رفتن به مطلب

فایل log درز کرده از Gta vبا خطاهایی مربوط به نسخه کامپیوتر!!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نظر شما دایرکت ایکس 11 با ابروهای ترور(trevor)قهرمان یا بهتر است بگوییم ضد قهرمان بازی فوق محبوب Gta v چه کار خواهد کرد؟؟!!!!

دوستان این سوال عجیب گیم اسپات که از گیمر های pc پرسیده!!

یه فایل log  مربوط به بازی gta v با 150 صفحه  پیش از 170 خطای مرجع داشته به نسخه pc خطاهایی که نام دایرکت ایکس 11 به وضوح توشون به چشم میخوره تازه تاریخ فایل برمیگرده به سال 2012 june! این یعنی راک استار بزرگ داشته خودشو  یک ساله لوس میکرده برای عرضه بازی نسخه pc.!!!نامه معروف امضای تقاضای 650.000 نفر گیمر(یکیش امضای خودم)  در سایت change.orgکه از راک استار خواستن بازی پورت بشه به pc , و تبدیل به  بزرگ ترین پتیشن های تاریخ صنعت شده رو در نظر داشته باشید.

یه گیمر pc فیل رو جسته و بررسی کرده که گفته شده از سپتامبر پارسال در حال بررسی بوده والی الان   تازه برای عموم توی گوگل درایو قرار داده شده.

خطا ها شامل افکت های مربوط به dx11و خطا های pc-specific رو شامل میشه .هرچند تمام بازی های این سری سرانجام  روی pc با گرافیک های بهتر از نسخه کنسولی و قابلیت های بیشمار مدینگ عرضه شدند ولی راک استار لااقل تاریخ عرضه اشون رو اعلام میکرد ولی الان مخفی کاری برای این نسخه به اوج رسیده بود جالبه انویدیا هم یه سوتی بزرگ داد توی نمایشگان تایوان و چند ماه پیش و رئیس بخش بازاریابیش فکر کنم بود اشتباهی گفت بازی بازان منتظر نسخهای نسل بعدی بتلفیلد 4وکال اف گوست و gta v با گرافیک خیلی بهتر از کنسولی روی pc هستن!!یعنی معلوم بود که انویدیا داره با راک استار برای پورت کار میکنه.البته اینقدرلوس بازی و مخفی کاری کاملا طبییعه که راک استار رو جو گیره وقتی بازی تو یه روز یک میلیارد دلار فروش کنه  باید هم همینجور فیلم بازی کنن که بازار گرمی بشه!

به هرحال امیدواریم این بازی زود تر تاریخ عرضه بخوره و ما بتوینم افکت های  dx11 رو درابروهای ترور ببینیم!!!!

اینم مدرکGTA-5-bug-list-pc.jpg

راک استار چشمت روشن!!!

GTA-V-PC-Report-Log-Files.jpg

شرم باد!!!!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لوووثش کردن از بس بحث این بازی رو کردن .. یه بازیه دیگه اگه اومد بازی می کنیم اگه نیومد بدرک بازی نمی کنیم تموم شد رفت...والا به خدا !

لینک به دیدگاه

:D بلا خره میاد واییییییییییییییییییییییییییییییییی میترکونه رو pcرضا جان ممنون از اطلاعاتت به امید روزی که اسکیدرو بزنه........GTA V-Reloaded :)

ویرایش شده توسط mohsenati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D بلا خره میاد واییییییییییییییییییییییییییییییییی میترکونه رو pcرضا جان ممنون از اطلاعاتت به امید روزی که اسکیدرو بزنه........GTA V-Reloaded :)

خواهش بله همه منتظر نسخه pc هستن چون اونجا میدرخشه و محدودیت ها یکنسولی برداشته میشه  مشکل حجم و فریم و از این چیزها نداره تفاوت gta iv هم با نسخه های کنسولی خیلی بود من نسخه ایکس باکس و ps3  بازی Gta iv رو داشتم ولی pc رو بازی کردم روی یه کامپیوتر قوی .اصلا رزولوشن و بافت ها قابل مقایسه نبود و چون موتور این نسخه هم باز موتور rage راک استار هستش یعنی نسخه جدید همون موتور روی pc میترکونه!

لینک به دیدگاه

والا من قبلا طرفدار این کمپانی بودم اما حالا ازش متنفر شدم خودشونو مسخره کردن یعنی چی آخه گیمی مثل جی تی ای که از اول ساختش از ورژنای اولش واسه پی سی میومد حالا اومده داره واسه مه ناز می کنه اصلا من نمی خرم ضرر کنه  :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل مثال کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره میمونه با کامپیوتر بازی رو میسازن به کامپیوتر دارا نمیدنش  :Dاصلا حرمت و حق اب و گل سرشون نمیشه این اجنوی ها =))

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا اصلا من میگم بیایید شایعه کنیم

من الان مرحله محله منهتن هستم شما کجایید :D

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوستان خارج از شوخی واقعا نسخه کامپیوتر قطعی شده که خبر خوبیه .من دستگاه ps3 ایم کپی خور نیست مدله فت 80 اپدیت بروزه من هم دیگه دانگرید نکردم کپی خور کنم .چون دلار که هزار تومان بود. همه بازی های خوب و خاطره انگیز کنسول رو پک و نو میگرفتم دیگه نهاتیش 80 تومان بیشتر نبود که خوب چیزی نیست تقریبا معقوله و برابر همون 60 دلار قیمت جهانیه ولی از موقعی که دلار اینجور شد بازی ها رو پک میدادن 200 تا 300 هزار تومان که اصلا نمیارزه چون سیستم قوی دارم همشون رو خیلی بهتر از کنسول ها بازی کردم ولی هر چی دنبال gta v  گشتم منظورم دیسک اصلیشه   حاضر بودم تا 200 تومان هم بخرم چون همین الان هم تقریبا 30 تا بازی های مهم ps3 رو  دارم. ارشیو.موافق کپی رایت هستم . ارزش پک بازی با دفترچه نقشه رو بیشتر میدونم تا روی فلش  کپی شده ولی منتها دیسکش گیرم نیومد که بخرم من هم دیگه موندم منتظر نسخه pc. که انگار قطعی شده البته من از همون روز اول هم میدونستم حتی توی فروم گیم اسپات که از اعضای قدیم سایتش هستم  با بانگ رسا گفتم که این فقط فیلم راک استاره و بازی پنج  شیش ماه دیگه خیلی بهتر برای pc عرضه میشه (چون واقع کنسول ها برای اجراش محدویت داشتن و دیگه قدیمی شدن و جاش واقعا روی pc خالیه) .به نظرم پتیشن هم راه نمیافتاد بازی برای pc میامد.به هر حال منتظریم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من gta v رو روی فکر کنم ایک باکس دیدم اصلا انقدر لگ داشت بنده خدا صاحبش خجالت کشید نشون بده ولی 5 دقیقه بازی رو نگاه کردم واسم 30ثانیه گذشت.کلا از gta 1 من عاشقش بودم و بچگیم ساعت ها باهاش بازی میکردم.

همین چند وقت پیش چند تا لبتاپ رو باهم شبکه کردیم و iv  رو بازی کردیم چه حالی داد

یکی از نکات مهم نسخه v اینه که ماشین ها بروز هست و ماشینهای روز دنیا از جمله پورشه لامبورگینی و ائودی ار8 و بوگاتی ویرون رو میشه توش بخری و نیازی نیست که توی شهر کلی بگردی تا پیداش کنی

این شنیدم بازی قسمت های زمستون و تابستون و ورزشهای دریایی و کوهستانی و هوایی و غیره هم داره

لینک به دیدگاه

این برای PC  بیاد خیالمون راحت شه یه مدتی از کنسول بازا زیادی حرف شنیدیم

یکی از نکات مهم نسخه v اینه که ماشین ها بروز هست و ماشینهای روز دنیا از جمله پورشه لامبورگینی و ائودی ار8 و بوگاتی ویرون رو میشه توش بخری و نیازی نیست که توی شهر کلی بگردی تا پیداش کنی

بخری ؟؟؟ اگه بخواهیم ماشین بخریم need For Speed بازی می کنیم :D

لینک به دیدگاه

این برای PC  بیاد خیالمون راحت شه یه مدتی از کنسول بازا زیادی حرف شنیدیم

بخری ؟؟؟ اگه بخواهیم ماشین بخریم need For Speed بازی می کنیم :D

خوب البته پول در اوردن توی بازی زیاد سخت نیست دزدی هم میشه کرد ^_^

ولی خوب need For Speed یه محیط و جاده ی بسته داره که هی میری دور میزنی تا ببری ولی این دیگه اوپن مپه هرجا دوست داری برو......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...