رفتن به مطلب

مشکل با کارت گرافیک لپتاب asus N550JV کمکم کنین

salar_elc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سر به این سایت بزن کامل توضیح داده چطور باید Switch کنی

http://www.elmefarda.com/%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%DA%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اگه ممکنه ویندوز 7 روی لپ تاپ نصب کنین و ببینین مشکل حل میشه یا خیر!

یا درصورت امکان یه نسخه ویندوز دیگه ازیه شرکت دیگه نصب کنین!

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اگه ممکنه ویندوز 7 روی لپ تاپ نصب کنین و ببینین مشکل حل میشه یا خیر!

یا درصورت امکان یه نسخه ویندوز دیگه ازیه شرکت دیگه نصب کنید

سلام حمید جان

ماله شرکت دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد مشکل پابرجاست

11197683554160923775_thumb.png

71155178007928507935_thumb.png

لینک به دیدگاه

توی کارایی ، موقع اجرای بازی یا کارگرافیکی ، مشکلی ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه

توی کارایی ، موقع اجرای بازی یا کارگرافیکی ، مشکلی ایجاد میکنه؟

بله اصلا گیم باز نمیشه یا که باز میشه تصویر رو میگیره ول میکنه و اینم بگم تو ویندوز 7 که زدم دیگه من قادر نبودم درایو هامو پارتیشن کنم همشون بسته بودن به جز درایوی که توش میخوای وین بزنی باز بود و خوده اون درایو هم پاک نمیشد اصلا نه باز میشدند واسه وین زدن نه پاک میشدن هرچی تلاش کردم از خوده کامپیوتر  یا برنامه های پارتیشن بندی این اجازه رو نمیده که پارتیشن جدید بسازم بعد که وین 8 هم زدم باز همین مشکل بود و هنوزم هست این مشکل از چیه؟

ویرایش شده توسط salar_elc
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز لپ تاپ شما برای کار با ویندوز 8 ساخته و بهینه شده

اول از همه به من بگو شما که میخواستی ویندوز عوض کنی، چرا برنامه هایی که روی سیستم نصب هست رو چک نکردی؟

دوم اینکه سیستم شما هیچ مشکلی نداره و فقط باید نرم افزار ها و درایور هاش با دقت نصب بشن که بسیار راحته.

انقدر هم ویندوز عوض نکن که اول از همه هاردش به فنا میره.

لینک به دیدگاه

اگه بیخیال نصب ویندوز شدی ، ویندوز اصلی خودش رو برگردون با استفاده از بوت و پارتیشن دیفالت ریکاوری که شرکت روش گذاشته .

اگر هم که میخوای ویندوز نصب کنی و اورجینال خودش رو نمیخای اول از ویندوزی که داری مطمئن شو و بعد درایور هاشو به ترتیب نصب کن.

توی سایت ایسوس وقتی وارد قسمت لپ تاپ خودت میشه تازه باید درایور هارو انتخاب کنی(جای سختش) با توجه به اینکه هر لپتاپی با کانفیگ های مختلف و چیپ های مختلف در قطعاتش وجود داره و متنوع هست.

الان بیشتر از این نمیتونم کمک کنم چون به اینترنت دسترسی ندارم.

http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=244&Title=nVIDIA-GeForce-Desktop-&-NoteBook-Drivers-332.21-WHQL

شما یه کمک بزرگ به ما بکن ، لپ تاپتو برگردون و پشتش رو نگاه کن و یه عکس ازش بزار ببینیم.

بعد از نصب گرافیک آنبرد ، گرافیک انویدیا رو نصب کن . 

ویرایش شده توسط vill
لینک به دیدگاه

اگه بیخیال نصب ویندوز شدی ، ویندوز اصلی خودش رو برگردون با استفاده از بوت و پارتیشن دیفالت ریکاوری که شرکت روش گذاشته .

اگر هم که میخوای ویندوز نصب کنی و اورجینال خودش رو نمیخای اول از ویندوزی که داری مطمئن شو و بعد درایور هاشو به ترتیب نصب کن.

توی سایت ایسوس وقتی وارد قسمت لپ تاپ خودت میشه تازه باید درایور هارو انتخاب کنی(جای سختش) با توجه به اینکه هر لپتاپی با کانفیگ های مختلف و چیپ های مختلف در قطعاتش وجود داره و متنوع هست.

الان بیشتر از این نمیتونم کمک کنم چون به اینترنت دسترسی ندارم.

http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=244&Title=nVIDIA-GeForce-Desktop-&-NoteBook-Drivers-332.21-WHQL

شما یه کمک بزرگ به ما بکن ، لپ تاپتو برگردون و پشتش رو نگاه کن و یه عکس ازش بزار ببینیم.

بعد از نصب گرافیک آنبرد ، گرافیک انویدیا رو نصب کن . 

سلام دوست عزیز

اول از همه این رو بگم که به نظر من هاردش فکر کنم فنا شده چون اصلا پارتیشن نمیشه نه پاک میشن درایو ها نه میتونی حجمشون رو تغیر بدی ثابت هستن فقط اون درایوی باز هست که میخوای بهش وین بزنی خوده اون درایو هم کم یا زیاد یا پاک نمیشه دوم اینکه همه درایور هاشو از سایت خودش مو به مو دانلود کردم باز همون مشکلات هست سوم اینکه ویندوزش اورجینال بود ولی متاثفانه به باد رفت چون هیچ ایمیج و ریکاوری از وین دردست رس نیست.چهارم اینکه اول گرافیک cpu رو نصب میکنم بعد به گرافیک اصلی میپردازم حتی تو پست های قبلی توجه کنین دقیق توضیح دادم چی به چی هست بعده نصب گرافیک اصلی چی میشه میتونید نگاه کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

اول از همه این رو بگم که به نظر من هاردش فکر کنم فنا شده چون اصلا پارتیشن نمیشه نه پاک میشن درایو ها نه میتونی حجمشون رو تغیر بدی ثابت هستن فقط اون درایوی باز هست که میخوای بهش وین بزنی خوده اون درایو هم کم یا زیاد یا پاک نمیشه دوم اینکه همه درایور هاشو از سایت خودش مو به مو دانلود کردم باز همون مشکلات هست سوم اینکه ویندوزش اورجینال بود ولی متاثفانه به باد رفت چون هیچ ایمیج و ریکاوری از وین دردست رس نیست.چهارم اینکه اول گرافیک cpu رو نصب میکنم بعد به گرافیک اصلی میپردازم حتی تو پست های قبلی توجه کنین دقیق توضیح دادم چی به چی هست بعده نصب گرافیک اصلی چی میشه میتونید نگاه کنید.

سلام

اگه داخل هاردت اطلاعات نداری وصلش کن به یه سیستم دیگه اونوقت میتونی راحت پارتیشن بندی کنی

لینک به دیدگاه

سلام

اگه داخل هاردت اطلاعات نداری وصلش کن به یه سیستم دیگه اونوقت میتونی راحت پارتیشن بندی کنی

سلام مهدی جان

اخه چطوری وصل کنم به کامپیوتر دیگه اگه منظورتون باز کردن پشت لپتاب هست که هاردو بیارم بیرون باید بگم که لپتاب گارانتی داره نمیتونم باز کنم چون لپتاب ماله چند روز هست یعنی اک هست که این بلا سرم اومده با این مشکلات از شانسه بده من ولی اگر راه دیگه ای داره بگین انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

میشه بپرسم با چه برنامه ای تست پارتیشن بندی کردی ؟

آیا تنظیمات بایاس رو هم تا حالا تغییر دادی؟

لینک به دیدگاه

میشه بپرسم با چه برنامه ای تست پارتیشن بندی کردی ؟

آیا تنظیمات بایاس رو هم تا حالا تغییر دادی؟

تنظیمات بایوس فقط برای بوت شدن سی دی ویندوز دست کاری شده و بعدا به حالت قبلی گذاشتم و اسمه برنامه پارتیشن بندی MiniTool.Partition.Wizard.Pro.Edition.v7.1 این هست

لینک به دیدگاه

B) سلام دوست عزیزبا اجازه بزرگان فن ببخشید وارد بحث شما شدم :blink:  ااما بایستی این مطالب را جهت اطلاع عموم میرساندم اول اینکه متاسفانه درکشور ما فروشندها فقط به فکر فروش خود هستند در صورتی که من درکشورهای مختلف دنیا دیدم بعداز خرید فروشنده بایستی که مشخصات خریدار را اعلام کنه (ریجستر بشه)وبعد هر مشکلی پیش داشته باشی با شرکت سازنده ارتباط برقرار میکنی و انها به نحو احسن به شما سرویس می دهندواگراین کار را نکنند به قول خودمان در دکانشان را می بندند :lol: .دوم اینکه من در بازار پایتخت یکبار با گوش خودم شنیدم که یه لب تاپ را بردن تعمیرولی به خریدار به عنوان  اکبند داشتند می فروختند :excl:  :excl: (لطفا به کسی بر نخوره)؟؟؟؟حالا شما بیا این کاررا بکن برو توی سایت ایسوس در قسمت انلاین می توانی مشکل را بیان کنی امیدوارم مشکلت حل شه تا انجا هم میدانم کاری به تحریم نداره  اگه کمکی ازم بر امد در خدمتم  با عرض پوزش از همه بزرگواران موفق باشی ;)  ;) 

لینک به دیدگاه

تنظیمات بایوس فقط برای بوت شدن سی دی ویندوز دست کاری شده و بعدا به حالت قبلی گذاشتم و اسمه برنامه پارتیشن بندی MiniTool.Partition.Wizard.Pro.Edition.v7.1 این هست

تنظیماتی مربوط به کنترلر هارد و سیستم عامل هم وجود دارد

شما باید از طریق بوت برنامه پارتیشن بندی رو اجرا کنی

نرم افزار های تنها یا مجموعه نرم افزار مثل گردو،لورد،کینگ و هایرن بوت

لینک به دیدگاه

دوستان یکی بگه چجوری باید از لپ تاپم که همین مدله BACK UP بردارم؟ ایسوس نرم افزاری براش بطور پیش فرض داره؟20 گیگ پارتیشن جدا شده برای back up گرفتن ، یعنی خودش از قبل گرفته؟

لینک به دیدگاه

به صورت پیش فرض یک درایو میسازن  و  بک آپ داره ، همونی که فرمودی شما 20 گیگ.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...