رفتن به مطلب

كاهش دلار=كاهش قيمت ها

faramarz_mit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ای بابا محمد جان انشااله میشه @};- اما ولی داره ::::

بلبل که زود میپره پس اینو بخیال

ولی گل میشه و خوشبحالمون !!!!!

آهان یادم میرفت که این گلم یه عمری داره ، عمرش تموم مبشه اینم میره !!!!! ( حالا دوستانی که منتظر این افت هستن یا مدت میخوان ، خودتون می تونین بر اساس عمر گل این رو هم تخمین بزنین )

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم/

عطالیونیسم شدی امشب  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

یه سوال دارم ازتون؟؟؟مگه این تحریم ها در یک روز بر علیه ایران تصویب شد که قرار باشه یک روزه همه چیز بشه گل و بلبل؟؟؟

با جواب دادن به این سوال در دلتون میتونید سوال اول استارتر رو به راحتی جواب بدید.

تحريم ها در يك روز تصويب نشدن ولي وقتي قيمت دلار يكم بالا ميرفت قيمتا سريع بالا ميكشيد حالا كه دلار روند نزولي داره بايد قيمت ها به همون شكل بالا ميرفت به همون شكل پايين بياد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطالیونیسم شدی امشب  :D

محمد برچسب نزن که کلی از صبح برچسب خوردم @};- / خوشگلم میشم از امشب =)) =)) =)) /پایان نامه پاک کلافم کرده :blink: :blink: :blink: :I Do not Know: :I Do not Know:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تحريم ها در يك روز تصويب نشدن ولي وقتي قيمت دلار يكم بالا ميرفت قيمتا سريع بالا ميكشيد حالا كه دلار روند نزولي داره بايد قيمت ها به همون شكل بالا ميرفت به همون شكل پايين بياد

فرامرز جان این یعنی اقتصاد سرما خورده ولی از اونایی که تبدیل شده به آسم!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

اقا نه کاهش قیمتی در کاره نه کاهش تحریمی

والا ما از مسئولای خودمون خیر ندیدیم چه برسه از اونور آبیا :D

تا زمانی که ناظرین محترم وزارت صنعت و معدن و دزدی نیان به بازار سر بزنن وضع ما از اینی که هست هم بدتر میشه

بخدا تحریم جنسارو گرون نکرد خائنای داخل و دلالای بی همه چیز بازارو به گند کشوندن :angry:

ولی من بازم به حرف داش عطا امیدوارم شاید حقیقت پیدا کنه ما ایراینا که آب از سرمون گذشته کلا پوس کلفت شدیم :D

ویرایش شده توسط mostafa3123
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ، هموطنان گرامی ، لیونی های محترم

از اونجایی که این گرونی ،وضعیت نابه سامان اقتصاد، وضعیت نامشخص ارز و غیره و‌غیره‌و‌غیره زیر دندون بعضیا مزه کرده و اون بعضیام حالا حالا ها به اندازه کافی ازش نخوردن پس به نظر من این مذاکرات و توافق و اینا جنگ اعصابه که مردم رو آروم‌نگه دارن.

پس به نظر من به این زودیا تغییر محسوسی احساس نمیکنیم هیچ باید خدا خدا کنیم از این بدتر نشه

این نظر منه البته و‌به نظر شما هم‌احترام‌میذارم

به قول اون دوستمون گل عمری داره کاش عمره این گله مثل عمر گل باشه.

بدرود

لینک به دیدگاه

در این رابطه نمیتونم نظر بدم چون فروشنده نیستم...

ولی این رو میتونم بگم هیچ کس از پول بدش نمیاد و فکر نمیکنم به اون شدتی که ساعت به ساعت زنگ میزدن اتحادیه و قیمت دولار رو میگرفتن ماه ماه قیمت ها کاهش پیدا کنه...

ما مصرف کننده ها که بدمون نمیاد ولی ماجرا شده مثل اون میله ی هفت طبقه که برای مجازات در کارگاه استفاده میشد.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ، با توجه به اینکه این مسدله کش دار شده مجبورم که تاپیک رو ببندم . از همه عزیزان تقاضا دارم که از ایجاد تاپیکهای مشابه خودداری کنن . ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...