رفتن به مطلب

مشکل در سیستم صدای pc

Mclaren
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان .......یه چن وخته برام یه مشکلی پیش اومده .... من یه چن وخ پیش یه اسپیکر دو تیکه داشتم ..بعد اینکه یه مشکلی براشون پیش اومد ...یه هدفون استیل سرییز از همین فروم خریداری شد ..... وبه شدت ازش راضیم !! همیجا هم از اقا علیرضا گل بابت این محصول تشکر میکنم....اما مشکل بعد یه مدت استفاده متوجه شدم که از گوشی راستش صدا نمیاد ...تو سیستم های دیگه امتحان کردم ..ومتوجه شدم که ایراد از سیستم خودم هست ...یعنی اینطوری که تو حالت استریو از باند یا گوشی سمت راست هیج صدایی نمیاد ... بعد یه مدت کلافم کرد بایه کم کلنجار فیش رو یکم کشیدم بیرون و حالا صدای باند چپ رو از هر دوتا گوشی میشنوم ... میخواستم ببینم مشکل از کارت صدای pc  هست یا مشکل از یه جای دیگس ...ممنون میشم اگه جواب بدین.. :wacko:

لینک به دیدگاه

اتظیمات صدا رو تو سیستم کنترل کن . احتمال زیاد مشکل نرم افزاریه . اگر درست نشد ، امکانش هست که چیپ صدای بورد مشکل پیدا کرده باشه . در این صورت باید یک کارت صدای جدا تهیه کنی .

لینک به دیدگاه

نه تنظیمات نرم افزاری مشکلی ندارن....پس احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه

لینک به دیدگاه

یه دور درایور صدا رو حذف کن و بعد از ری استارت سیستم دوباره نصب کن . اگر آخرین نسخه درایور رو دانلود کنی بهتره . شاید درست شد .

لینک به دیدگاه

منم دقیقاً همچین مشکلی دارم.وقتی به اسپیکر وصل میکنم یکی از اسپیکر ها صدا نمیده.((چپ یا راستشو نمیدونم :D ))ولی با هدفون همه چیز اکی هست.

لینک به دیدگاه

مشکل من همین الان حل شد.تا حالا به فکر حلش نیفتادده بودم :D

مشکل از اینجا بود که اون سیسمی که از کارت صدای کیس به سمت باس میاد در اخر دو شاخه میشه که یکیش مربوط به اسپیکر چپ هست و یکیش مربوط به راست.اون سیم رو جابه جا کردم دیدم اسپیکری که کار میکرد غیر فعال و اونی که کار نمیکرد فعال شد.قبلاً فک میکردم مشکل از باس هست.چون اسپیکر ها رو جابه جا کرده بودم هر دوش سالم بود.

لینک به دیدگاه

یه دور درایور صدا رو حذف کن و بعد از ری استارت سیستم دوباره نصب کن . اگر آخرین نسخه درایور رو دانلود کنی بهتره . شاید درست شد .

درست نشد!!

لینک به دیدگاه

پس دیگه میشه گفت سخت افزاریه . البته من اگر جای تو بودم یه دور ویندوز رو هم عوض میکردم . ولی فکر کنم خریدن کارت صدا راحت تر باشه نه ؟ ;)

لینک به دیدگاه

پس دیگه میشه گفت سخت افزاریه . البته من اگر جای تو بودم یه دور ویندوز رو هم عوض میکردم . ولی فکر کنم خریدن کارت صدا راحت تر باشه نه ؟ ;)

ای گفتی!!شما تو رنج 100-120 تومن چه کارتی رو پیشنهاد میدین!؟

لینک به دیدگاه

من خیلی کارتهای صدا رو نمیشناسم . ولی این دو مدل هست :

Creative Sound Blaster Audigy 7.1 Suond Card با قیمت 120 تومان

Creative Sound Blaster 5.1 VX Sound Card  با قیمت حدود 80 تومان .

فکر کنم کارتهای مناسبی باشن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...