رفتن به مطلب

نتایج نظر سنجی لیون کامپیوتر در رابطه با انتخاب تبلت

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود به دوستان عزیزم

عکسی که می بینید مربوط میشه به نظر سنجی که طی چندین ماه توسط سایت ما از شما کاربران محترم و دوستان عزیز انجام شده است.

در صورتی که قصد خرید تبلت دارید چه برندی را اتنخاب خواهید کرد؟

hyg4kp6c5ysb8i5nwwnc.jpg

همونطور که در تصویر معلومه از بین حدود 3500 رای کسب شده برند ایسوس مقام اول رو به خودش اختصاص داده و برند اپل

در جایگاه دوم.برند سامسونگ هم در مقام سوم و برند ام اس آی با اختلاف کمی در جایگاه چهارم و مقام پنجم هم به برند سونی تعلق داره.

واین نشان از محبوبیت دو برند ایسوس و اپل در میان کاربران عزیز هست.

با تشکر ازهمه عزیزانی که در این نظر سنجی شرکت کردند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسوس به چند دلیل تونسته تو بازار ما موفق باشه :

1-کیفیت مناسب

2-قیمت مناسب و کاملا رقابتی

3-تنوع مدل

لینک به دیدگاه

اسوس به چند دلیل تونسته تو بازار ما موفق باشه :

1-کیفیت مناسب

2-قیمت مناسب و کاملا رقابتی

3-تنوع مدل

دقیقا . ایسوس تنها برند معتبریه که حدود 500 تومان تبلت داره . اون هم یک تبلت خوب ، نه بیخودی . ضمن اینکه ارزونترین تبلت 10 اینچی هم مال ایسوسه با حدود قیمت 750 تومان  . تنوع مدل ، تنوع سیستم عامل که هم ویندوز داره و هم اندروید و همینطور نوآوریهایی که تو طراحی داره ، همه اینها تاثیر مستقیم داره تو محبوبیت یک برند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دم وارد کنند ها هم گرم ! خداییش تو واردات و عرضه تبلت های اسوس به بازار ایران کم نذاشتن  :lol:

لینک به دیدگاه

من خودم تا حالا تبلت msi نداشتم جالب اینجاس بیشتر از یکی دو بار هم دست مردم ندیدم.

من احساس می کنم اکثر کسانی که تو این نظر سنجی رای دادن بیشتر برند رو مورد هدف قرار دادن ینی اصلا به عنوان پرسش توجه نکردن هر کی هر شرکتی رو دوس داشته همون رو زده.!

من تعجب در اینه که چطور msi شرکت چهارم شده !

من خودم به سامسونگ رای دادن چون تا حالا دوبار ازش تبلت خریدم.

به هر حال ممنون .

دقیقا سوال همین بود . چه برندی رو انتخاب میکنید . هر کسی هم که رای داده برند رو دوست داشته . دلیل دوست داشتن هر برند هم میتونه همون هایی باشه که توضیح دادیم . MSI به این دلیل چهارم شد که تنوع محصولات و قیمتش مناسب نیست . حداقل تو ایران . شما چند مدل تبلت MSI تو بازار دیدی که قیمتش هم رقابلی باشه ؟ همین چهارم شدنش هم خیلی بود . اون هم به خاطر علاقه کاربرها به برندش به دلیل عملکرد خوب تو محصولات دیگه هست .

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

تا جایی که یادم میاد

در نظر سنجی هایی که لیون برگزار میکرد

همیشه asus اول می شد !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...