رفتن به مطلب

کمک برای راه اندازی adsl

hamedse7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز به لطف یکی از رفقا ( =D> )مودم asus am602 بدستم رسید.و با تماس به isp پسورد و یوزرنیم و vpi... رو بهم داد.

منم که اولین بار هست که adsl میگیرم نمیدونم باید چیکار کرد و این اعداد رو کجا وارد کرد.از شما دوستان عزیز میخوام که کمکم کنید.

البته یه خورده باهاش ور رفتم و به این صفحه رسیدم.

i18333_untitled.JPG

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی فروم پی سی نتورک هم بهت گفتم :

شما مودمتونو پروگرام کردید یا نه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی فروم پی سی نتورک هم بهت گفتم :

شما مودمتونو پروگرام کردید یا نه؟

پروگرام چیه؟ نمیشه خودم انجامش بدم؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اخه چرا اینقدر سرتو درد میاری اخه؟

شما 2 روزه دارید وقت خودتونو بیخود صرف تنظیم این مودم می کنید. :D

بابا یه دقیقه ببر ISP بده پروگرامش کنه دیگه.

2 روزه ADSL گرفتید هنوز هم نتونستید وصل کنید و استفاده کنید و مطمئن باشید تا زمانی که ISP نبرید نمی تونید ازش استفاده کنید یا تنظیمش کنید چون در این مورد هیچ سررشته ای ندارید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اخه چرا اینقدر سرتو درد میاری اخه؟

شما 2 روزه دارید وقت خودتونو بیخود صرف تنظیم این مودم می کنید. :D

بابا یه دقیقه ببر isp بده پروگرامش کنه دیگه.

2 روزه adsl گرفتید هنوز هم نتونستید وصل کنید و استفاده کنید و مطمئن باشید تا زمانی که isp نبرید نمی تونید ازش استفاده کنید یا تنظیمش کنید چون در این مورد هیچ سررشته ای ندارید.

دوست عزیز این دو روز isp بسته بود و گفتم حالا که بسته هست خودم دست بکارش بشم که نشد.

امروز بردم isp پروگرامش کردم آوردم خونه و وصل کردم دیدم status نمیده زنگ زدم isp گفتن که دو روزه دیگه باید صبر کنید..

با تشکر از شما..

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

دوستان سلام. درمورد ADSL+2 اطلاعات می خواستم و اینکه مثلا اگر 256 KB/S داشته باشم سرعت دانلودش همین 256 هست یا نه پایین تره؟

و اینکه چه شرکت هایی معروف تر هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان سلام. درمورد ADSL+2 اطلاعات می خواستم و اینکه مثلا اگر 256 KB/S داشته باشم سرعت دانلودش همین 256 هست یا نه پایین تره؟

و اینکه چه شرکت هایی معروف تر هست؟

اولا اگر برای استفاده ی شخصی میخواید که بهتون 256 نمیدن.نهایت 128.

ثانیا ببینید ADSL دو نوع داره یه نوع حالت شیر هست Share و یک نوع حالت اختصاصی. اکثر اکانت های ADSL بصورت شیر هست./یعنی بین تمام کاربرای شرکت به یک اندازه سرعت تقسیم میشه.اگر خلوت باشه سرعت شما بیشتر میشه و اگر شلوغ باشه سرعت شما هم کمتر میشه.

ولی اگر اختصاصی باشه همیشه سرعتتون ثابته.که این نوع سرویس هم بعید میدونم به کاربر خانگی بدن.و هزینش هم بیشتر هست.

پس بطور کلی بخوام بگم ممکنه وقتی خلوته شما سرعت 200 رو هم داشته باشی و در حین شلوغی هم نهایتا دیگه خیلی کم بشه میاد روی 30 KB/s.

مثلا من 128 دارم.خیلی پیش میاد که سرعت دانلودم 120 هست.البته این بستگی به پهنای باند شرکت سرویس دهنده هم داره.

در حال حاضر شرکت صبا Saba بهترین سرویس رو داره میده تو ایران.

تو سایتهای بین المللی برید میبینید که برای ایران صبا اول هست در اکثر استانها که در سال 88 هم در سرعت دانلود تو کشور اول شد.

و پهنای باندش از بقیه ی شرکت ها بیشتر هست.حتی از پارس آنلاین.

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه:

این شرکت صبا مثل برخی جاههای دیگه شب ها امکانات رایگان داره؟

و اینکه برای گرفتن خط با پهنای باند بیشتر از 128 K/S چه مدارکی لازم هست؟

بعد با خط ADSL زمان اتصال مهم نیست ، مهم حجم دانلود هست درسته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...