رفتن به مطلب

فروش و معاوضه Sony Bravia KDL-W670A 32inch

Hooman.tk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نو این تلویزیون هست ۱۹۰۰

قیمت شما چنده؟

مشکلی دارد بگید

از من میشنوی مانیتور نخر چون کیفیت تصویرش خیلی کمتر از تلویزیون هست

در کل میخواستم مانیتور ۲۷ اینچ بخرم وقتی کیفیتش را دیدم پشیمون شدم چون تلویزیون بسیار بالاتر است

خودم هم یک مانیتورVG236H دارم که نو هست و رو دستم مونده شاید گذاشتمش برای فروش حالا اگر خواستی بگو چقدر پول بدم با مانیتور روی هم ؟

لینک به دیدگاه

نو این تلویزیون هست ۱۹۰۰

قیمت شما چنده؟

مشکلی دارد بگید

از من میشنوی مانیتور نخر چون کیفیت تصویرش خیلی کمتر از تلویزیون هست

در کل میخواستم مانیتور ۲۷ اینچ بخرم وقتی کیفیتش را دیدم پشیمون شدم چون تلویزیون بسیار بالاتر است

خودم هم یک مانیتورVG236H دارم که نو هست و رو دستم مونده شاید گذاشتمش برای فروش حالا اگر خواستی بگو چقدر پول بدم با مانیتور روی هم ؟

سلام دوست عزیز...قربون آدم چیز فهم... :)  شما چون واقع بین هستی بیا اصلا TV رو مجانی ببر :p  دوست من دنبال سایز 27inch هستم...حالا اگه میتونی اونو بفروش منم اینو یه قیمت خوب بهت میدم که بخری.برات پ.خ کردم قیمتو.در ضمن هیچ مشکلی نداره بهت هر چند روز هم که خودت بخوای فرصت برای تست میدم.تنها دلیل فروشم اینه که دارم  Code نویسی میکنم با کله تو TV هستم و این سایز برای این فاصله که من هستم بزرگه...قبلا یه ASUS VE278Q داشتم اون عالی بود و 2سال هم بود داشتمش دیگه پیر شده بود فروختمش.

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

دوست عزیز --این جور که شما به خریدار ها میپری--- کسی جرات نمیکنه طرفه تاپیکت بیاد

آخه تقصیره منه؟؟؟به چه بزرگی نوشتم کارشناسی نکنید یا ارزونتر سراغ دارید از همونجا بخرید....دیگه از این شفافتر؟؟باز دوستان میان میگن آقا این که قیمتش فلان قدره.!!!خوب اگه اون قیمت پیدا کردی همونو بخر دیگه...من دوست دارم اصلا Over Price بفروشم دیگه باقیه ماجرا که فروش میره یا نه به خودم مربوطه دیگه...اگه بد میگم شما اصلاح کن منم از انتقادت استفاده میکنم خودمو درست میکنم. :)

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

داداش من نمیخوام دخالت کنم ولی از اونجایی که 2تا مانیتور مثل تی وی شما کاملا تمیز و کم کارکرد دارم و هرکسی اینجا رو ببینه مطمئنا از اول تاپیک رو دنبال میکنه تا همه چیز داستان دستش بیاد عرض میکنم.:

لینکی که شما دادید و لینکی که اون دوستمون دادن هر دو یک قیمت هستند و تنها اختلاف 10 هزار تومن دارند.

من از شما و اون دوستمون تعجب میکنم شما که انقدر سرتون توی سیستم و اینترنته و حرفه ای کار میکنید چرا؟

لینک شما که ابتدا گذاشتید از بالا بشمارید خط شیشم نوشته سایز-  زیرش 2تا مربع کوچیک هست که 32 داره و 42 که سه بعدی هست
 روی کادرها کلیک کنید تا قیمت تغییر کنه

البته فرمایش شما درخصوص مونتاژ صحیح هست و قیمتش تقریبا 100 هزار تومان فرق میکنه

من این 2تا رو دارم حالا پیشنهاده ببین بدردت نمیخوره؟

syncmaster 1931BW plus full HD

syncmaster sn2033 plus full HD فوقالعاده تمیز کلا 20 بار روشن شده از اول هم دست خودم بوده تو انبار.+ جعبه و متعلقات اما بدون گارانتی...

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...