمنده ولی 450 تومن یه کم زیاده یه کم خیلی زیاده  :(  در هر حال ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما به واتر کولر نیاز ندارید سی پی یو بنده با کولر 40 هزار تومانی بیشتر از 70 نمیره نهایتا یه کولر 100 تومانی بخرید

منم می دونم نمیره یعنی بره دیگه ازش چیزی نمی مونه منتها اگه دائما رو این دما بمونه عمرش کم میشه و کارکردش رفته رفته کمتر میشه ممنون

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوست عزیز دشمنت شرمنده ولی 450 تومن یه کم زیاده یه کم خیلی زیاده  :(  در هر حال ممنون

اگه h80i قیمتش ۴۵۰ باشه به نظر من خرید h100i خیلی بهتره مگه اینکه کیس جا نداشته باشه :|

لینک به دیدگاه

شما حرف اقا حامد رو هم قبول ندارید من چرا پیشنهاد بدم اخه  :D

دوست عزیز این دما هیچ مشکلی به وجود نمیاره!!!

لینک به دیدگاه

یعنی می تونم امیدوار باشم که با این واتر کولر 4770 بالای 45 درجه ماکسیمم نخواهد رفت؟

فکر نمی کنم از 50 بالاتر یره البته این نظر بنده هست.

دمای مجاز این پردازنده 72 هست اگه به گفته این دوستمون دما یا کولر 40 تومنی 70 هست  پس هیچ فرقی با کولر فابریک نمیکه و کار کردن به مدت زیاد تو این دما به پردازنده به مرور زمان آسیب میزنه.

لینک به دیدگاه

منم می دونم نمیره یعنی بره دیگه ازش چیزی نمی مونه منتها اگه دائما رو این دما بمونه عمرش کم میشه و کارکردش رفته رفته کمتر میشه ممنون

دوست خوبم مگه شما قراه چیکار بکنی با Cpu که میگی عمرش کم میشه؟!اورکلاک؟!اگه واقعاً دوست داری یک سیستم واتر کولینگ روی سیستمت جدای از نوع کاربریت داشته باشی اون بحثش جداست وگرنه دوستمون حرفش اینه که صرفه ی اقتصادی برای نوع کاربری شما نداره!از نظر شخص خودم هم اگه واقعاً میخواستم یک واتر کولینگ خوب تهیه کنم یک نوع خوبشو تهیه میکردم!صرف خرید و داشتن واترکولینگ منطقی به نظر نمیاد دوست من

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم از 50 بالاتر یره البته این نظر بنده هست.

دمای مجاز این پردازنده 72 هست اگه به گفته این دوستمون دما یا کولر 40 تومنی 70 هست  پس هیچ فرقی با کولر فابریک نمیکه و کار کردن به مدت زیاد تو این دما به پردازنده به مرور زمان آسیب میزنه.

در حالت لود 100 درصد هم به 70 نمیرسه!!!!!

عکس گزاشتم تازه زیر 70 هیچ اسیبی به سی پی یو نمیرسونه!!!!

لینک به دیدگاه

اگه می خواید کمتر هزینه کنید این 2تا گزینه های خیلی خوبی هستن

http://lioncomputer.ir/product/203/THERMALRIGHT%20SILVER%20ARROW%20SB-E/

http://lioncomputer.ir/product/214/THERMALRIGHT%20ARCHON%20Rev.A/

لینک به دیدگاه

نظر من هم اینه که اگر اورکلاک نمیخوای بکنی اصلا واتر نیازی نیست . حتی برای اورکلاک هم ایرکولرهای خیلی خوبی هست . با این قیمت واترکولر خوب نمیشه خرید . روی ایر بهتر میشه نتیجه گرفت . این سه مدل از بهترین ها هستن :

Thermalright Silver Arrow SB-E با قیمت حدود 270

NOCTUA NH-D14 با قیمت حدود 300

ZALMAN CNPS12X با قیمت حدود 330

حتی مدلهای ارزونتر هم هست که کاملا کار شما رو راه میندازن و میتونید با خیال راحت از سیستم استفاده کنید :

Thermalright HR-02 Macho با قیمت حدود 140 که اگر فن دوم براش بگیری خیلی عالی میشه .

Thermaltake Frio CPU با قیمت حدود 165

NOCTUA NH-U9B SE2 با قیمت حدود 180

Zalman CNPS 14X با قیمت حدود 190 که 2 فن هم میشه بهش اضافه کرد .

همه اینها برای پردازنده شما جواب میدن . فقط میمونه سایز اونها که تو کیس شما جا بشه یا نه .

:wub:

لینک به دیدگاه

خب دما 60 درجه بد نیس اما خوبم نیس

لینک به دیدگاه

در حالت لود 100 درصد هم به 70 نمیرسه!!!!!

عکس گزاشتم تازه زیر 70 هیچ اسیبی به سی پی یو نمیرسونه!!!!

یه مورد جالب به چشم خورد تو عکس شما 

تو سایت اینتل حداکثر دما  زد 72 اما کورتمپ شما زد 109 درجه !!!!!!

اگه 109 باشه که تا 70 هم مشکلی ایجاد نمیکنه.

لینک به دیدگاه

خب دما 60 درجه بد نیس اما خوبم نیس

دوست عزیز توجه کردی که پردازنده زیر لود 100 هستش؟!

لینک به دیدگاه

اگه می خواید کمتر هزینه کنید این 2تا گزینه های خیلی خوبی هستن

http://lioncomputer.ir/product/203/THERMALRIGHT%20SILVER%20ARROW%20SB-E/

http://lioncomputer.ir/product/214/THERMALRIGHT%20ARCHON%20Rev.A/

قبلا رو اینا بحث شد چون خیلی سنگین هستن و من می ترسم به مادر بورد آسیب بزنه از خیرشون گذشتم در واقع من واترکولینگو واسه این می خوام به خاطر سبکیش و البته کارکرد بالاش وگرنه من که اهل اوور نیستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توجه کردی که پردازنده زیر لود 100 هستش؟!

من با لود  کار ندارم من میگم یه چیزی می خوام که دماشو ماکسیمم تا بالای 50 نبره همین حالا می خواد فول لود باشه می خواد نولود باشه

لینک به دیدگاه

اونو فک کنم نرم افزار غلط تایپی داشته خخخخخخخ رو 109 منفجر میشه در واقع سیستم خاموش میشه من خودم تجربش کردم می فتم بایوس میدیدم همینجوری دما میره بالا به 100 که رسید رنگش قرمز شد و یهو خاموش شد

لینک به دیدگاه

عدد 105 درجه درج شده که برای 3770K حداکثر دمای قابل تحمله

لینک به دیدگاه

من با لود  کار ندارم من میگم یه چیزی می خوام که دماشو ماکسیمم تا بالای 50 نبره همین حالا می خواد فول لود باشه می خواد نولود باشه

پس شما دارین وقت خودتون و دوستان رو هدر میدین چون همچین چیزی وجود نداره!

لینک به دیدگاه

راست میگید اشتباه از من بود 

ببخشید من فقط به دما توجه کردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...