رفتن به مطلب

بهترین 780

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بنده می خوام یه سیستمی رو جمع کنم تا حالا چند قطعه رو خریدم چنتاش مونده با توجه به این که هزینه سیستم به سختی جور شده می خوام با هزینه ای که می پردازم بهترین نتیجه رو ببینم کارت گرافیک انتخابی من در ابتدا asus gtx 780 dc2 بود و قراره که هفته بعد بخرم اما با مشاهده چن تا تاپیک شک کردم به کیفیت ایسوس ما از زمانی که چشم باز کردیم به ما گفتن ایسوس بهترینه و بقیه کشکن!

اما حالا می خوام از دوستان کارشناس نظرشونو بدونم که با بودجه ماکسیمم 2.200 تومن بهترین کارت وی جی ای چی میشه خرید 

اینم بگم که بنده قصد اوورکلاک ندارم

ویرایش شده توسط jangyijin
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز

کالاهای برند Asus درایران ، صرفه اقتصادی خوبی برای خرید دارن!

جدای ازاون ، کار های خوبی هم به بازار روانه میکنه با قیمت خوب!

بااین قیمت مشا ، چون اورکلاک سنگین هم نمی کنید بهترین گزینه همون Asus هست

اندکی بالاترببرین بودجه رو میتونی به 780 windforce oc 3x gigabyte نگاه کنید که فوق العاده هست و درآخرهمه 780 lightning که چون شما اورکلاک سنگین نمیکنید صرفه خرید برای شما نداره!(مگربدون گارانتی تهیه کنید)

پیشنهاد دیگه ای هم دارم واون اینکه دوتا 770 گیگا روه م میتونید Sli کنید با قدرت بسیار عالی و کولینگ خوب البته اندکی باید هزینه رو بالاببرین !

لینک به دیدگاه

در مورد بحث اسلای تا اونجا که من خوندم چندان نتایج مطلوبی نداره تازه اگه هم داشته باشه من نمی تونم هزینشو بپردازم حدود 3 تومن یا 3.5 میشه اما اون گیگا بایتی که فرمودینو چک کردم به نظر چیز خوبی میاد فقط یه مشکل داره!بنده پاورمو تهیه کردم که 850 وات هس این نوشته 600 وات می خواد پس باید روش خط کشید :|

لینک به دیدگاه

در مورد بحث اسلای تا اونجا که من خوندم چندان نتایج مطلوبی نداره تازه اگه هم داشته باشه من نمی تونم هزینشو بپردازم حدود 3 تومن یا 3.5 میشه اما اون گیگا بایتی که فرمودینو چک کردم به نظر چیز خوبی میاد فقط یه مشکل داره!بنده پاورمو تهیه کردم که 850 وات هس این نوشته 600 وات می خواد پس باید روش خط کشید :|

برای دوتا 770 پاور 850 کافیه و مشکلی ازبابت پاورندارین

دوتا 770 درحدود400وات مصرف دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و درآخرهمه 780 lightning که چون شما اورکلاک سنگین نمیکنید صرفه خرید برای شما نداره!(مگربدون گارانتی تهیه کنید)

درود 

یکی از بهترین کارتای 780 هست شما میگین در اخر همه واقعا تعجب برانگیزه :D

تو تستهایی که گرفته شده این کارت از همه ی 780 های خودش بهتر فریم زده و خنک کنندگی و قدرت اورلاکش بی نظیرره 

780 گیگابایت اقای حمید خان از لحاظ اورکلاک بسیار بسیار ضعیفه و خیلی کم اور میشه!! اما میشه گفت از لحاظ خنک کنندگی بد نیست  ;)

پیشنهاد دیگه ای هم دارم واون اینکه دوتا 770 گیگا روه م میتونید Sli کنید با قدرت بسیار عالی و کولینگ خوب البته اندکی باید هزینه رو بالاببرین !

ایشون الان براشون دو تا 770 خوبه دو روز دیگه که بازی های عجیب تر بیاد چی؟ ؟؟ اگر ایشون الان یه 780 بگیرین و در اینده یکی دیگه هم بدارن خیلی بهتر از اینه که الان دو تا 770 بگیرن

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

درود 

یکی از بهترین کارتای 780 هست شما میگین در اخر همه واقعا تعجب برانگیزه :D

تو تستهایی که گرفته شده این کارت از همه ی 780 های خودش بهتر فریم زده و خنک کنندگی و قدرت اورلاکش بی نظیرره 

780 گیگابایت اقای حمید خان از لحاظ اورکلاک بسیار بسیار ضعیفه و خیلی کم اور میشه!! اما میشه گفت از لحاظ خنک کنندگی بد نیست  ;)

ایشون الان براشون دو تا 770 خوبه دو روز دیگه که بازی های عجیب تر بیاد چی؟ ؟؟ اگر ایشون الان یه 780 بگیرین و در اینده یکی دیگه هم بدارن خیلی بهتر از اینه که الان دو تا 770 بگیرن

اول از همه اینکه 780 لایتنینگ تفاوت فریمش با 780 گیگابایت درحد1تا3فریم هست!

حالا دلیل نمیشه چون شما این کارت رو دارین ، اینطوری نظر بدین!

درمضن استارتر قید کردن که اورکلاک نمیکنن!!!

پس اورشدن یا نشدن بی اهمیت هست (زود جوگیر نشین)

اگه خبوان کارتی بگیرن که بازی های اینده رو مشکلی نداشته باشه ، هیچوقت نمیتونن همچین کارتی تهیه کنن!

چون روز به روز بازی های جدید و سنگین تر به بازار میاد و همچنین کارت های جدید تر!

پس خواه نا خواه میل خرید کارت جدید ترزیاد ترمیشه!

الان ایشون قصد هزینه کردن 2200 دارن

انتخاب دوتا 770 به قیمت حدود2500 میشه تهیه کرد که نسبت به خرید یک عدد780 قدرت بالاتری داره ولی با همون قیمت!(البته بحث کارت با گارانتیه)

البته ناگفته نمونه پیشنهاد بنده درحد یک پیشنهاد  بوده  دوستان دیگه پیشنهاد های دیگه ای دارن ، میتونن ارائه بدن ، نیازنیست بچه بازی هاشون گل کنه!

ویرایش شده توسط حمیدرضا نظری(hamidparniyan)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول از همه اینکه 780 لایتنینگ تفاوت فریمش با 780 گیگابایت درحد1تا3فریم هست!

حالا دلیل نمیشه چون شما این کارت رو دارین ، اینطوری نظر بدین!

درمضن استارتر قید کردن که اورکلاک نمیکنن!!!

پس اورشدن یا نشدن بی اهمیت هست (زود جوگیر نشین)

اگه خبوان کارتی بگیرن که بازی های اینده رو مشکلی نداشته باشه ، هیچوقت نمیتونن همچین کارتی تهیه کنن!

چون روز به روز بازی های جدید و سنگین تر به بازار میاد و همچنین کارت های جدید تر!

پس خواه نا خواه میل خرید کارت جدید ترزیاد ترمیشه!

الان ایشون قصد هزینه کردن 2200 دارن

انتخاب دوتا 770 به قیمت حدود2500 میشه تهیه کرد که نسبت به خرید یک عدد780 قدرت بالاتری داره ولی با همون قیمت!(البته بحث کارت با گارانتیه)

البته ناگفته نمونه پیشنهاد بنده درحد یک پیشنهاد  بوده  دوستان دیگه پیشنهاد های دیگه ای دارن ، میتونن اراده بدن ، نیازنیست بچه بازی هاشون گل کنه!

عزیز من من دارم میگم اون فریم بهتری میده چه میخواد 1 فریم باشه چه میخواد 100 فریم باشه بالاخره رقابته !!!!

دوما معلومه یکی از بهترین کارتاست به همرا کلاسفید!!!  ;)

شما هم 770 دارین نمیخاد هی گیگا گیگا کنین لطفا من نظرمو گفتم تو تایپک میتونن همه نظر بدن  ;)  ;)

یاعلی !

گارانتی تو کشور ما متاسفنانه هیچ ارزشی نداره و هیچ کی پاسخگوی ادم نیست !!!!

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

من شخصا پیشنهادم

inno3d ichill gtx 780 ghz edition

هست

بدلیل خنک کنندگی و کلاک استثناییش

لایتنینگ msi بدون شک به همراه کلسیفاید evga برای اورکلاک و کار حرفه ای بهترین دنیان

اسوس Asus GTX 780 Poseidon  شاهکار هست

گیگاهم خوبه خنک کنندگیش

لینک به دیدگاه

عزیز من من دارم میگم اون فریم بهتری میده چه میخواد 1 فریم باشه چه میخواد 100 فریم باشه بالاخره رقابته !!!!

دوما معلومه یکی از بهترین کارتاست به همرا کلاسفید!!!  ;)

شما هم 770 دارین نمیخاد هی گیگا گیگا کنین لطفا من نظرمو گفتم تو تایپک میتونن همه نظر بدن  ;)  ;)

یاعلی !

گارانتی تو کشور ما متاسفنانه هیچ ارزشی نداره و هیچ کی پاسخگوی ادم نیست !!!!

ایشون قصد خرید بهترین گزینه رو دارن!

به نظر شما 780 لاتنینگ با گارانتی چقدربراشون تموم میشه؟

ایشون میخان گارت باگارانتی تهیه کنن حالا چه با ارزش چه بدون ارزش!

بنده انتخاب اولم Asus بوده پست اول بنده رو بخونین تا متوجه بشن! مورد دوم رو گیگا اعلام کردم و سوم لایتنینگ به خاطر قیمت خرید استارتر اینگونه پیشنهاد دادم!

درضمن یکم پست های بنده رو بخونین جایی سخنی از طرف داری نوشته نشده!هدف ارائه بهترین مورد برای استارتر تاپیک هست تا تاپیکشون به نتیجه برسه و بس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اگر قصد اورکلاک ندارید به صرفه ترین گزینه همون 780 ریفرنس هستش. که فکر میکنم حدود 1850 بتونید پیدا کنید. اگر بحث اورکلاک پذیری رو لحاظ کنیم بدون شک EVGA GTX 780 Classified  بهترین 780 موجوده که در حالت اورکلاک شده با ولتاژ ، تا حدود 40 درصد از 780 ریفرنس اورکلاک نشده قویتر میشه که البته باید بگید دوستان وارد کننده براتون بیارن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست های 780 لایتینگ ببینین خودتون دوستان ! من بهترین رو پیشنهاد میدم و نه به نفع کارت خودمم نه هیچی مدرک :

99499560291897039679.jpg

47229663540988873935.jpg

14250527184031086019.jpg

97861432014483599240.jpg

51198162326421006450.jpg

درسته اختلاف 1 فریم تا 3 فریم است ولی ایینجا رقابت مهمه  ;)

تو 780 لایتینگ شما با نرم افزار MSI VGA Fan Control میتونین راحت هر سه فن رو کنترل کنین !!!!

ووو هزارن ویژگی دیگه

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

دررود

دوست عزیز Gigabyte GTX770 WindForce OC 3X بهترین گزینه هست

اکثر گیم تو جزییات بیشتر مولتی کارت بهتر جواب میده تو فرم دهی خیلی خیلی بهتر عمل میکنه مولتی کارت پس بهترین گزینه همین 2تا 770 هست

که Nvidia ساپورت خوبی داره که واقعا تاثیر گذار هست تو مولتی کارت

لینک به دیدگاه

احسان جان رقابت به چه قیمتی؟

لطفا به سقف هزینه استارتر برای خرید توجه کنید

مبلغ 2200 برای کارت با گارانتی!!!

دوستان به بنده لطف دارن و با منفی پاسخ میدن و نظرشون رو ارائه میدن

دررباطه با اون پستی که عرض کردم دوتا 770 ،  400وات توان نیازداره ، نمیدونم دوستان به چه دلیلی به بنده منفی دادن!

post-5456-0-15262400-1390515850_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احسان جان رقابت به چه قیمتی؟

لطفا به سقف هزینه استارتر برای خرید توجه کنید

مبلغ 2200 برای کارت با گارانتی!!!

دوستان به بنده لطف دارن و با منفی پاسخ میدن و نظرشون رو ارائه میدن

دررباطه با اون پستی که عرض کردم دوتا 770 ،  400وات توان نیازداره ، نمیدونم دوستان به چه دلیلی به بنده منفی دادن!

attachicon.gifuntitled-1.png

حمید جان ویژگی هایی که در لایتینگ 780 طراحی شده هیچ وقت در گرافیک 780 گیگا طراحی نشده !!!!!!!! گیگابایت بیشتر هزینشو داره شرکت اواژنگ بخاطر فقط گارانتیش میگیره ! امکانات ، اورکلاک ، خنک کنندگی لایتینگ 780 گیگا رو به زانو زدن در مقابلش مینازه !!!!!

جالیه تو بازی تام رایدر گرافیک گیگابایت 780 فریم 123 زده ولی کلاسفید 133 یکم اختلاف زیاد شد !! حیف تو این بررسی لایتینگ حضور نداشته و msi گیمینگ بوده 

70534198047596874508.jpg

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

حمید جان ویژگی هایی که در لایتینگ 780 طراحی شده هیچ وقت در گرافیک 780 گیگا طراحی نشده !!!!!!!! گیگابایت بیشتر هزینشو داره شرکت اواژنگ بخاطر فقط گارانتیش میگیره ! امکانات ، اورکلاک ، خنک کنندگی لایتینگ 780 گیگا رو به زانو زدن در مقابلش مینازه !!!!!

بله ما نمیگیم لایتنینگ کارت بدیه کسی دراینکه لایتنینگ شما یکی ازبهترین هاست شکی نداره!

ولی یه نگاهی به سوال استارتر تاپیک بندازیم بد نیست!

ایشون میخان به 2200 یه کارت بگیرن اصلا هم اورکلاک نمیکنن!

با این شرایط بهترین پیشنهاد رو لحاظ کنین

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله ما نمیگیم لایتنینگ کارت بدیه کسی دراینکه لایتنینگ شما یکی ازبهترین هاست شکی نداره!

ولی یه نگاهی به سوال استارتر تاپیک بندازیم بد نیست!

ایشون میخان به 2200 یه کارت بگیرن اصلا هم اورکلاک نمیکنن!

با این شرایط بهترین پیشنهاد رو لحاظ کنین

موفق باشین

دراینکه لایتنینگ شما

مگه من سازنده ی 780 لایتینگم اونجوریم یگین لایتینگ شما من دارم با توجه به بررسی ها حرف میزنم و برای حرف زدنم مدرک دادم بهتون هر کارتی بهتر باشه همونو من میگم کار نداره که من چون لایتینگ دارم از اون طرفداری میکنم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش دوستان من نمی خوام از هیچ برندی طرف داری بکنم ولی با دیدن این نتایج کارت های دیگر مثل DCII و winforce 3 کارت HOF گالاکسی بازدهیش به نظرم بیشتره و بر حسب مالی به خوایم حساب کنیم فکر کنم بیشتر بصرفه . مخصوصا که با لایتینینگ فقط 300 و 400 پوینت اختلاف داره ( البته مسلما کیفیت ساخت پایین تری نسبت به ایسوس و ام اس ای داره )

اینم مدرک : ( از این معتبر تر می خوایین :) ) در رابطه با ورود هم مثل اینکه گرین می خواست بیاره ، کلی هم تو الکامپ روش مانور داد

95769313472087862981.jpg

69369732872801089519.jpg

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25188&page=1

لینک به دیدگاه

راستش دوستان من نمی خوام از هیچ برندی طرف داری بکنم ولی با دیدن این نتایج کارت های دیگر مثل DCII و winforce 3 کارت HOF گالاکسی بازدهیش به نظرم بیشتره و بر حسب مالی به خوایم حساب کنیم فکر کنم بیشتر بصرفه . مخصوصا که با لایتینینگ فقط 300 و 400 پوینت اختلاف داره ( البته مسلما کیفیت ساخت پایین تری نسبت به ایسوس و ام اس ای داره )

اینم مدرک : ( از این معتبر تر می خوایین :) ) در رابطه با ورود هم مثل اینکه گرین می خواست بیاره ، کلی هم تو الکامپ روش مانور داد

95769313472087862981.jpg

69369732872801089519.jpg

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25188&page=1

امیرجان با این حساب شما مطمئنید که این کارت گالکسی از

مطمئنا قویتر هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیرجان با این حساب شما مطمئنید که این کارت گالکسی از

مطمئنا قویتر هست؟

نه :)

لینک به دیدگاه

با سلام بنده می خوام یه سیستمی رو جمع کنم تا حالا چند قطعه رو خریدم چنتاش مونده با توجه به این که هزینه سیستم به سختی جور شده می خوام با هزینه ای که می پردازم بهترین نتیجه رو ببینم کارت گرافیک انتخابی من در ابتدا asus gtx 780 dc2 بود و قراره که هفته بعد بخرم اما با مشاهده چن تا تاپیک شک کردم به کیفیت ایسوس ما از زمانی که چشم باز کردیم به ما گفتن ایسوس بهترینه و بقیه کشکن!

اما حالا می خوام از دوستان کارشناس نظرشونو بدونم که با بودجه ماکسیمم 2.200 تومن بهترین کارت وی جی ای چی میشه خرید 

اینم بگم که بنده قصد اوورکلاک ندارم

دوست عزیز چه قطعاتی رو تهیه کردید(پاور و کیس) ؟

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

اولا اینکه هر کی هر چیو داره میگه خوبه و به همه همونو پیشنهاد میده . این رفتار طبیعیه . خود منم همینطوریم . باید به بقیه یکمی هم حق داد ( یه کمی ) 

و دوما در مورد موضوع بحث , تو اینکه ام اس ای لایتنینگ از بقیه 780 ها بهتره هیچ شکی نیست ( حالا چه 1 فریم چه 100 فریم ) . ولی خوب بودن یا نبودن یه گرافیک یا هر چیزی به شرایط طرف بستگی داره که چه محدود کننده هایی داره ( از نظر مالی و ..... ) . وقتی یکی یه عامل محدود کننده داره دیگه نمیشه با توجه به خوب بودن یا بهتر بودن کارت نظر داد . باید ببینی با توجه به شرایط استارتر کدوم انتخاب واسش بصرفه تره . 

مثلا اینکه من بخوام 600 تومن بدم سی پی یو بعد بگن 4770 بهتر از 4670 ه . چون من پولشو ندارم واسه من 4670 خیلی از 4770 بهتر خواهد بود 

وحالا استارتر عزیز چون پول لایتنینگ رو ندارن به نظرم 2 تا 770 خیلی بهتره ( پیشنهاد من ) و در انتخاب بعد windforce 3x 

لینک به دیدگاه

Wow ! :blink:  چقد کامنت ! بعد من اینجا جنگ شده انگار  8-X  

در ابتدا می خوام باز تاکید کنم که قصد اوور ندارم پس هزینه اضافی به خاطر اوور نمی خوام بدم بعدشم سقف بودجه رو دو و دویست اعلام کردم که واقعا سقف سقفشه قطعات دیگه رو هم گرون برداشتم یعنی دیگه راهی نداره

اما در مورد نظرات دوستان:

1-از آقای نظری به خاطر گذاشتن وقتشون واسه جوابدهی ممنونم ایشون ایشون سه تا پیشنهاد دادن که اولی به خاطر نیاز توان بالا حذف شد دومی رو خودشون حذف کردن به خاطر توانایی اوور بالا که بنده نیاز ندارم اما سومی رو من نگا کرد باز هم نگا کردم دیدم یکیش یک و هفتصد آب میخوره خب دوتاش میشه 3.400 نمی دونم چرا اینو هی تو کامنتا پیشنهاد کردن

2-از آقای nvidia بابت کامنتا ممنونم لطف کنین ابتدا و قبل از هر چیز قیمت مورد پیشنهادیتونو بگین تا روش فک کنم خب من می دونم دست بالای دست بسیار است ولی دیگه نمیشه که من برم بهترینو بخرم بنده جالبه براتون بگم که در ابتدا بنده تصمیم داشتم یه سیستم 2 ملیونی بخرم اما با تحقیق و مطالعه مقاله ها و نقد ها دیدم که با این حساب باید سال بعد هم سیستم عوض کنم هزینه رفته رفته بالاتر رفت و هر بار یه چیز نو می دیدم و دربارش می خوندم و سعی می کردم که پول اونو هم جور کنم اول قرار بود 760 ایسوس بخرم بعدش رفتم با کمی مطالعه و دیدن بنچمارک ها دیدم که 770 خیلی بالاتره و ارزش هزینه نیم ملیونو داره اما بعدش یدم 780 هم خیلی خوبه و هر بار باور کنین خیلی سخت بودتا هزینه رو بالا ببرم که بتونم رو مورد بهتر فک کنم باور نمی کنین تو این دو ماه 5 کیلو وزن کم کردم اونقد فکرم مشغول بود که نگو چون ما که خر پول نیستیم این سیستمو من تا حداقل 6 7 سال ازش کار خواهم کشید حالا چه با فریم 100 چه بار فریم 1 چون دیگه نمی تونم پول خرج این جور چیزا کنم اصن لعنت به این بنچمارک ها که آدمو جذب موارد گزاف می کنن

3-آقای payamhetfild ممنون بابت جواباتون این اینو 3 دی رو من هم شنیدم که مورد بکریه اما متاسفانه تو سایت یا جایی ندیدم و چون نمی تونم صب کنم واسه خرید و اتمام این پروژه خرید سیستم! لطفا موردی پیشنهاد نکنین که نشه تهیش کرد باس بگیم وارد کنن که باز هزینش میره بالا 

4-آقای bahman هم مثل مورد قبلی چیزی رو پیشنهاد دادن که باس وارد کرد اصن همین evga رو تو نقدها دیدم دودل شدم  :(  واقعا خدا بگم چیکارشون کنه هر کودوم یه چیزی میدن با ویژگی های خاص و لامصب قیمتو هم آخه یه ذره براش فرق میذارن یه 100 دلاری بکشه روش آدم از ذهنش در کل پاک میشه

5-آقای ronni ممنون اینی که گفتین 770 یه سرو گردن از 780 پایینه من دلم راضی نمیشه 780 رو ول کنم بیام 770 بخرم در مورد اسلای هم که گفتم هزینش میره بالا

6-آقای امیر محمود ممنون بنده چیزی راجع به کارتی که معرفی کردین نمی دونم :(  گالکسی مگه گرافییک میده؟

7-آقای مهدی لیون با سلام من پاور گرین 850 وات تهیه کردم با کیس ایکس 5

8-با تشکر از mathew مورد اسلای رو گفتم باز روش فک می کنم ولی قیمت خیلی بالاس

در آخر از هم تشکر می کنم که نیمه شبو اختصاص دادن و در این مورد بحث کردن ببینید دوستان بنده ناراحت میشم وقتی تو یه تاپیک چند عزیز میان کل کل می کنن فک می کنم این وسط من آتیش بیار معرکم و آدم از تاپیک گذاشتن زده میشه اما یه موردی هم هس تو تاپیکای دیگه دیدم اینه که نمی دونم چرا دوستان وقتی سقف هزینه گفته میشه میان رو کمی بالاتر از سقف مانور میدن  :p  والا بالاتر از سقف میشه پشت بام که نمیشه به هر حال ممنونم من باز برای چندمین بار گیج شدم در مورد محصول خوب :wacko: 

لینک به دیدگاه

سلام  windforce oc 3x 770  دو عدد تهیه کنید تازگی این مدل افت قیمت خوبی کرده 

کاملا اطلاع ندارم چنده فکر کنم 1250 تا 1300 باشه قیمتش 

دوعدد 770 به راحتی اندازه یک 690 قدرت داره اصلا قابل مقایسه با 780 نیست اگه سیستم شما کیس خوب و پاور و مادربوردیی

که دوعدد کارت در حالت dual 8x ساپورت میکنه داره پس sli بهتر هست 

لینک زیر مطالعه فرمایید 

http://www.tomshardware.com/reviews/build-your-own-pc-overclocking-hardware,3713.html

سیستم پیشنهادی سایت tomshardware هست به قیمت 1600 و 800 و 2409 دلار جالبه بین 3 سیستم پیشنهادی سیستم سیستم 1600 دلاریی که

دوعدد 770 هست در تست ها اندازه سیستم 2400  دلاریی قدرت داشته جالب اینجاس که سیستم 2400 دلاریی دوعدد 290 کراس شده هست کنار هم 

در اخر طبق تست های سایت معتبر که بالا ذکر کردم حالت sli دو عدد کارت 770 قدرت بسیار بالایی داره 

بنچ از بازی ها 

http://media.bestofmicro.com/Y/W/415976/original/image008.png

http://media.bestofmicro.com/Y/W/415976/original/image008.png

قیمت 770 مدل 2 گیگ  / برند گیگابایت دوستان به شما دادن که 1300 یا 1250 شایدم کمتر اطلاع ندارم میتونید تهیه کنید

http://lioncomputer.ir/product/2453/GIGABYTE%20GTX%20770%20OC%20WF%203X%202GB%20GDDR5/

و این پست من فقط جهت معرفی قدرت دوعدد 770 بود

در صورتی که بودجه لازم برای این sli ندارید 

یک عدد 780 تهیه کنید ایسوس گزینه خوبی هست و گیگابایت بقیه برندها نداشتم نمی تونم نظر بدم 

موفق باشید یا حق

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان 

منم پیشنهادم 780 هست چون انقدر قدرت داره که لا اقل از پس  بازی های نسل  بعدی بر بیاد و مطمئنن جلوتر نباشه پا به پای صنعت بازی سازی فعلا میتونه پیش بره

در مورد اینکه دوستمون بخوان sli کنن حالا چه با 770 یا با 780 قطعا بازار تولید کارت گرافیک که نمیخوابه ....خدا میدونه ماه بعدی چه کارتی با چه قدرتی بیاد اون موقع بازم گزینه sli این دو کارت میتونه بره کنار 

این عرصه کامپیوتر کرمش زیاده هرچی میخری بازم کمه

دوست عزیز تو خرید 780 من که میگم شک نکن  لااقل فکر درمورد sli کردن این کارت در اینده بهتره(با توجه به اینکه قیمتش هم شکسته خواهد شد)

چون این کارت از پس بازیها بر میاد پس هزینه کردن برای sli که شما سقف بودجتون هم همین هست پول دور ریختن هست

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام

داداش شما که اور نمیکنی به نظر بنده همون َasus dcII oc بهترین گزینست هم راحت گیر میاد هم از همه ارزون تره کیفیتشم که عالیه نسبت به قیمتش.فکر کنم 300 تومنی از گیگا هم   ارزونتر باشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...