رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید واتر کولینگ تا سقف 350 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با لود  کار ندارم من میگم یه چیزی می خوام که دماشو ماکسیمم تا بالای 50 نبره همین حالا می خواد فول لود باشه می خواد نولود باشه

اگه شما نظرتون اینه پس چرا  دیگران نظر می پرسید؟دوست خوبم واترکولینگ های موجود در بازار به قدری محدود هستن که شما با این بودجه احتملاً یک انتخاب بیشتر نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پس شما دارین وقت خودتون و دوستان رو هدر میدین چون همچین چیزی وجود نداره!

ببینید منظورم اینه که نمی خوام دو سال بعد با همین مشکلی که الان مواجهم مواجه باشم سیستم بنده یه زمانی واسه خودش غولی بود حالا شده یه لاشه!

قبول دارم که با پیشرفت علم سخت افزار های مدل بالا میان بازار و قبلیا میشن آهن پاره اما مشکل من اینه که کارهایی رو که قبلا به راحتی با سیستمم انجام میدادم حالا نمی تونم انجام بدم به قولی سیستم هنگ می کنه سیستم که همون سیستمه پس چشه؟این نشون میده که به موارد جانبیش توجهی نکردم یعنی به خنک بودنش به تمیزیش به این که زیاد سیستم روشن نمونه و هزاران دلیل دیگه اما حالا می خوام به همشون توجه کنم و سیستمو تا حداقل 10 12 سال به خوبی ازش کار بکشم بنده پول ندارم بدم هر دو سه سال سیستم عوض کنم اگه وقت شما گرفته شد من پوزش می خوام بنده اطلاعاتم در حدی نیس که حرفام همشون از روی علم و منطق باشن من خواسته و هدفم اینه که دماش کمتر از حالتی باشه که سی پی یو آسیب ببینه نمیگم رو 70 آسیب میبینه اما میگم با موندن رو 70 رفته رفته قدرتش کم میشه این فک کنم چیزیه که درست باشه

لینک به دیدگاه

اگه شما نظرتون اینه پس چرا  دیگران نظر می پرسید؟دوست خوبم واترکولینگ های موجود در بازار به قدری محدود هستن که شما با این بودجه احتملاً یک انتخاب بیشتر نخواهید داشت

نظرم در مورد سی پی یو و لودو اینا ربطی به مشاوره در مورد خرید کولینگ نداره من نظرم هر چی هس می خوام از تجربه افراد با تجربه استفاده کنم تا فردا نیام دوباره 300 تومن بدم ه کولینگ دیگه بخرم

لینک به دیدگاه

نظرم در مورد سی پی یو و لودو اینا ربطی به مشاوره در مورد خرید کولینگ نداره من نظرم هر چی هس می خوام از تجربه افراد با تجربه استفاده کنم تا فردا نیام دوباره 300 تومن بدم ه کولینگ دیگه بخرم

مشکل همین نظرات اشتباه شما در مورد سیستم های کولینگ مختلفه که نهایتاً منجر به برداشت غلط شما از اونها شده

شما یک دفعه بگو فقط واتر کولینگ میخوام تا دوستان ذهنشون سمت سیستمهای ایر کولینگ دیگه نره بتونن موثرتر کمکت کنن

لینک به دیدگاه

بنده از همه پوزش می خوام که وقت با ارزششونو به خاطر من از دست دادن و از تحقیقات و کشف های علمیشون عقب موندن بایستی به همه دنیا بگم عذر میخوام که آقایون دانشمند به خاطر من نتونستن علمو جلو ببرن و دنیا پیشرفتش واسه یک شب فقط ! متوقف شد :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...