رفتن به مطلب

ایا میدانید سایت یا فروم شما چند فی میخوره ؟

بازنده
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ! چندی پیش با ادرس سایتی برخورد کردم که کار جالبی انجام میده ! جریان به این صورته که شما با وارد شدن به این سایت ، میتونید ادرس سایت تون یا هر سایت دیگه ای رو داده و سپس ادرس میلی برای دریافت پاسخ ، نیز میدهید ! پس از مدت زمان کوتاهی و بر اساس یک سری از شاخص ها ! ارزش ( دلاری ) سایت مورد نظرتون ، براتون ارسال میشه !

من لینک این سایت رو براتون میذارم تا اگه مایل بودید ، توضیحات کاملتر و طریقه محاسبه و ارزش گذاری ، توسط این سایت رو مطالعه بفرمایید !

لینک سایت

اما برای حسن ختام ! لینک ارزشگذاری سایت لیون رو بهمراه تصویر اون ، براتون میذارم ! البته این ارزش گذاری فکر کنم مربوط به سایت / فروشگاه لیون باشه !

لینک ارزشگذاری برای لیون

t7wczict3o3296p0nn9.jpg

اینم ارزش دلاری چند تا از فروم ها و سایت های مطرح فارسی زبان و مرتبط با سخت افزار !

vx3zzyb0m7sia9ahnqp6.jpg

امیدوارم مورد توجه تون قرار گرفته باشن !

لینک به دیدگاه

=d> فرامرز جان عجب سایتیه و خیلی خیلی خوشم اومد . البته اینرو بگم که این سایت میاد ارزش سایتها رو بر طبق بازدید و ترافیک در نظر میگیره ولی سایتی مثل ما که تخصصی سخت افزار کار میکنه باز هم جای شکر داره که از خیلی از سایتهای مطرح ارزشش بیشتره .

لینک به دیدگاه

این هم خیلی برام جالب بود !!!!!!!! :D

و میخوام بودنم که این ارزشها رو بر مبنای چی میگذاره

http://www.valuemyweb.com/value_report/43433-reportd4e4e52a55cf98172a6d70734dbe990d

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این سایت مال شخص شماست ؟

واقعا سایت خوب و پر بازدیدی هستش و در ضمن پیج رنگ خوبی هم داره

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این سایت مال شخص شماست ؟

واقعا سایت خوب و پر بازدیدی هستش و در ضمن پیج رنگ خوبی هم داره

درود

سایت برای یکی از دوستان نزدیک است.

بنده هم در آنجا یک مقام هایی داریم و یک کمک هایی به دوستان تو زمینه های مختلف علل خصوص Review و اخبار می کنیم.البته تو دموتور گوشی ها هم سایت رو به روز دارم.(چقدر تعریف شد :eek:)

البته قابل توجه دوستان سایت ما جهانی هم شده :

فقط برای موبایل ( IR-TCI.ORG در شبکه جهانی BBC معرفی شد)

کاربران تلفن همراه به برنامه هایی مفید در گوشی خود نیاز دارند، یا حتی یک مجموعه بازی می تواند باعث شود که کاربر بیشتر از گوشی خود استفاده ببرد.

ir-tci.org یکی از وب‌سایت‌هایی است که به زبان فارسی مجموعه ای از اطلاعات، برنامه و زنگ موبایل را می توان در آن یافت و به نظر بهنام لطفی به اندازه کافی جذابیت دارد که در وب‌نورد معرفی بشود.

این سایت در کنار نرم‌افزار و برنامه‌های موبایل، مطالب آموزشی و ترفندهای مخصوص هر گوشی را نیز ارائه می کند.

اگر وارد بخش "معرفی و بررسی" سایت بشوید (از طریق منوی بالای صفحه)، فهرستی از گوشی‌های موبایل ارائه خواهد شد که با کلیک کرد بر روی هر کدام می‌توانید مشخصات کامل فنی گوشی مورد نظر را بخوانید.

نظر کاربران در باره اکثر انواع گوشی هم درج شده که کسانی که می خواهند گوشی تلفن همراه بخرند می توانند از تجربیات دیگران استفاده کنند.

irtciorg.jpg

کلیک را می‌توانید پنجشنبه‌ها، ساعت 18:30 به وقت تهران تماشا کنید. تکرار این برنامه روزهای یکشنبه ساعت 20:30 و سه‌شنبه ساعت 17:30 به وقت تهران خواهد بود.

پخش از BBC فارسی

آنلاین تماشا کنید :

http://www.bbc.co.uk/persian/tv/2008/12/000000_ptv_click.shtml

ببخشید دیگه اگه تبلیغ شد ، آقای حسینی پرسیدند ما هم خواستیم کامل بگیم.

با تشکر

موفق باشید :D

لینک به دیدگاه

درود

سایتتون سایت خوبیه و ارزش تبلیغ هم داره عزیز .

در ضمن اینرو پاسخ ندادید که ایا این سایت متعلق به شماست ؟ البته زیاد مهم نیست مهم اینه که وجود داره =d>

لینک به دیدگاه

درود

سایتتون سایت خوبیه و ارزش تبلیغ هم داره عزیز .

در ضمن اینرو پاسخ ندادید که ایا این سایت متعلق به شماست ؟ البته زیاد مهم نیست مهم اینه که وجود داره =d>

درود آقای حسینی عزیز

عرض کردم که " سایت برای یکی از دوستان نزدیک است " تو پست قبلی گفته بودم.:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...