رفتن به مطلب

برای درخواست بازی بی نظیر gta v برای pc به اینجا مراجعه کنید

Hamid . SHahan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز
شما هم میتوانید جهت امضا و درخواست هرچه سریعتر بازی فوق العاده و بی نظیر GTA5 برای کامپیوتر های شخصی به لینک زیر مراجعه کرده و نام و ایمیل خود را وارد کنید.
به همین سادگی

http://www.change.org/en-CA/petition...se-gta-v-on-pc

لازم به ذکر است این جمع اوری درخواست قرار بود تا مرز 500000 عدد کافی باشد اما هنوز شرکت راک استار موضوع را در دست بررسی گذاشته است
بابا بیاین رای بدین بلکه این بازی رو زودتر بدن به مردم
مردیم انقدر فقط اسمشو شنیدیم.
من که دیگه IV رو کوچه هاشو هم حفظ شدم

اینم چندتا عکس سایز بزرگ

3544.jpg

GTA-V-Chopper.jpg

gta-v-2-1.jpg

gtav11.jpg

0_824bb_85a21c4f_XL.jpg

ویرایش شده توسط amir_pumpit
لینک به دیدگاه

درود

رفیق شما نگران نباش اگه قرار باش بیاد تا چند وقت دیگه میاد

ولی اگه نیاد با این همه امضاء هم نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزضه بازی هم مگه امضا جمع کردن میخواد ؟ میخوام صد سال دیگه نیاد!

لینک به دیدگاه

دست رسی به کنسول داشتم اما بازی نکردم کنسول 30 فریم میده حالم بد میشه نمیشه تحمل کرد 

البته من شاید عادت به PC دارم 

سازندش گفته برای PC هم در نظر داریم دیر زود داره اما میادش حتما !

لینک به دیدگاه

البته ولی امضائ ایرانی ها یه تاثیر دیگه ای هم داره

اولا شاید بعدا به این فکر بیفتند که داخل اینهمه زبانی که بازی ها ساپورت میکنه فارسی هم بزارن

دوما ما مگه جزو این جهان نیستیم که از هندو سومالی فلان قدر درخواست بره خوب به اینا باید فهموند که ایرانی ها هم به روز هستند و دیگه جهان سوم نیستند

درضمن چیزهای جالب این بازی در قسمت انلاینش هست که متاسفانه اکثر بازی های داخل ایران کپی رایت شده هستند و خیلی قابلیت ها رو محدود میکنه این موضوع

همین درخواستها باعث میشه این بازی ها مخصوصا این بازی به صورت ارجینال به تعداد زیاد بیاد و نظارت بشه

هرچند اول کار این بازی صد در صد غیر مجاز خواهد شد.

لینک به دیدگاه

بخوای التماس اینا کنی واسه یه بازی 

چند وقت دیگه watch dog میاد شرفش از این ببازی بیشتره 

اگه هم این بازی بیاد من اصلا بازی نمیکنم 

لینک به دیدگاه

داداش من خودم اصلا اهل بازی نیستم

ولی این بازی رو اگر نمیشناسی یه سرچ کوچولو بکن

بزرگترین و بهترین بازی دنیا

تا الان 9 تا رکورد بهترین .... ها در گینتس

و پرفروش ترین بازی دنیا در عرض یک روز اول ارائه این بازی

همچنین محیط کاملا طبیعی و نقشه کملا واقعی و یک هیولای گرافیکی بتمام عیاره

در حدود 260 میلیون دلار هزینه داشته که تو یک روز 800میلیون دلار فقط تو امریکا فروخته

یه گزارش میزارم

------------------------------------------------------------------------------------

این بازی که از نظر هزینه ساخت پرخرج‌ترین بازی تاریخ محسوب می‌شود و کمپانی راک‌استار حدود ۲۶۰ میلیون دلار بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده قرار بود در ماه مارچ عرضه شود اما با شش ماه تأخیر عرضه رسمی آن دیروز آغاز شده است. امتیاز این بازی از نظر منتقدین Metacritic برای نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ عدد ۹۸ و برای پلی‌استیشن ۳ هم ۹۷ است که بسیار خیره‌کننده محسوب می‌شود.

GTA-V-queue.jpg

GTA 5 همچنین یک رکورد مهم دیگر نیز از خود به جا گذاشته و آن سریع‌ترین فروش بازی در تاریخ است؛ به طوری که تنها در مدت ۲۴ ساعت ۸۰۰ میلیون دلار برای کمپانی راک‌استار به همراه داشته و زودتر از هر بازی دیگری در تاریخ ۱ میلیار دلار فروش داشته است. رکورد قبلی در دست بازی Call of Duty: Black Ops 2 بود که در سال گذشته طی ۱۵ روز توانست ۱ میلیارد دلار فروش داشته باشد و در روز نخست عرضه هم تنها ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشت.

GTA-V-ad.jpg

شاید جالب باشد که بدانید بازی‌های حتی از مشهورترین فیلم‌های هالیوودی نیز فروش سریع‌تری دارند و این موضوع در سال ۲۰۱۱ به اثبات رسید. بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در مدت ۱۶ روز به رکورد فروش ۱ میلیارد دلار دست یافت در حالی که فیلم مهشور Avatar همین فروش را در مدت ۱۷ روز داشت. البته از آن‌جایی که معمولاً قیمت بازی‌ها از بلیط سینمای فیلم‌ها بیشتر است و از ماه‌ها قبل پیش‌فروش آن‌ها آغاز می‌شود این موضوع چندان هم تعجب‌آور نیست.

GTA-5-queue.jpg

به هر حال فروش GTA V از روز گذشته آغاز شده و به قیمت ۶۰ دلار در آمریکا و یا ۳۸ تا ۴۸ یورو در کشورهای مختلف اروپایی به فروش می‌رسد. اگر از گیمرهایی هستید که PC را کنسول بازیتان انتخاب کرده‌اید باید مدت بیشتری منتظر بمانید و متأسفانه راک‌استار تاریخی را برای عرضه نسخه PC اعلام نکرده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اکثر نسخه هاش رو بازی کردیم ( کنسول - پی سی ) و همه حرفات هم متین /

فقط همیشه باید اینو بدونیم که اینجا همه چیزش با دنیا فرق فوکوله :( :( :(

لینک به دیدگاه

سلام

اول اخرش یه روز واسه pc هم میاد باید صبر کرد چاره ای نداره یا اینکه ادم داشته باشی اونور تا برات بیارن حال کنی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیاد که نمیزارن بفروشیش ممنونع الفروش میشه 

میان جمت میکنن مثه بتل 3 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

نمیدونم چرا هیجوره از این بازی از نسخه اول تا آین اخریش که داده خوشم نمیاد

قارچ خور نزد من محبوب تر هست تا این GTA

(نظر کاملاً شخصی میباشید)

لینک به دیدگاه

وجدانان قیمت بازی 60 دلار امریکاست؟

ملت هم همین پول رو صرف خرید یک عدد بازی کردند؟

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :huh: 8-X :excl:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :huh: 8-X :excl:

زیاده ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

زیاده ؟؟؟؟

ایا خرید بازی های گران کار درستیس؟...! :D

:p

ولی خارج از شوخی واسه یک عدد بازی منصفانه باشیم واقعا زیاده!_!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من خودم اصلا اهل بازی نیستم

ولی این بازی رو اگر نمیشناسی یه سرچ کوچولو بکن

بزرگترین و بهترین بازی دنیا

تا الان 9 تا رکورد بهترین .... ها در گینتس

و پرفروش ترین بازی دنیا در عرض یک روز اول ارائه این بازی

همچنین محیط کاملا طبیعی و نقشه کملا واقعی و یک هیولای گرافیکی بتمام عیاره

در حدود 260 میلیون دلار هزینه داشته که تو یک روز 800میلیون دلار فقط تو امریکا فروخته

یه گزارش میزارم

------------------------------------------------------------------------------------

این بازی که از نظر هزینه ساخت پرخرج‌ترین بازی تاریخ محسوب می‌شود و کمپانی راک‌استار حدود ۲۶۰ میلیون دلار بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده قرار بود در ماه مارچ عرضه شود اما با شش ماه تأخیر عرضه رسمی آن دیروز آغاز شده است. امتیاز این بازی از نظر منتقدین Metacritic برای نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ عدد ۹۸ و برای پلی‌استیشن ۳ هم ۹۷ است که بسیار خیره‌کننده محسوب می‌شود.

GTA-V-queue.jpg

GTA 5 همچنین یک رکورد مهم دیگر نیز از خود به جا گذاشته و آن سریع‌ترین فروش بازی در تاریخ است؛ به طوری که تنها در مدت ۲۴ ساعت ۸۰۰ میلیون دلار برای کمپانی راک‌استار به همراه داشته و زودتر از هر بازی دیگری در تاریخ ۱ میلیار دلار فروش داشته است. رکورد قبلی در دست بازی Call of Duty: Black Ops 2 بود که در سال گذشته طی ۱۵ روز توانست ۱ میلیارد دلار فروش داشته باشد و در روز نخست عرضه هم تنها ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشت.

GTA-V-ad.jpg

شاید جالب باشد که بدانید بازی‌های حتی از مشهورترین فیلم‌های هالیوودی نیز فروش سریع‌تری دارند و این موضوع در سال ۲۰۱۱ به اثبات رسید. بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در مدت ۱۶ روز به رکورد فروش ۱ میلیارد دلار دست یافت در حالی که فیلم مهشور Avatar همین فروش را در مدت ۱۷ روز داشت. البته از آن‌جایی که معمولاً قیمت بازی‌ها از بلیط سینمای فیلم‌ها بیشتر است و از ماه‌ها قبل پیش‌فروش آن‌ها آغاز می‌شود این موضوع چندان هم تعجب‌آور نیست.

GTA-5-queue.jpg

به هر حال فروش GTA V از روز گذشته آغاز شده و به قیمت ۶۰ دلار در آمریکا و یا ۳۸ تا ۴۸ یورو در کشورهای مختلف اروپایی به فروش می‌رسد. اگر از گیمرهایی هستید که PC را کنسول بازیتان انتخاب کرده‌اید باید مدت بیشتری منتظر بمانید و متأسفانه راک‌استار تاریخی را برای عرضه نسخه PC اعلام نکرده است.

اتفاقا خیلی خوب میشناسمش . تا حالا نزدیگ 50 گیگ ویدئوی گیم پلی این بازی رو دانلود کردم! منظور من این بود که عرضه بازی که دیگه امضا جمع کردن نمیخواد! بخوان عرضه کنن میکنن ، نخوان عرضه بکنن هم من و شما که سهله از ما خیلی گنده تراش هم امضا کنن عرضه نمیشه...

لینک به دیدگاه

شما تقصیر نداری که

انقدر ما ایرانی ها بازی کپی خریدیم هر دی وی دی 1000 تومن یا دانلود کردیم خوب عادت کردیم.

منم موافق حرفت هستم ولی فکر میکنی هر بار که بازی خریدی اون بازیه کامل بوده؟؟؟

نه داداش کافیه باهاش وصل شی به سرور اون بازی تا (با عذرخواهی) مثل یه دزد یا یه هکر بندازت بیرون

تازه اگر اون نسخه ای که خریدی قابلیت های انلاین مثل استریم و ویندوز لیو یا لن داشته یاشه

تازه وقتی اینا رو داشت اونوقت سر سریال نامبر بازیت که نصب کردی گیر میوفتی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا شما از قیمت بازیها اطلاع ندارید 60 دلار برای بازی بسیار قیمت نرمال و معمولی محسوب میشه. اینجاس که ما به مفت خریدن بازی ها عادت کردیم  ;) فکر میکنیم بازیها خود به خود ساخته میشن...

لینک به دیدگاه

شما تقصیر نداری که

انقدر ما ایرانی ها بازی کپی خریدیم هر دی وی دی 1000 تومن یا دانلود کردیم خوب عادت کردیم.

منم موافق حرفت هستم ولی فکر میکنی هر بار که بازی خریدی اون بازیه کامل بوده؟؟؟

نه داداش کافیه باهاش وصل شی به سرور اون بازی تا (با عذرخواهی) مثل یه دزد یا یه هکر بندازت بیرون

تازه اگر اون نسخه ای که خریدی قابلیت های انلاین مثل استریم و ویندوز لیو یا لن داشته یاشه

تازه وقتی اینا رو داشت اونوقت سر سریال نامبر بازیت که نصب کردی گیر میوفتی.

این جاست که میشه گفت همه را به خویش خود نپندار :-D

ما یاهو رو می خوایم باز کنیم قبلش کلی دعا می خونیم که اینترنت قطع وصل نشه وسط لود صفحه حالا بخوایم انلاین هم گیم کنیم؟

به قول معروف وا وییلا لیی ...اگر با من نبودش میلی...پس چرا بشکست لیلی!

:p ;)

لینک به دیدگاه

احتمالا شما از قیمت بازیها اطلاع ندارید 60 دلار برای بازی بسیار قیمت نرمال و معمولی محسوب میشه. اینجاس که ما به مفت خریدن بازی ها عادت کردیم  ;) فکر میکنیم بازیها خود به خود ساخته میشن...

نه همچین با قیمت ها هم نا اشنا نیستم

اما خب واس من که بازی تا حالا بیش از 1500تومن نخریدم واقعا یک شک 8-X

حالا به پول رایج مملت هم تبدیل بشه که میشه همون پول یارانه مون :excl:

لینک به دیدگاه

شما حالا چرا اینقدر عصبی برخورد میکنی؟اعصاب مصاب نداریااا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نخیرم اینجا کار درستی نیستش/ :smug: :smug: :smug:

ولی فرشید جان نمیگم کمه برا اونجا هم اما فیلیپین یکی رو دارم معلم پیش دبستانی هستش ماهی 600$ میگیره / مجردم هستش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

اتفاقا خیلی خوب میشناسمش . تا حالا نزدیگ 50 گیگ ویدئوی گیم پلی این بازی رو دانلود کردم! منظور من این بود که عرضه بازی که دیگه امضا جمع کردن نمیخواد! بخوان عرضه کنن میکنن ، نخوان عرضه بکنن هم من و شما که سهله از ما خیلی گنده تراش هم امضا کنن عرضه نمیشه...

بهنام جان تنها نظر من از این پست این نبود

من یه پیغام انگلیسی دستو پا شکسته که بلد بودم حالا با غلط غلوط نمیدونم واسشون فرستادم از طریق همون سایت

We're a lot of people and gamers.

I represent them

And apply a consistent pack gta5_pc based on Persian and Persian are also sound. Please

Thanks - three million fans playing GTA

Gta5 application on win 7 pc

تا کی حک بازی با یه عالمه باگ؟؟؟

این بازی هایی که فارسی میشنو نگاه کنین مثل shift2 یا ماموریت ویژه که اومده نید فوراسپید آندرگراند فلان سال رو تبدیل کرده به فارسی با تغییرات

چرا ما نباید تو دنیا مطرح باشیم؟

همینجوری یه شرکت امار میگیره که چه تعداد از گیمر های فلان کشور دارن این بازی رو اجرا میکنن یا میخرن

درضمن هرکی طرفداره این کار رو میکنه

مثل بازی فوتبال که بلند میشن از شهرستانها میان یک شب قبل تو خیابون پشت استادیوم میخوابن تا بازی رو ببینن

اگه اینجوریه پس چرا تو ایران بارسلونا و رئالو منچستر و ... طرفدار داره

خوب که چی که دنبال میکنن اونا خودشون میبرند یا میبازن دیگه

یه پیغام از یک ایرانی تو صفحه اینستاگرام فلان بازیکن 11هزار لایک داشته. چرا؟؟؟ چون ایرانی رو اصلا نمیشناسن یکی بیاد یه حرف قشنگ میزنه تازه میگن ای بابا اونجای کره زمین هم یکی حرف زد.

یک محیط انلاین داره که امارش میگه فلان هزار نفر از فلان کشور و فلان کشور

اسم ایران کوش یک نفر هم نیست

ایرانی دور از جون جهان سومی. تو انلاینها مثل گارنا و ... نگاه کن =چسبیدن به warcraft بازی 10 سال پیش اونا این هیرو میسازه میفروشه به اون اون میاد میجنگه گرافیک بازی در حد سگا. چون سیستم ها همه نفتیه

اصلا خریدو فروش سی پی یو مثلا corto quad 775 یعنی چی؟؟؟ اینو تو کشورهای پیشرفته جزو بازیافتی میدونن

لینک به دیدگاه

امیدوارم منظورم رو بدون اینکه حرف بدی زده باشم رسونده باشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم منظورم رو بدون اینکه حرف بدی زده باشم رسونده باشم

برا منکه حرفات متین هستن و مشکلی ندارن . نظر هر کاربری محترم هستش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

زمان استارت این پست 599633 تا امضاء انجام شده بود

الان 660044

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...