رفتن به مطلب

فروش و معاوضه Sony Bravia KDL-W670A 32inch

Hooman.tk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان...اینو 1ماه هست که خریدم و کاملا در حد آک هست ...بنا به یه سری دلایل ترجیحا میخوام با یه مانیتور Asus MX279H معاوضه کنم.ولی فروش نقدی هم انجام میشه.فقط اینکه جعبش توسط پدر محترم در یک حمله انتحاری به انباری برای Defrag کردن غیب شده :D ولی Remot Control و کابل برق هم که سر جاشه...در ضمن گارانتی هم نداره چون طی یه تحقیق گسترده ای که انجام دادم متوجه شدم گارانتی دارها مونتاژ ایران هست داران بی سرو صدا اینکارو انجام میدن.

فقط خواهشا کارشناسی نکنین اگه از حرفام خوشتون نیومد یا قیمت بالا هست(که نیست) از جای دیگه خرید کنید

PLz

دوستان عزیز فقط و فقط تعویض با MX279H

95716072781036347756.jpg83229869526099697063.jpg23699250229168631861.jpg59882358662793815190.jpg

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

دوست عزیز یعنی

1-جعبه نداره ؟

2-گارانتی نداره ؟

3-شما از ایران تهیه کردین ؟

لینک به دیدگاه

من به زبون فرانسوی توضیح ندادما دوسسستتت عزیز.جواب همه سوالات تو توضیحات هست الاااا گزینه آخر که جواب صحیح بلی میباشد از جمهوری و نمایندگی سونی خریدم.

لینک به دیدگاه

سونی تو مانیتور الحق رودست نداره لعنتی ...

ایشالله که هرکی میخردش کیفشو ببره ..

لینک به دیدگاه

سونی تو مانیتور الحق رودست نداره لعنتی ...

ایشالله که هرکی میخردش کیفشو ببره ..

آره واقعا باهات موافقم از لحاظ کیفیت حرف نداره...من دارم میرم دوره برنامه نویسی...چون همش نزدیه TV میشینم این برام هم یکم بزرگه هم اینکه چون همش با فونت کار دارمو دائما در حال تایپ کردنم Monitor برام بهتره وگرنه به هیچ عنوان نمیفروختمش....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوست عزیز ، حداقل قیمتی که براتون مقدور هست پ خ کنید. 

و اینکه کجا تشریف دارید؟ 

من 100% خریدارم اگرقیمت رو کنار بیایید . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز آکبندش 1699 هست ، چطور حساب کردید ؟ 

کنجکاو شدیم بدونیم که چند درصد کم کردید !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز آکبندش 1699 هست ، چطور حساب کردید ؟ 

کنجکاو شدیم بدونیم که چند درصد کم کردید !

دوست عزیز ریاضی بلد نیستی مگه؟آکش الان 1900 هست اینم لینکش http://www.zanbil.ir/product/4704

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز ریاضی بلد نیستی مگه؟آکش الان 1900 هست اینم لینکش http://www.zanbil.ir/product/4704

دوست عزیز من خوراکم ریاضی هست ، هرنوع مسله ای چیزی داشتی برام عکس بفرست حلش کنم برات ...اینو که یک ماشین حساب ساده هم میتونه حساب کنه 

اینم خدمت شما آقای محترم .

http://www.digikala.com/Product/DKP-20957/Sony-KDL-32W670A/%D8%AA%D9%84%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-32W670A

اینکه کمتر هم میده اگر عضو و بُـــن تخفیف داشته باشی 

پیشنهاد میکنم قبل از هر حرفی یک مقدار قیمت فروشگاه های دیگر هم بررسی کنید و سپس قیمت کهکشانی بگذارید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خوراکم ریاضی هست ، هرنوع مسله ای چیزی داشتی برام عکس بفرست حلش کنم برات ...اینو که یک ماشین حساب ساده هم میتونه حساب کنه 

اینم خدمت شما آقای محترم .

http://www.digikala.com/Product/DKP-20957/Sony-KDL-32W670A/%D8%AA%D9%84%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-32W670A

اینکه کمتر هم میده اگر عضو و بُـــن تخفیف داشته باشی 

پیشنهاد میکنم قبل از هر حرفی یک مقدار قیمت فروشگاه های دیگر هم بررسی کنید و سپس قیمت کهکشانی بگذارید 

شما هم قبل از هر حرفی یه زنگ بزن ببین موجودی داره با همون قیمت...این 1 و 2 اینکه یکم تو بازار تحقیق کنی متوجه علت ارزون بودنش میشی...مونتاژ ایران هست...تمام گارانتی رسمیا مونتاژ ایران هستن.و 3 شما که کاربر نقره ای هم از شما انتظار نداشتم چیزی که اول پست به اون بزرگی هم نوشتم نادیده بگیرید...فقط خواهشا کارشناسی نکنین اگه از حرفام خوشتون نیومد یا قیمت بالا هست(که نیست) از جای دیگه خرید کنید

لینک به دیدگاه

ولی به هر حال من چون برام مهم نیست چقدر زرر میکنم قیمت رو میارم رو 1.500 اگه خواستین خبر بدین...من برای خرید این 3تا نمایندگی سونی رفتم اینکه میگم اینا مونتاژ ایران هم داره حرف خود نمایندگی و تمام بازار بود.از جمهوری هم خریدم و برای اطلاع شما از همه جا هم گرونتر خریدم به قیمت 2.150

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما هم قبل از هر حرفی یه زنگ بزن ببین موجودی داره با همون قیمت...این 1 و 2 اینکه یکم تو بازار تحقیق کنی متوجه علت ارزون بودنش میشی...مونتاژ ایران هست...تمام گارانتی رسمیا مونتاژ ایران هستن.و 3 شما که کاربر نقره ای هم از شما انتظار نداشتم چیزی که اول پست به اون بزرگی هم نوشتم نادیده بگیرید...فقط خواهشا کارشناسی نکنین اگه از حرفام خوشتون نیومد یا قیمت بالا هست(که نیست) از جای دیگه خرید کنید

سلام عزیزم . بله امزوز ساعت 11 تماس گرفتم ، موجود داشتند .

برای اینکه مطمئن بشید میتونید خودتون هم تماس بگیرید .

هر کسی که خریدار واقعی باشه میره دنبال قیمت واقعیش ! من خریدار واقعی بودم ولی از بخت بد شما راه نیامدید

ولی به هر حال من چون برام مهم نیست چقدر زرر میکنم قیمت رو میارم رو 1.500 اگه خواستین خبر بدین...من برای خرید این 3تا نمایندگی سونی رفتم اینکه میگم اینا مونتاژ ایران هم داره حرف خود نمایندگی و تمام بازار بود.از جمهوری هم خریدم و برای اطلاع شما از همه جا هم گرونتر خریدم به قیمت 2.150

دوست عزیز شما چرا این حرف را میزنید ؟ من با چندسال فعالیت رشته الکترونیک و تعمیرات تخصصی ، اطلاع دارم که فروشندگان برای بازار گرمی این حرف را به شما میزنند .(شما از همین نمایندگی سوال کنید " های ولتاژ تلویزیون رنگی چند ولت هست ؟ " ) ببینید چه جوابی بهتون میدند.

لینک قیمتی هم که دادم ده ها بار ازش خرید کردم ؛ گوشی مانیتور تجهیزات شبکه و... اما در هیچ موردی تا حال حاظر با مشکل مواجه نشدم .

من کالای مورد نظرم را به عنوان یک دست اندر کار ،از این تاپیک خریدم ؛ امیدوارم شما هم به قیمت مد نظرتون بفروشید .

در پایان : اگر حرفی حدیثی چیزی از من شنیدید که باعث ناراحتی شما شده باشه ، همینجا از شما عذرخاهی میکنم.

ویرایش شده توسط Black Flag
لینک به دیدگاه

سلام عزیزم . بله امزوز ساعت 11 تماس گرفتم ، موجود داشتند .

برای اینکه مطمئن بشید میتونید خودتون هم تماس بگیرید .

هر کسی که خریدار واقعی باشه میره دنبال قیمت واقعیش ! من خریدار واقعی بودم ولی از بخت بد شما راه نیامدید

دوست عزیز شما چرا این حرف را میزنید ؟ من با چندسال فعالیت رشته الکترونیک و تعمیرات تخصصی ، اطلاع دارم که فروشندگان برای بازار گرمی این حرف را به شما میزنند .(شما از همین نمایندگی سوال کنید " های ولتاژ تلویزیون رنگی چند ولت هست ؟ " ) ببینید چه جوابی بهتون میدند.

لینک قیمتی هم که دادم ده ها بار ازش خرید کردم ؛ گوشی مانیتور تجهیزات شبکه و... اما در هیچ موردی تا حال حاظر با مشکل مواجه نشدم .

من کالای مورد نظرم را به عنوان یک دست اندر کار ،از این تاپیک خریدم ؛ امیدوارم شما هم به قیمت مد نظرتون بفروشید .

در پایان : اگر حرفی حدیثی چیزی از من شنیدید که باعث ناراحتی شما شده باشه ، همینجا از شما عذرخاهی میکنم.

جا برای بحث زیاده...ولی اصلا هرچی شما بگی درسته منم از چیزی ناراحت نشدم فقط از این بدم میاد که با اینکه ذکر هم میشه که کارشناسی نکنید بازم اصلا انگار نه انگار...آقا جان ماله منه جنس منه ارزشش اصلا بگو 20 هزار تومنه من اختیارشو دارم دوست دارم بدم 100 میلیون...شما وقتی قیمت مناسب پیدا کردی دیگه اینجا چیکار داری؟من 1قرون زیره 1.500 نمیدم کسی خواست میخره هر کسم نخواست که هیچی...دیگه این همه داستان نداریم که...خوش به حال شما زرنگی میری ارزونشو پیدا میکنی...منم پول زیاد دارم وقت نمیزارم چون قیمت برام مهم نیست حالا 100 تومن 200 تومن بالاتر یا پایینتر میرم گرونتر میخرم.فروشم نره اصلا برام مهم نیست دارم استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

تاپیک عوض شد دیگه فروشی نیست فقط تعویض با MX279H

لینک به دیدگاه

تاپیک عوض شد دیگه فروشی نیست فقط تعویض با MX279H

دوست عزیز --این جور که شما به خریدار ها میپری--- کسی جرات نمیکنه طرفه تاپیکت بیاد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...