رفتن به مطلب

درخواست اطلاعات در مورد لپ تاپ های vaio سری ux

بازنده
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ! راستش مدتیه که بدجوری گرفتار سری ux از vaio ها شدم ، حالا از دوستان و اساتید خواهش دارم هر گونه اطلاعاتی از انواع مدل ها ، تفاوت هاشون ، قیمت شون ، و اوضاع شون در بازار ایران دارند ! لطف کنند و بیان بفرمایند .

همچنین چند سوال دیگه در مورد این سری و کلا لپ تاپ ها داشتم که در صورت امکان پاسخ بفرمایید !

1 - ایا از لپ تاپ ها میشه بعنوان موبایل استفاده کرد ؟ یعنی مثلا میشه سیم کارت رو به خود لپ تاپ وصل کرد ؟ ایا قطعه ای برای این منظور وجود داره ؟

2 - ایا از لپ تاپ ها میشه بعنوان gps استفاده کرد ؟ البته من یه عکس دارم که انگار بعنوان یه قطعه به لپ تاپ اضافه شده !

3 - سوالات 2 و 1 در مورد لپ تاپ های سری UX به چه صورت ست ؟

4 - دوستان تهرانی ! ایا سیم کارت های همراه اول قابلیت استفاده از اینترنت رو دارند ؟

z42bnixko9t4cobg4c2h.jpg

htik1dzb1gl6p9ujg511.jpg

iz2h3tn0dv7n18tc5g3j.jpg

با تشکر !

لینک به دیدگاه

سلام ! دوستان ، اگه اطلاعی از موارد و سوالات فوق دارید ، لطف کنید و مطرح بفرمایید ! منتظر پاسخ شما هستیم ! با تشکر !

جناب زارع ! ما همچنان منتظر پاسخ جنابعالی هستیما !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...