رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید آنتی ویروس (Anti Virus)

dante21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

میخواستم آنتی ویروس بگیرم برای لبتاپ میخواستم قبلش  سوال هم راجع به قیمت و هم شرکتش بکنم...

رو (pc bitdefender (antivirus 2013 دارم که 70 روز دیگه تموم میشه..و هدیه پارس آنلاین هست..همه چیش خوبه فقط یه مشکل رو نتونست جلوشو بگیره اونم اینه که show hidden file رو نمیشه انتخاب کرد و فقط رو dont show قفل هست.

چون راضی بودم رفتم سراغ همین نرم افزار اما چشام گرد شد اینجا :  :blink:

این نسخه از 18.000 داره تا 85.000 و 120.000 همشونم یه ساله و تک کاربره

هر چی هم پرسیدم چطوری 69 دلار رو میدی 18 تومن جواب نمیده ادمینش !!!

دوستان هم این تفاوت قیمت رو توضیح بدین اگه در جریانین هم اگه نظرتون به نرم افزار دیگه نزدیک تره با دلیل بفرمائید..ممنون :wub:

لینک به دیدگاه

من روی یکی از سیستم هام از symantec endpoint protection 12 استفاده میکنم . رایگان و بسیار قوی . فقط گیر زیاد میده به کرکها :D روی یک سیستم دیگه هم که کلا آنتی ویروس ندارم و ویروسها رو خودم دستی میگیرم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم اط کسپراسکای استفاده می کنم به صورت اورجینال که 45 تومن اب خورد واسم ولی عالیه 

دلیل ارزونی ها هم اینکه اینا به تعداد بالا ئ شرکتی لایسنس میگیرن بعد به کاربرای خونگی میفروشن

لینک به دیدگاه

دلیل قیمت پایین یک سری آنتی ویروس ها اینه که یه شرکت تعداد زیادی اکانت خریداری می کنه و این باعث میشه که قیمت آخرش کمتر بشه

در مورد اون Show Hiden File هم خدمتتون عرض کنم آنتی ویروس فقط ویروس رو از بین میبره ولی اون آثاری که ویروس روی سیستم گذاشته رو به حالت قبل برنمیگردونه

یعنی اگر یه فایل ویروسی رو پاک کنه، دیگه قابل دسترس نیست

به نظر من شما از Avira Internet Security 2013 استفاده کنید.اینجا میتونید تفاوت آنتی ویروسای مختلف رو ببینید.هم آنتی ویروس خوبی داره و هم فایروال بسیار قوی

خیلی از کرک ها رو شناسایی میکنه و از بین نمی بره، اگرم فایلی رو پاک کرد، میتونید از طریق سیستم اعتماد سازی نرم افزار فایل رو برگردونید

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اگه توجه کنید این 18 تومنی فقط سریال هستش نه CD 

سلام

بله نوشته نوع محصول : سریال ضد ویروس

لینک به دیدگاه

اقا به نظرم دوتل انتی ویروس توی دنیا تک هستن چون خودم تجربشون کردم

اول:GDATA TOTAL PROTECTION 2014

دوم:FSECURE INTERNET SECURITY 2014

اولین انتی ویروس مال یه شرکت آلمانی هست این انتی ویروس توی تست شناخت ویروس از بیت دیفندر هم قویتره چون خود دوموترس هم موتور بیت دیفندر و هم موتور اواست رو داره :D

فقط مشکلش اینه که یه سیستم قوی میخواد چون انتی ویروس سنگینیه

دومی هم از قدیمیترین انتی ویروسای دنیاس خیلی کارش درسته و ردخور نداره

سبک سریع و قدرتشم به اندازه بیت دیفندره یا شایدم GDATA

برو به سایت iransetup.com اونجا بهتر میتونی اطلاعات کسب کنی

سوالی بود درخدمتیم

ویرایش شده توسط mostafa3123
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

س نتونست جلوشو بگیره اونم اینه که show hidden file رو نمیشه انتخاب کرد و فقط رو dont show قفل هست.

:wub:

پخ رو چک کنین

لینک به دیدگاه

توی ایران ستاپ علی رغم اینکه سایت خیلی عالی در زمنیه امنیت هست، در بحث مقایسه فقط قدرت رو مد نظر قرار دادن، دیگه به اینکه آنتی ویروس روی سیستم چه تاثیری داره اهمیت ندادن

شما بخوای یه بازی نصب کنی، از اونجایی که نرم افزارهای ما همه کرک شده هست، اگر کرک بازی پاک بشه یا آنتی ویروس اجازه نصب نده چه میکنید؟ یا اگه اینکه با از کار انداختن آنتی ویروس تونستین نرم افزار مورد نظر رو نصب کنین، بعد از راه اندازی آنتی ویروس، فایل برنامه پاک شد و اجرا نشد چه میکنید؟

خودم شخصا یه سریال یک ساله Gdata خریدم ولی از بس که سنگین بود و همه سایتا رو بلوک میکرد، بی خیالش شدم.100 تومن هم قیمتش بود! اما از لحاظ قدرت خداییش عالی بود اما اونقدر سرعت سیستم رو پایین می آورد که حال آدم به هم میخورد

تو سایتی که معرفی کردم تشریف ببرید، اونجا به صورت تخصصی بررسی کرده آنتی ویروس ها رو

برای رفع حالت Hidden از پوشه ها:

دستور زیر رو در قسمت Run یا CMD اجرا کنید

Attrib -h -s X:\file name or folder name

در اینجا به جای X نام درایور رو قرار بدین

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

من به همه تست Norton 360 رو پیشنهاد میکنم

واقعا عالی هست

http://soft98.ir/security/316-norton-360.html

لینک به دیدگاه

یه سری به NOD 32 هم بزنین بد نیست

البته بنده تابه حال ازآنتی یروس استفاده نکردم ، چون ویروس ها  میترسن ،  وارد سیستم من نمیشن :D  :lol:

لینک به دیدگاه

شما اگه توجه کنید این 18 تومنی فقط سریال هستش نه CD 

عزیز cd key هست همشون پک فیزیکی نیست

لینک به دیدگاه

اقا به نظرم دوتل انتی ویروس توی دنیا تک هستن چون خودم تجربشون کردم

اول:GDATA TOTAL PROTECTION 2014

دوم:FSECURE INTERNET SECURITY 2014

اولین انتی ویروس مال یه شرکت آلمانی هست این انتی ویروس توی تست شناخت ویروس از بیت دیفندر هم قویتره چون خود دوموترس هم موتور بیت دیفندر و هم موتور اواست رو داره :D

فقط مشکلش اینه که یه سیستم قوی میخواد چون انتی ویروس سنگینیه

دومی هم از قدیمیترین انتی ویروسای دنیاس خیلی کارش درسته و ردخور نداره

سبک سریع و قدرتشم به اندازه بیت دیفندره یا شایدم GDATA

برو به سایت iransetup.com اونجا بهتر میتونی اطلاعات کسب کنی

سوالی بود درخدمتیم

دوستان میگن سنگینه :D بازم ممنون

توی ایران ستاپ علی رغم اینکه سایت خیلی عالی در زمنیه امنیت هست، در بحث مقایسه فقط قدرت رو مد نظر قرار دادن، دیگه به اینکه آنتی ویروس روی سیستم چه تاثیری داره اهمیت ندادن

شما بخوای یه بازی نصب کنی، از اونجایی که نرم افزارهای ما همه کرک شده هست، اگر کرک بازی پاک بشه یا آنتی ویروس اجازه نصب نده چه میکنید؟ یا اگه اینکه با از کار انداختن آنتی ویروس تونستین نرم افزار مورد نظر رو نصب کنین، بعد از راه اندازی آنتی ویروس، فایل برنامه پاک شد و اجرا نشد چه میکنید؟

خودم شخصا یه سریال یک ساله Gdata خریدم ولی از بس که سنگین بود و همه سایتا رو بلوک میکرد، بی خیالش شدم.100 تومن هم قیمتش بود! اما از لحاظ قدرت خداییش عالی بود اما اونقدر سرعت سیستم رو پایین می آورد که حال آدم به هم میخورد

تو سایتی که معرفی کردم تشریف ببرید، اونجا به صورت تخصصی بررسی کرده آنتی ویروس ها رو

برای رفع حالت Hidden از پوشه ها:

دستور زیر رو در قسمت Run یا CMD اجرا کنید

Attrib -h -s X:\file name or folder name

در اینجا به جای X نام درایور رو قرار بدین

بله یه نسخه 3 کاربره بگیرم هر وقت بخوام میتونم فعالش کنم یا اولی رو میزنی از همون روز کنتور میندازه واسه 3 تا ؟

منظور از user dependent چیه ؟ یعنی کاربر به آنتی ویروس وابسته هست؟  :huh:

من به همه تست Norton 360 رو پیشنهاد میکنم

واقعا عالی هست

http://soft98.ir/security/316-norton-360.html

به نظر خودمم خوبه اما قبلا خیلی گیر میداد به کرک و  سنگین بود هنوزم همینطوره ؟

یه سری به NOD 32 هم بزنین بد نیست

البته بنده تابه حال ازآنتی یروس استفاده نکردم ، چون ویروس ها  میترسن ،  وارد سیستم من نمیشن :D  :lol:

نه نه ند مثله رحمتی میمونه همش لائی میخوره نه نمیگه به ویروسا :))

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

من روی یکی از سیستم هام از symantec endpoint protection 12 استفاده میکنم . رایگان و بسیار قوی . فقط گیر زیاد میده به کرکها :D روی یک سیستم دیگه هم که کلا آنتی ویروس ندارم و ویروسها رو خودم دستی میگیرم :D

اقا من وزنم زیاده نمیتونم بدو بدو کنم با ویروسا :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خودم فعلا از انتی ویروس خود ویندوز 8.1 استفاده می کنم و اگر قصد خرید انتی ویروس مطمئنی کنم حتما سراغ نوترون 360 می رم خیلی کارش درسته من تو این 3-4 سال گذشته که راحت بود و باهاش زندگی کردم.. به همه هم همیشه اون رو توضیه می کنم و بدونید اصلا پشیمون نمی شید!

(پ.ن:  اینو بدونید بعضیها میان می گن فلان ویروس رو نمی تونه فلان انتی ویروس کامل از بین ببره... خب بردادر من شما حالا که ویروس گرفتی می خوای پاکش کنی انتظار کار شاخی داری ، شما باید انتی ویروس رو بمنظور جلوگیری از ورود ویروس استفاده کنی نه بعد اینکه گرفتی و سیستمت رفت هوا حالا انتظار داشته باشی ویروس رو پاک کنه هیچ سیستمت هم مثل روز اول بشه! )

لینک به دیدگاه

درود

من خودم فعلا از انتی ویروس خود ویندوز 8.1 استفاده می کنم و اگر قصد خرید انتی ویروس مطمئنی کنم حتما سراغ نوترون 360 می رم خیلی کارش درسته من تو این 3-4 سال گذشته که راحت بود و باهاش زندگی کردم.. به همه هم همیشه اون رو توضیه می کنم و بدونید اصلا پشیمون نمی شید!

(پ.ن:  اینو بدونید بعضیها میان می گن فلان ویروس رو نمی تونه فلان انتی ویروس کامل از بین ببره... خب بردادر من شما حالا که ویروس گرفتی می خوای پاکش کنی انتظار کار شاخی داری ، شما باید انتی ویروس رو بمنظور جلوگیری از ورود ویروس استفاده کنی نه بعد اینکه گرفتی و سیستمت رفت هوا حالا انتظار داشته باشی ویروس رو پاک کنه هیچ سیستمت هم مثل روز اول بشه! )

اقا من زمان های دور نورتون داشتم هنوز هم سنگین و گیره ؟ مخصوصا به کرک ها..البته این بیت هم گیره به کرک..البته باید هم باشه :))

لینک به دیدگاه

اویرا اینترنت سکوریتی 2013 دوست داشتنی من هست لایسنسش هم زیاد گرون نیست 

لینک به دیدگاه

لایسنس یک ساله اویرا اینترنت سکوریتی 2014 مبلغ 98000 هست واقعا عالی هست و با ویندوز 8.1 سازگاری کامل داره و همراه اون 4 برنامه جانبی که یکیش بهینه کردن کامپیوتر هست باهاش میاد که میتونید هم نصب نکنید -واقعا سبک و عالی کار میکنه 

لینک به دیدگاه

منظور از user dependent اینه که مثلا آنتی ویروس یه ویروسی (از نظر خودش) شناسایی میکنه، ولی اعمال تغییرات رو به عهده کاربر میذاره

یعنی مثلا کرک یه نرم افزار رو به عنوان ویروس میشناسه ولی پاکش نمیکنه، از کاربر تایید میخواد.شما نگاه میکنی میبینی این کرک نرم افزار و ویروس نیست و لغو میکنی عملیاتی که آنتی ویروس روش انجام میده

بعضی نرم افزارا این حرفا حالیشون نیست، نصب که بکنی رو سیستم دیگه هرچی کرک و پچ داری رو پاک میکنن، بعضی از نرم افزارها رو هم حتی پاک میکنن

در کل این یه برتری به حساب میاد

لینک به دیدگاه

منظور از user dependent اینه که مثلا آنتی ویروس یه ویروسی (از نظر خودش) شناسایی میکنه، ولی اعمال تغییرات رو به عهده کاربر میذاره

یعنی مثلا کرک یه نرم افزار رو به عنوان ویروس میشناسه ولی پاکش نمیکنه، از کاربر تایید میخواد.شما نگاه میکنی میبینی این کرک نرم افزار و ویروس نیست و لغو میکنی عملیاتی که آنتی ویروس روش انجام میده

بعضی نرم افزارا این حرفا حالیشون نیست، نصب که بکنی رو سیستم دیگه هرچی کرک و پچ داری رو پاک میکنن، بعضی از نرم افزارها رو هم حتی پاک میکنن

در کل این یه برتری به حساب میاد

@};-  @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...