رفتن به مطلب

فروش یک دستگاه PC حرفه ای و تمیز در حد صفر کیلومتر

Recommended Posts

نیمه شب خوش

بنده خودم 1700 خریدارم البته نفهمیدم گرافیک داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

نه گرافیکش قبلا فروختم الان آنبرد هست

post-15075-0-58612900-1390170061_thumb.jpg

در ضمن 1700 که نمیتونم بدم شرمنده

لینک به دیدگاه

من خود کیس را خریدارم و یک مبلغ پول به همراه کیس خودم را به شما می دهم. کیسم perfect ال سی دی دار است و سه فن کولینگ هم دارد. از لحاظ جاشدن قطعات در کیس هم خیالتان راحت باشد چون مادربرد من هم همین است

لینک به دیدگاه

من خود کیس را خریدارم و یک مبلغ پول به همراه کیس خودم را به شما می دهم. کیسم perfect ال سی دی دار است و سه فن کولینگ هم دارد. از لحاظ جاشدن قطعات در کیس هم خیالتان راحت باشد چون مادربرد من هم همین است

سلام محمد جان

راستش من دانشگاه شهرستان هستم و اصلا کیس به دردم نمیخوره چون تو خونه بایستی خاک بخوره و در ثانی من مینی لپ تاپ دارم و یک تبلت هم میخوام بخرم اگر این سیستم رو بتونم بفروشم برای همین اصلا هیچ کامپیوتر خونگی نمیخوام داشته باشم وگرنه این کینگمو رو نمیفروختم

حالا اگر خواستی یه قیمت بگو ببینم شاید تونستم باهات کنار بیام البته قیمت منصفانه بده لطفا

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من منظورم از کیس این بود که شما چون قصد فروش کامپیوتر را دارید دیگر نیازی به خرید کیس نداشته باشید. جنس جنس شماست من که نمی توانم قیمت بگویم. قیمت خود را اعلام کنید. اگر مقدور است لطفا یک شماره تلفن قرار دهید که تلفنی با هم صحبت کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من منظورم از کیس این بود که شما چون قصد فروش کامپیوتر را دارید دیگر نیازی به خرید کیس نداشته باشید. جنس جنس شماست من که نمی توانم قیمت بگویم. قیمت خود را اعلام کنید. اگر مقدور است لطفا یک شماره تلفن قرار دهید که تلفنی با هم صحبت کنیم.

داداش برات فرستادم شمارمو

لینک به دیدگاه

سلام دادش شمارت با قیمت آخرت بدون مانیتور رو به من پ.خ کن

ویرایش شده توسط kingarthor
لینک به دیدگاه

سلام دادش شمارت با قیمت آخرت بدون مانیتور رو به من پ.خ کن

سلام داداش

پیام فرستاده شد

لینک به دیدگاه

داداش قطعاتت آکبندشم 2500 نمیشه ...  :lol:  :lol:

اونوقت میگن چرا تو مملکت گرونیه ...

:wacko:  :wacko:

با نظر دوستمون کاملا موافق هستم B) من تقریبا همین قطعات را البته 2700k با مانیتور 23 و گرافیک gtx 660 ti  و دو عدد هارد 1 ترابایت خواستم بفروشم ، مغازه دار گفت 2 میلیون تومان . پس حالا که این جا مغازه دار نیست که مالمونو مفت بخره از دوستان تقاضا میشه  لطفا قیمتها را منطقی تر بفرمایند.

لینک به دیدگاه

داداش ما وظیفمونه اطلاع رسانی کنیم

قیمت هایی که میزام قیمت نو بازار هستش

رم ها 278 تومن

مانیتور 290 تومن هر تعداد خواستی!!

پاور 700 وات حدود 250 میشه پیدا کرد

DVD هم 51 تومان

مادربرد هم شما میتونید یه z68 گیگا بخرید که تو بازار حدود 350 تا 400 پیدا میشه

پردازنده هم اگه قیمتش اینه طرف میره یه 3820 میبنده خیلی هم قویتر رو غول تر 890 تومن

انصاف خوب است

از مدیران عزیز خواهش دارم قوانینی در این مورد اعمال نمایند

از دوستمون تشکر می کنم

با تشکر از دوست عزیزمون بنده دو فقره از همین رم با همین باس خریداری نمودم به قیمت 230 هزار مارک اپیسر و باس 1600 هر فقره 115 هزار تومان . آلان  4 گیگ مارک کرسیر 1600 با گارانتی تخت جمشید به قیمت 135 هزار تومان فروخته می شود. مادربرد هم بگم اینجا z77 ایسوس به قیمت 430 هزار تومان نو و با گارانتی معتبر عرضه میشود

لینک به دیدگاه

:lol: سلام با تشکر از همه دوستان دوست عزیز لطفا اخرین قیمت فروش را هم برایم بی زحمت بدهید با تشکر ;)  8-X (در ضمن یک پیام خصوصی برای اقای bloo :wub: der دادم چون دیروقت بود اینجابهشاطلاع  دادم با پوزش از دوستان بزرگوار ) B)  :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

لطفا دوستانی که خریدار نیستن نویز ایجاد نکنن

من برای بار هزارمین بار میگم چنانچه الان ابر رایانه گوگل رو هم شما دو میلیون تومن بخرید به من هیچ ربطی نداره من سیستمم رو به قیمتی که خودم بخوام میفروشم حالا مشتری هستی بخر مشتری نیستی یا علی

لینک به دیدگاه

کل سیستم بهمراه مانیتور و لوازم جانبی به قیمت 2200000 (دو میلیون و دویست) هزار تومن در پرشین تولز فروخته شد

خدا حافظ کینگ خوشکلم

لینک به دیدگاه

داداش یه کاری کن تک تک بفروش این طوری بچه ها بهتر می تونند بخرند قطعات هم سریع تر فروش میرن البته این کار به خودتون بستگی داره دوست عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...